Deus Ex Mankind Divided Download

Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Deus Ex Mankind Divided Pobierz

Fabuła gry

Deus Ex Mankind Divided, ma bardzo zawiłą fabułę. Żeby ją zrozumieć, konieczne jest przeniesienie się do poprzednich części gry. Nowa odsłona produkcji, przenosi nas do roku 2029, czyli w dwa lata po zakończeniu poprzedniej części. Świat jest podzielony na dwie zwalczające się grupy. Jedną z nich są zwyczajni ludzie a drugą - tak zwani ulepszeni (fani serii wiedzą o co chodzi). Na wskutek awarii bioszczepów, ulepszeni zaatakowali ludzi. Był to jednoznaczny sygnał do tego, by zamknąć wszystkich ulepszonych w specjalnych gettach. Jednak z biegiem czasu, pojawiły się głosy sugerujące, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zrównanie praw ludzi ulepszonych za pomocą bioszczepów ze zwykłymi osobami. Dlatego, jak łatwo się domyślić, konflikt zaczyna powoli narastać.Odgrywana przez nas postać człowieka ulepszonego, współpracuje zarówno z agencją rządową (Task Force 29) jak też - z grupą hakerów. Problem polega na tym, że obydwie grupy często nie mają wspólnych celów. Od tego, jak nasz bohater może lawirować pomiędzy jedną a drugą grupą, zależy los ludzkości. Jeśli chcesz sam sprawdzić się w tej roli, koniecznie pobierz na swój komputer kolejną odsłonę Deus Ex Mankind Divided Download. Przekonasz się, jakie to trudne zadanie!

Mechanika gry

Zabawa w Deus Ex Mankind Divided, może mieć dwie podstawowe formy. Pierwszą z nich, jest skradanie się i ciche eliminowanie wrogów. W drugiej odmianie, twórcy postawili raczej na otwarte starcia, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych możliwości i rodzajów ulepszeń (uzbrojenia). To do nas zależy wybór, jaką technikę walki preferujemy.

W Deus Ex Mankind Divided, zmianie uległ również mechanizm sztucznej inteligencji. Nasi przeciwnicy, są po prostu bardziej inteligentni. Przykład? Bardzo trudno będzie nam znaleźć jednoosobowy patrol. Strażnicy będą raczej poruszać się we dwójkę a ich technika walki będzie znacznie bardziej zaawansowana.

Sporo zmian w Deus Ex Mankind Divided, dotyczy również ulepszeń. Jest ich dwa razy więcej, co daje nam znacznie większą możliwość działania. Przykładowo, nowym implantem jest ulepszenie, pozwalające na zdalne hakowanie budek strażniczych.Co ciekawe, w grze możemy spotkać się z dość nieoczekiwanym obrotem sytuacji. Jeśli np wejdziemy komuś w drogę, możemy liczyć się, że za jakiś czas jego przyjaciele będą chcieli się na nas zemścić. Może to znacznie utrudnić nam prowadzenie rozgrywki, dlatego koniecznie uważajmy do czego strzelamy. Jeśli chcesz się przekonać na własne oczy, jak wygląda życie nowego "ulepszonego", koniecznie pobierz na swój komputer Deus Ex Mankind Divided Download.

Grafika i kwestie techniczne

W Deus Ex Mankind Divided, możemy spotkać się z bardzo rozbudowaną grafiką. Jest to zasługa zupełnie nowego silnika Dawn Engine, który zresztą jest autorskim projektem twórców gry Deus Ex Mankind Divided i firmy AMD. W efekcie, choć gra wymaga naprawdę dobrego sprzętu, grafika faktycznie może nas powalić na kolana, chociażby na przykładzie niezwykle realistycznego wyglądu bohaterów. Nie wierzysz? Koniecznie pobierz na swój komputer Deus Ex Mankind Divided Download i ciesz się zupełnie nową odsłoną szaty graficznej. Przekonasz się, że warto było kupować najlepszy sprzęt do tej właśnie gry.

Deus Ex Mankind Divided Download REPACK

Deus Ex Mankind Divided Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu