FIFA 17 Download

Marka firmy Electronic Arts, której nie trzeba przedstawiać graczom zakochanym w piłce nożnej, a i ci którzy z tym popularnym sportem mają do czynienia od święta wiedzą, że ta seria istnieje, trwa i ma się dobrze. FIFA 17 jest kolejną odsłoną jednej z najbardziej popularnych serii gier traktujących o piłce nożnej. W grze możemy wybrać jeden z całego mnóstwa dostępnych klubów piłkarskich czy reprezentacji i grać najznamienitszymi nazwiskami tego słynnego sportu. Może akurat trapi cię kontuzja, a wrodzona miłość do piłki nożnej rozsadza twoje serce od środka i aż rwiesz się na boisko? Pobierz FIFA 17 download i graj wirtualne mecze najlepszymi klubami piłkarskimi na świecie. W grze można bawić się zarówno w trybie single player, jak i multiplayer.

FIFA 17 Download pełna wersja

FIFA 17 Download

PEŁNOPRAWNA KAMPANIA FABULARNA I NOWY SILNIK

Jak wiadomo, w tego typu symulatorach sportowych developerzy starają się, by każda kolejna odsłona cyklu była lepsza od poprzedniej, bardziej rozbudowana i ładniejsza. W opisywanej tu pozycji twórcy poszli dalej i rozbudowali grę FIFA 17 o pełnoprawną kampanię fabularną oraz (w edycjach na komputery PC i konsole Xbox One) wykorzystali silnik Frostbite studia DICE, wykorzystany wcześniej w takich seriach jak Battlefield czy Star Wars Battlefront. Producentem i wydawcą gry, jest nie kto inny jak Electronic Arts, firma, która ma na koncie inne wspaniałe serie symulatorów sportowych takie jak NHL, Madden NFL czy NBA Live.RÓŻNE USPRAWNIENIA

Kampania w grze nazywa się Droga do sławy. Tutaj wcielamy się w młodego, siedemnastoletniego Aleksa Huntera, który dopiero co rozpoczyna karierę w Premier League. W kampanii przygotowano całą historię, w której poznajemy całą plejadę barwnych postaci. W trakcie rozgrywki mamy do wyboru również różne opcje dialogowe, rzecz znana z gier RPG. Mimo wszystko FIFA 17 nadal pozostaje symulatorem piłki nożnej i możemy tu też oczywiście grać w podstawowe tryby gry jak liga, spotkania towarzyskie czy bawić się w trybie multiplayer. Profesjonaliści z EA tworząc grę skoncentrowali się na usprawnieniu czterech jej aspektów: starć fizycznych, stałych fragmentów gry, sztucznej inteligencji oraz technik ofensywnych. Przygotowując stałe fragmenty gry autorzy inspirowali się zdolnościami Jamesa Rodrigueza, podbiegać do piłki możemy na różne sposoby w celu nadania jej odpowiedniej rotacji. Możemy się ponadto zastawiać ciałem podczas dryblingu, to jest jednak uzależnione od odległości od gracza drużyny przeciwnej. Jeśli James Rodrigues to twój ulubiony piłkarz i zawsze chciałeś wykonywać stałe fragmenty gry tak jak swój idol - pobierz FIFA 17 download i już dziś w wirtualnym świecie spełnij swoje marzenie.


MOŻLIWOŚCI SILNIKA FROSTBITE

Do tej pory gry z serii FIFA wykorzystywały silnik Ignite, jednak ponieważ w najnowszej odsłonie postanowiono wprowadzić kampanię fabularną, zdecydowano sięgnąć po bardziej zaawansowane rozwiązanie - silnik Frostbite studia DICE. W wyniku tej decyzji wszystko nabrało tu większego realizmu - stadiony, kibice czy piłkarze. Dzięki nowym możliwościom silnika Frostbite w grze odwzorowano postacie kilku znanych trenerów takich jak Pep Guardiola (Manchester City), Arsene Wenger (Arsenal), Jose Mourinho (Manchester United) oraz Jurgen Klopp (Liverpool). Chcesz zobaczyć na ekranie swego komputera czy telewizora największe sławy piłki nożnej naszych czasów? Chcesz grać jako najlepsi piłkarze świata z najpotężniejszych klubów? Nic prostszego - pobierz FIFA 17 download.

FIFA 17 Pobierz i zainstaluj


1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu