Battlefield 1 Download

Akcji

Battlefield 1 to najnowsza pełnoprawna odsłona niezwykle popularnego cyklu strzelanin FPP tworzonego przez duet Electronic Arts i studio EA DICE. Tym razem rozgrywka przeniesie nas w zupełnie nowe dla serii czasu I wojny światowej, zaś opowieść snutą w grze przyjdzie nam oglądać z perspektywy kilku postaci, które brały udział w Wielkiej Wojnie. Pomimo, że prezentowane w produkcji realia są całkowitą nowością w cyklu, najnowsza jego odsłona stanowi powrót do korzeni, a developerzy oddają nam do dyspozycji większe i bardziej otwarte mapy, zaś my mamy większą swobodę działania.

FIFA 17 Download

Sportowe / Symulacje

Marka firmy Electronic Arts, której nie trzeba przedstawiać graczom zakochanym w piłce nożnej, a i ci którzy z tym popularnym sportem mają do czynienia od święta wiedzą, że ta seria istnieje, trwa i ma się dobrze. FIFA 17 jest kolejną odsłoną jednej z najbardziej popularnych serii gier traktujących o piłce nożnej. W grze możemy wybrać jeden z całego mnóstwa dostępnych klubów piłkarskich czy reprezentacji i grać najznamienitszymi nazwiskami tego słynnego sportu. Może akurat trapi cię kontuzja, a wrodzona miłość do piłki nożnej rozsadza twoje serce od środka i aż rwiesz się na boisko? Pobierz FIFA 17 download i graj wirtualne mecze najlepszymi klubami piłkarskimi na świecie. W grze można bawić się zarówno w trybie single player, jak i multiplayer.

Day of Infamy Pobierz gre

Akcji

Czy są osoby, które nie lubią klimatów drugiej wojny światowej? Historia, strzelanie, walka o przetrwanie oraz własny honor. O ojczyznę. O rodzinę. O kraj, w którym żyjesz. Z całą pewnością graczom nie przyszło żyć w takich czasach, jednak już teraz mogą zagrać w Day of Infamy....

Sudden Strike 4 Pobierz gre

Logiczne / Strategiczne

Czasy II wojny światowej to bez wątpienia bardzo mroczny i fascynujący okres w historii świata. Gra Sudden Strike 4 została oparta właśnie na motywach wojennych i przedstawiona w gatunku RTS, co niewątpliwie dodało jej jeszcze więcej realizmu.

Agony Pobierz za darmo

Akcji

Agony to bardzo charakterystyczny format gry oscylujący w granicach survival horroru - bohater będzie próbował... uciec z piekła! Czy mu się to uda - jak zwykle wszystko zależy od Ciebie - pobierz Agony download i postaraj się wyswobodzić ze szponów zła!

Poprzednia Następna

Kategorie Gier