LEGO Star Wars The Force Awakens Download

To, że Przebudzenie Mocy, będzie miało swoją "legową" egranizację, nikogo nie zaskoczyło. Sukces kasowy filmu sprawił, że stworzenie gry, opartej o ów film było tylko formalnością. I choć w całej tej sprawie, pewna jest tylko jedna rzecz - marketing - to i tak LEGO Star Wars The Force Awakens Download jest grą ciekawą i interesującą, którą warto pobrać na dysk swojego komputera.

LEGO Star Wars The Force Awakens Download CODEX

LEGO Star Wars The Force Awakens Download

Fabuła

W LEGO Star Wars The Force Awakens, wcielamy się w rolę postaci, znanych z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. I choć fabuła gry opiera się głównie na wydarzeniach pojawiających się w filmie, to czasami wykracza ona poza filmową rzeczywistość i obejmuje wydarzenia łączące część 6tą i 7-mą.

W fabule, nie zabraknie oczywiście walki wręcz, skradania i lotu niesamowitymi pojazdami, znanymi z filmu Gwiezdne Wojny. Jeśli więc kręci Was świat Gwiezdnych Wojen, to koniecznie pobierzcie na swoje komputery ich egranizację: LEGO Star Wars The Force Awakens Download.

Mechanika gry

W LEGO Star Wars The Force Awakens, nie zabraknie niczego, co ma związek z popularną serią LEGO. Jeśli więc jesteście fanami "klockowej" wersji Gwiezdnych Wojen, to ta wiadomość powinna Was ucieszyć.Pierwszą cechą charakterystyczną dla tej serii, jest z pewnością... poczucie humoru. Nie inaczej, będzie w przypadku LEGO Star Wars The Force Awakens. Również i tu znajdą się sytuacje, które - można to tak nazwać - będą zwyczajną parodią filmu. Przykładem niech będzie słynna scena z mieczem świetlnym. Kto nie wie o co chodzi, niech koniecznie pobierze na swój komputer LEGO Star Wars The Force Awakens Download.

Nowością, która ma pojawić się w "legowych" Gwiezdnych Wojnach, jest z pewnością możliwość prowadzenia zaawansowanych walk na blastery. Dlaczego zaawansowanych? Ponieważ walczące ze sobą postacie, będą mogły od teraz wykorzystywać otaczające je elementy infrastruktury, do osłony przez energetycznymi pociskami z blastera. Możemy być pewni, że dzięki tej nowości, prowadzone starcia będą jeszcze ciekawsze...

Grafika w LEGO Star Wars The Force Awakens.

LEGO Star Wars The Force Awakens, daje nam możliwość zupełnie nowego spojrzenia na grafikę "legowych" gier, traktujących o tematyce Gwiezdnych Wojen. Tak, grafika wydaje się tu o wiele bardziej realistyczna (jeśli można mówić o realizmie, w przypadku chodzących klocków LEGO). Niektóre sceny, zwłaszcza te, które przedstawiają otaczające nas plenery, zostały wykonane niezmiernie realistycznie. Widać więc, że twórcy LEGO Star Wars The Force Awakens odrobili swoje zadanie, jeśli chodzi o oprawę graficzną gry.


Dodatkowe informacje

LEGO Star Wars The Force Awakens prawdopodobnie nie będzie ostatnią "legową" grą, traktującą o tematyce Gwiezdnych Wojen. Można się spodziewać, że po premierze kolejnych części sagi, pojawią się też kolejne ich egranizacje. No chyba, że następne odsłony tego popularnego filmu, nie będą cieszyły się już taką popularnością wśród kinomaniaków, jak poprzednie ich odsłony.

Podsumowując, LEGO Star Wars The Force Awakens jest grą z pewnością zabawną, ciekawą i przyjazną dla dzieci. Nie ma tu dużych dawek brutalności a wszystkie sceny przypominają raczej kreskówkę, niż film fabularny bądź grę.

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy Pobierz


2

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu