Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Polecane, RPG

Deus Ex Mankind Divided Download

Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Deus Ex Mankind Divided Pobierz


Deus Ex Mankind Divided Download

>> Pobierz <<Fabuła gryDeus Ex Mankind Divided, ma bardzo zawiłą fabułę. Żeby ją zrozumieć, konieczne jest przeniesienie się do poprzednich części gry. Nowa odsłona produkcji, przenosi nas do roku 2029, czyli w dwa lata po zakończeniu poprzedniej części. Świat jest podzielony na dwie zwalczające się grupy. Jedną z nich są zwyczajni ludzie a drugą - tak zwani ulepszeni (fani serii wiedzą o co chodzi). Na wskutek awarii bioszczepów, ulepszeni zaatakowali ludzi. Był to jednoznaczny sygnał do tego, by zamknąć wszystkich ulepszonych w specjalnych gettach. Jednak z biegiem czasu, pojawiły się głosy sugerujące, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zrównanie praw ludzi ulepszonych za pomocą bioszczepów ze zwykłymi osobami. Dlatego, jak łatwo się domyślić, konflikt zaczyna powoli narastać.
Deus Ex Mankind Divided DownloadDeus Ex Mankind Divided DownloadDeus Ex Mankind Divided DownloadDeus Ex Mankind Divided Download

Odgrywana przez nas postać człowieka ulepszonego, współpracuje zarówno z agencją rządową (Task Force 29) jak też - z grupą hakerów. Problem polega na tym, że obydwie grupy często nie mają wspólnych celów. Od tego, jak nasz bohater może lawirować pomiędzy jedną a drugą grupą, zależy los ludzkości. Jeśli chcesz sam sprawdzić się w tej roli, koniecznie pobierz na swój komputer kolejną odsłonę Deus Ex Mankind Divided Download. Przekonasz się, jakie to trudne zadanie!

Mechanika gryZabawa w Deus Ex Mankind Divided, może mieć dwie podstawowe formy. Pierwszą z nich, jest skradanie się i ciche eliminowanie wrogów. W drugiej odmianie, twórcy postawili raczej na otwarte starcia, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych możliwości i rodzajów ulepszeń (uzbrojenia). To do nas zależy wybór, jaką technikę walki preferujemy.

W Deus Ex Mankind Divided, zmianie uległ również mechanizm sztucznej inteligencji. Nasi przeciwnicy, są po prostu bardziej inteligentni. Przykład? Bardzo trudno będzie nam znaleźć jednoosobowy patrol. Strażnicy będą raczej poruszać się we dwójkę a ich technika walki będzie znacznie bardziej zaawansowana.

Sporo zmian w Deus Ex Mankind Divided, dotyczy również ulepszeń. Jest ich dwa razy więcej, co daje nam znacznie większą możliwość działania. Przykładowo, nowym implantem jest ulepszenie, pozwalające na zdalne hakowanie budek strażniczych.

Co ciekawe, w grze możemy spotkać się z dość nieoczekiwanym obrotem sytuacji. Jeśli np wejdziemy komuś w drogę, możemy liczyć się, że za jakiś czas jego przyjaciele będą chcieli się na nas zemścić. Może to znacznie utrudnić nam prowadzenie rozgrywki, dlatego koniecznie uważajmy do czego strzelamy. Jeśli chcesz się przekonać na własne oczy, jak wygląda życie nowego "ulepszonego", koniecznie pobierz na swój komputer Deus Ex Mankind Divided Download.

Grafika i kwestie techniczneW Deus Ex Mankind Divided, możemy spotkać się z bardzo rozbudowaną grafiką. Jest to zasługa zupełnie nowego silnika Dawn Engine, który zresztą jest autorskim projektem twórców gry Deus Ex Mankind Divided i firmy AMD. W efekcie, choć gra wymaga naprawdę dobrego sprzętu, grafika faktycznie może nas powalić na kolana, chociażby na przykładzie niezwykle realistycznego wyglądu bohaterów. Nie wierzysz? Koniecznie pobierz na swój komputer Deus Ex Mankind Divided Download i ciesz się zupełnie nową odsłoną szaty graficznej. Przekonasz się, że warto było kupować najlepszy sprzęt do tej właśnie gry.

Deus Ex Mankind Divided Download REPACK


Deus Ex Mankind Divided Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 3396
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *