Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...

Przygodowe
Produkcja studia Microids - Syberia 3 - to kontynuacja bestsellerowej serii przygodówek, która w wyniku mniejszych lub większych trudności różnego rodzaju ukazała się dopiero ponad dekadę po tym jak na rynku ukazała się jej poprzedniczka - Syberia 2. Pierwsza część ujrzała światło dzienne w roku
Pobierz Gre...
Wyświetlenia: 3476

Przygodowe
ReCore jest przygodową grą akcji osadzoną w fikcyjnym, postapokaliptycznym świecie science fiction. Produkcja została stworzona przez studio Comcept, założone przez byłego pracownika Capcomu wraz z Keiji Inafune, czyli współtwórcę tak renomowanych i popularnych marek jak Onimusha, MegaMan czy Dead
Pobierz Gre...
Wyświetlenia: 1352

Przygodowe
Time Machine VR, to specyficzna gra przygodowa, która jest kompatybilna z okularami rozszerzonej rzeczywistości Oculus Rift. Produkcja, została stworzona przez niezależne studio Minority Media.
Pobierz Gre...
Wyświetlenia: 1323

Przygodowe
Silence The Whispered World 2, to kolejna odsłona popularnej gry przygodowej, za stworzenie której jest odpowiedzialne niemieckie studio Daedalic Entertainment, autorzy takich pozycji jak Memoria, Deponia, The Night of the Rabbit czy też Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes.
Pobierz Gre...
Wyświetlenia: 1571

Przygodowe
Valley to specyficzna pierwszoosobowa gra przygodowa, w której znajdziemy sporo elementów science - fiction. Gra została wyprodukowana przez kanadyjskie studio Blue Isle Games, które dopiero wchodzi na rynek gier PC.
Pobierz Gre...
Wyświetlenia: 1180

Przygodowe
Edge of Nowhere, to klimatyczna gra przygodowa, zawierająca w sobie elementy horroru. Za jej powstanie, odpowiada studio Insomniac Games. Gra jest kompatybilna z okularami rozszerzonej rzeczywistości Oculus Rift.
Pobierz Gre...
Wyświetlenia: 1125

Przygodowe
XING The Land Beyond, to dość nietypowa gra. Jest ona czymś na wzór eksploracyjnej przygodówki. Została ona stworzona przez studio White Lotus Interactive.
Pobierz Gre...
Wyświetlenia: 1308

Przygodowe
Phantaruk, to pierwszoosobowy survival horror, osadzony w realiach science - fiction. Gra została stworzona przez polskie studio Polyslash. Czyżby więc kolejna nasza pozycja eksportowa?
Pobierz Gre...
Wyświetlenia: 1342

Przygodowe
Obduction, to trójwymiarowa gra akcji, stworzona przez studio Cyan. W grze, mamy do czynienia z narracją pierwszoplanową, co znacznie ułatwia całą rozgrywkę, sprawiając jednocześnie iż jest ona o wiele ciekawsza.
Pobierz Gre...
Wyświetlenia: 1224