Hero Defense Haunted Island Download

Hero Defense Haunted Island, to dość oryginalne połączenie gier typu "obrona wieży" z elementami RPG. Za stworzenie gry, odpowiedzialne jest berlińskie studio Happy Tuesday.

Fabuła gry

Czy wyobrażacie sobie połączenie tower defense z grą RPG. Nie? My też, ale... powstało coś, co można zdefiniować jako takie właśnie połączenie. Tym czymś jest gra Hero Defense Haunted Island, w której przejmujemy kontrolę nad oddziałem pięciu bohaterów, który dzięki swoim umiejętnościom musi stawić czoła bandom nieumarłych. Gdy już hordy przeciwników zostaną pokonane, stawimy czoła najpotężniejszemu z nich - Hrabiemu Necrosisowi. Jeśli podejmujesz się tego zadania i chcesz wraz ze swoimi protagonistami "wyrąbywać" sobie drogę do celu wśród zastępów nieumarłych, koniecznie pobierz Hero Defense Haunted Island Download na swój komputer. Przekonaj się, że warto docenić swojego przeciwnika...

Hero Defense Haunted Island Download

Hero Defense Haunted Island Pobierz

Mechanika gry

Gra przypomina nam stare, dobre pozycje przeglądarkowe z działu "Tower Defense". Nic w tym dziwnego, każda z plansz jest niczym innym, jak tylko kolejną odsłoną starcia, w którym likwidujemy dzięki swoim mocom kolejnych wrażych przeciwników. Oczywiście z każdym poziomem są oni coraz bardziej odporni na nasze czary. Dlatego, konieczne jest ciągłe ulepszanie naszych postaci.

Jeśli kiedykolwiek graliście w gry typu "obrona wieży", to spotkaliście się pewnie z problematyką ulepszeń. Zwykle obejmowały one albo samo opancerzenie, albo też siłę ognia. W przypadku Hero Defense Haunted Island, menu ulepszeń jest znacznie bardziej rozbudowane. Jeśli sam chcesz zobaczyć, jak w klasycznym Tower Defense powinny wyglądać ulepszenia, koniecznie pobierz na swój komputer Hero Defense Haunted Island Download. Zobaczysz, że ulepszenia to coś więcej aniżeli tylko pancerz i siła ognia...Ale na umiejętnościach naszych głównych bohaterów, rozgrywka w Hero Defense Haunted Island nie kończy się. Wręcz przeciwnie - w kolejnych poziomach, możemy wznosić coraz wymyślniejsze budynki, które jeszcze bardziej zwiększą naszą siłę ognia. Zawsze jednak będziemy borykali się z problemem ograniczonych środków, od których będzie zależeć w dłuższej perspektywie nasze zwycięstwo.

Co ciekawe, w Hero Defense Haunted Island każdy z bohaterów ma swoje własne drzewko rozwoju. Oznacza to, że każdy z nich może nabywać zupełnie inne umiejętności. Przydadzą się one w przypadku walki z konkretnym typem przeciwników. Jeśli chcesz się przekonać, co to za ulepszenia, koniecznie pobierz Hero Defense Haunted Island Download na dysk twardy swojego komputera. Gwarantujemy Ci, nieprzeciętną rozrywkę.


Hero Defense Haunted Island Free Download Hero Defense Haunted Island Download Hero Defense Haunted Island Pobierz Hero Defense Haunted Island Chomikuj

Grafika w grze

Hero Defense Haunted Island, to produkcja która charakteryzuje się również dobrej jakości grafiką i to trójwymiarową. W pewnym stopniu, widać tu sugerowanie się innymi, znanymi produkcjami, takimi jak chociażby Warcraft 3.

Podsumowanie

Hero Defense Haunted Island, to z pewnością gra ciekawa i wciągająca. Trzecioosobowa narracja, w połączeniu z Tower Defense i RPG, daje bardzo ciekawy efekt. Gra, wbrew pozorom, wcale nie jest banalna. Oferuje ona bardzo rozbudowany interfejs, który przede wszystkim wyróżnia się bardzo bogatym drzewkiem ulepszeń. I choć gra traktuje o zwalczaniu zastępów nieumarłych, to mimo to prezentuje dosyć przyjazną grafikę.

Wymagania techniczne

- procesor - Intel Dual Core 2.66 GHz,

- pamięć operacyjna - 2 GB RAM,

- karta grafiki 1 GB GeForce 460 lub lepsza,

- wolne miejsce na dysku twardym - 2 GB HDD,

- system operacyjny - Windows Vista/7/8/10

Hero Defense Haunted Island Pobierz - Steam

Hero Defense Haunted Island Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu