Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...

Jak pobierać gry?


Jak pobrać grę? Zobacz:


Jak pobrać indywidualny klucz licencyjny?
To proste - Krótka instrukcja oraz film instruktażowy.


  1. 1. Pobieranie klucza jest zasadniczo proste, zazwyczaj wciskamy pobierz lub download.
  2. 2. Pojawi nam się okienko z wyborem ankiety do wypełnienia, jeśli to nie nastąpi musimy wyłączyć programy blokujące reklamy.
  3. 3. Wybieramy jedną z wyświetlonych ankiet i przechodzimy do niej.
  4. 4. Podajemy własny numer telefonu na który otrzymamy wiadomość zwrotną z kodem do przepisania.
  5. 5. Przepisujemy otrzymany kod i zatwierdzamy.
  6. 6. Następnie przechodzimy na stronę hostującą nasz klucz i czekamy aż nastąpi automatyczne pobieranie.
  7. 7. Niekiedy jeśli czekamy zbyt długo należy wypełnić inną ankietę, gdyż ta którą wybraliśmy może nie odpowiadać, lub zdarzył się błąd w systemie.
  8. 8. Pobieranie jest w pełni darmowe, a blokowanie go ankietami jest swego rodzaju zabezpieczeniem naszych plików.