Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

LEGO Star Wars The Force Awakens Download

To, że Przebudzenie Mocy, będzie miało swoją "legową" egranizację, nikogo nie zaskoczyło. Sukces kasowy filmu sprawił, że stworzenie gry, opartej o ów film było tylko formalnością. I choć w całej tej sprawie, pewna jest tylko jedna rzecz - marketing - to i tak LEGO Star Wars The Force Awakens Download jest grą ciekawą i interesującą, którą warto pobrać na dysk swojego komputera.

LEGO Star Wars The Force Awakens Download CODEX


LEGO Star Wars The Force Awakens Download

>> Pobierz <<


Fabuła


W LEGO Star Wars The Force Awakens, wcielamy się w rolę postaci, znanych z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. I choć fabuła gry opiera się głównie na wydarzeniach pojawiających się w filmie, to czasami wykracza ona poza filmową rzeczywistość i obejmuje wydarzenia łączące część 6tą i 7-mą.

W fabule, nie zabraknie oczywiście walki wręcz, skradania i lotu niesamowitymi pojazdami, znanymi z filmu Gwiezdne Wojny. Jeśli więc kręci Was świat Gwiezdnych Wojen, to koniecznie pobierzcie na swoje komputery ich egranizację: LEGO Star Wars The Force Awakens Download.

Mechanika gry


W LEGO Star Wars The Force Awakens, nie zabraknie niczego, co ma związek z popularną serią LEGO. Jeśli więc jesteście fanami "klockowej" wersji Gwiezdnych Wojen, to ta wiadomość powinna Was ucieszyć.
LEGO Star Wars The Force Awakens DownloadLEGO Star Wars The Force Awakens DownloadLEGO Star Wars The Force Awakens DownloadLEGO Star Wars The Force Awakens Download

Pierwszą cechą charakterystyczną dla tej serii, jest z pewnością... poczucie humoru. Nie inaczej, będzie w przypadku LEGO Star Wars The Force Awakens. Również i tu znajdą się sytuacje, które - można to tak nazwać - będą zwyczajną parodią filmu. Przykładem niech będzie słynna scena z mieczem świetlnym. Kto nie wie o co chodzi, niech koniecznie pobierze na swój komputer LEGO Star Wars The Force Awakens Download.

Nowością, która ma pojawić się w "legowych" Gwiezdnych Wojnach, jest z pewnością możliwość prowadzenia zaawansowanych walk na blastery. Dlaczego zaawansowanych? Ponieważ walczące ze sobą postacie, będą mogły od teraz wykorzystywać otaczające je elementy infrastruktury, do osłony przez energetycznymi pociskami z blastera. Możemy być pewni, że dzięki tej nowości, prowadzone starcia będą jeszcze ciekawsze...

Grafika w LEGO Star Wars The Force Awakens.


LEGO Star Wars The Force Awakens, daje nam możliwość zupełnie nowego spojrzenia na grafikę "legowych" gier, traktujących o tematyce Gwiezdnych Wojen. Tak, grafika wydaje się tu o wiele bardziej realistyczna (jeśli można mówić o realizmie, w przypadku chodzących klocków LEGO). Niektóre sceny, zwłaszcza te, które przedstawiają otaczające nas plenery, zostały wykonane niezmiernie realistycznie. Widać więc, że twórcy LEGO Star Wars The Force Awakens odrobili swoje zadanie, jeśli chodzi o oprawę graficzną gry.

Dodatkowe informacje


LEGO Star Wars The Force Awakens prawdopodobnie nie będzie ostatnią "legową" grą, traktującą o tematyce Gwiezdnych Wojen. Można się spodziewać, że po premierze kolejnych części sagi, pojawią się też kolejne ich egranizacje. No chyba, że następne odsłony tego popularnego filmu, nie będą cieszyły się już taką popularnością wśród kinomaniaków, jak poprzednie ich odsłony.

Podsumowując, LEGO Star Wars The Force Awakens jest grą z pewnością zabawną, ciekawą i przyjazną dla dzieci. Nie ma tu dużych dawek brutalności a wszystkie sceny przypominają raczej kreskówkę, niż film fabularny bądź grę.

LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy Pobierz


LEGO Star Wars The Force Awakens Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 6569
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *