Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Polecane, Akcji

Watch Dogs 2 Download

Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej grupy hakerskiej o nazwie Dedsec. Nadrzędnymi celami owej grupy jest walka z systemem ctOS oraz przede wszystkim dobra zabawa.

Watch Dogs 2 Download - Pełna Wersja


Watch Dogs 2 Pobierz

>> Pobierz <<


Całość wzorowana jest na przebojowej serii Grand Theft Auto. Developmentem gry po raz kolejny zajęły się wewnętrzne studia koncernu Ubisoft z Ubisoft Montreal na czele. Jest to niezwykle doświadczony i ceniony zespół jako, że na swoim koncie ma już tak udane serie jak Prince of Persia, Assassin's Creed, Far Cry czy Tom Clancy's Splinter Cell. W grę zagramy na komputerach osobistych oraz konsolach ósmej generacji. Jeżeli cenisz sobie dobrą zabawę, zaś w swym hedonistycznym podejściu do życia nierzadko wykorzystujesz gry autorstwa koncernu Ubisoft pobierz Watch Dogs 2 download.

WĄTEK FABULARNY


Fabuła Watch Dogs 2 jest weselsza w porównaniu z ponurą i mroczną opowieścią ukazaną w oryginale. W grze jako Marcus Holloway - członek hakerskiej grupy Dedsec - w San Francisco walczymy z Centralnym Systemem Operacyjnym ctOS oraz, co najważniejsze dla graczy, świetnie się bawimy. W wyniku postawienia takich celów przed graczem i głównym bohaterem rozgrywki gra zyskała na luzie.

Watch Dogs 2 PobierzWatch Dogs 2 Pobierz Watch Dogs 2 ExsiteWatch Dogs 2 Exsite Watch Dogs 2 DownloadWatch Dogs 2 Download Watch Dogs 2 CrackWatch Dogs 2 Crack


MASYWNE HAKOWANIE ORAZ NOWE ZABAWKI


Ogólna rozgrywka Watch Dogs 2 przypomina tą z jedynki, więc w dalszym ciągu jest to gra akcji rozgrywająca się w rozległym i otwartym świecie. Tę produkcję od chociażby wspomnianej wcześniej serii Grand Theft Auto i reszty konkurencji odróżnia możliwość hakowania miejskiej infrastruktury i różnych urządzeń komunikacyjnych, a ta możliwość została w dwójce dodatkowo mocno rozbudowana. Dzięki temu możemy hakować różne urządzenia na większą liczbę sposobów, możemy też dokonywać masywnego hakowania czyli przejęcia kontroli nad wieloma urządzeniami w jednym czasie. Przykładem tu może być kontrola nad smartfonami wszystkich przechodniów. Ponadto nasz główny bohater Marcus w trakcie gry może też korzystać z nowego wyposażenia. Do dyspozycji ma broń wydrukowaną w drukarce 3D, latającego drona czy zdalnie sterowany samochodzik. Misje fabularne możemy przechodzić na kilka możliwych sposobów - możliwości jest wiele, możemy skradać się lub zacząć walczyć. Poprawiono system jazdy pojazdami, poza tym w grze jest zaimplementowany system porkouru. Gra jest niezwykle atrakcyjna - parkour, hakowanie, jazda pojazdami - można się wciągnąć i spędzić przy niej długie godziny. Jeżeli chcesz spróbować, pobierz Watch Dogs 2 download.

TRYBY GRY


Główną atrakcją gry Watch Dogs 2 jest oczywiście rozbudowana kampania fabularna dla jednego gracza. W kampanii poza głównym wątkiem fabularnym możemy wykonać całą masę questów pobocznych. W grze jest tryb multiplayer i zgodnie z najnowszymi trendami został on połączony z trybem single player, więc możemy w każdej chwili zacząć grę razem z naszymi przyjaciółmi z którymi jesteśmy połączeni praktycznie przez cały czas zabaWy w Watch Dogs 2. Jeżeli podobała ci się seria Grand Theft Auto, jednak czujesz, że czegoś w niej brakowało lub już ją ukończyłeś i chcesz więcej, pobierz Watch Dogs 2 download.

Watch Dogs 2 Pobierz na PC


Watch Dogs 2 Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 5226
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *