Watch Dogs 2 Download

Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej grupy hakerskiej o nazwie Dedsec. Nadrzędnymi celami owej grupy jest walka z systemem ctOS oraz przede wszystkim dobra zabawa.

Watch Dogs 2 Download - Pełna Wersja

Watch Dogs 2 Pobierz

Całość wzorowana jest na przebojowej serii Grand Theft Auto. Developmentem gry po raz kolejny zajęły się wewnętrzne studia koncernu Ubisoft z Ubisoft Montreal na czele. Jest to niezwykle doświadczony i ceniony zespół jako, że na swoim koncie ma już tak udane serie jak Prince of Persia, Assassin's Creed, Far Cry czy Tom Clancy's Splinter Cell. W grę zagramy na komputerach osobistych oraz konsolach ósmej generacji. Jeżeli cenisz sobie dobrą zabawę, zaś w swym hedonistycznym podejściu do życia nierzadko wykorzystujesz gry autorstwa koncernu Ubisoft pobierz Watch Dogs 2 download.

WĄTEK FABULARNY

Fabuła Watch Dogs 2 jest weselsza w porównaniu z ponurą i mroczną opowieścią ukazaną w oryginale. W grze jako Marcus Holloway - członek hakerskiej grupy Dedsec - w San Francisco walczymy z Centralnym Systemem Operacyjnym ctOS oraz, co najważniejsze dla graczy, świetnie się bawimy. W wyniku postawienia takich celów przed graczem i głównym bohaterem rozgrywki gra zyskała na luzie.


Watch Dogs 2 Pobierz Watch Dogs 2 Exsite Watch Dogs 2 Download Watch Dogs 2 Crack

MASYWNE HAKOWANIE ORAZ NOWE ZABAWKI

Ogólna rozgrywka Watch Dogs 2 przypomina tą z jedynki, więc w dalszym ciągu jest to gra akcji rozgrywająca się w rozległym i otwartym świecie. Tę produkcję od chociażby wspomnianej wcześniej serii Grand Theft Auto i reszty konkurencji odróżnia możliwość hakowania miejskiej infrastruktury i różnych urządzeń komunikacyjnych, a ta możliwość została w dwójce dodatkowo mocno rozbudowana. Dzięki temu możemy hakować różne urządzenia na większą liczbę sposobów, możemy też dokonywać masywnego hakowania czyli przejęcia kontroli nad wieloma urządzeniami w jednym czasie. Przykładem tu może być kontrola nad smartfonami wszystkich przechodniów. Ponadto nasz główny bohater Marcus w trakcie gry może też korzystać z nowego wyposażenia. Do dyspozycji ma broń wydrukowaną w drukarce 3D, latającego drona czy zdalnie sterowany samochodzik. Misje fabularne możemy przechodzić na kilka możliwych sposobów - możliwości jest wiele, możemy skradać się lub zacząć walczyć. Poprawiono system jazdy pojazdami, poza tym w grze jest zaimplementowany system porkouru. Gra jest niezwykle atrakcyjna - parkour, hakowanie, jazda pojazdami - można się wciągnąć i spędzić przy niej długie godziny. Jeżeli chcesz spróbować, pobierz Watch Dogs 2 download.


TRYBY GRY

Główną atrakcją gry Watch Dogs 2 jest oczywiście rozbudowana kampania fabularna dla jednego gracza. W kampanii poza głównym wątkiem fabularnym możemy wykonać całą masę questów pobocznych. W grze jest tryb multiplayer i zgodnie z najnowszymi trendami został on połączony z trybem single player, więc możemy w każdej chwili zacząć grę razem z naszymi przyjaciółmi z którymi jesteśmy połączeni praktycznie przez cały czas zabaWy w Watch Dogs 2. Jeżeli podobała ci się seria Grand Theft Auto, jednak czujesz, że czegoś w niej brakowało lub już ją ukończyłeś i chcesz więcej, pobierz Watch Dogs 2 download.

Watch Dogs 2 Pobierz na PC

Watch Dogs 2 Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu