Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Polecane, Akcji

Sniper Ghost Warrior 3 Download

Fabuła gry


Mamy zimną wojnę, a to oznacza, że wystarczy niewielka iskra zapalna, by dwa najpotężniejsze kraje świata: Związek Radziecki i Stany Zjednoczone, wysadziły cały świat w powietrze. W tych, jakby nie patrzeć mało przyjemnych realiach, wcielamy się w rolę emerytowanego strzelca wyborowego armii Stanów Zjednoczonych. Jego rolą, będzie eliminowanie najważniejszych osób, związanych z puczem, który ma miejsce gdzieś na terenie Gruzji (ps. historia lubi się powtarzać, prawda?).

Sniper Ghost Warrior 3 Download CODEX


Sniper Ghost Warrior 3 Download

>> Pobierz <<

Żeby było ciekawiej, rola naszego emerytowanego snajpera, nie będzie ograniczać się wyłącznie do walki z pomniejszymi wrogami. W grę, wejdzie również sprawa zaginięcia młodszego brata żołnierza, która może mieć związek z wydarzeniami w Gruzji. W efekcie, nasz bohater sam będzie musiał zadecydować, z kim aktualnie należy podjąć współpracę. Okaże się, że świat wcale nie jest pomalowany na czarno i biało a dotychczasowi przyjaciele, bądź wrogowie, mogą tak naprawdę stać po drugiej stronie barykady.
Sniper Ghost Warrior 3 DownloadSniper Ghost Warrior 3 DownloadSniper Ghost Warrior 3 DownloadSniper Ghost Warrior 3 Download

Jeśli kochacie pierwszoosobowe strzelanki, w których Wasza rola nie ogranicza się wyłącznie do zabijania, ale też do wszechstronnego myślenia, to koniecznie pobierzcie na swoje komputery Sniper Ghost Warrior 3 Download.

Mechanika gry


W porównaniu z poprzednimi odsłonami, Sniper Ghost Warrior 3 prezentuje o wiele bardziej otwarty świat. Tutaj wszystko nam wolno. W niektórych momentach, może pojawiać się okazja do zrealizowania zadania dodatkowego. Nie musimy wcale podejmować się tych zadań, ale warto pamiętać, że ich wykonanie doda nam odpowiednich umiejętności i podwyższy doświadczenie. Nie zabraknie też mozliwości ulepszenia swojej broni, czy też skorzystania z tak zwanego safe-house, który ma być czymś na wzór naszej bezpieczniej kryjówki.

Sniper Ghost Warrior 3, oferuje nam znacznie wyższy poziom realizmu w kontekście oddawanych strzałów. Od teraz, podczas strzelania na duże odległości, musimy uwzględnić również takie czynniki, jak wilgotność powietrza, siłę wiatru itd.

Podczas walki, możemy posługiwać się wieloma rodzajami karabinków snajperskich. Ponadto otrzymamy też granaty i pistolety. Niemniej, twórcy gry, na każdym kroku sugerują nam, że oddany strzał może wywołać wiele niespodziewanych i niebezpiecznych konsekwencji. Ponadto, jak wiadomo, na terenie opanowanym przez wroga trudno o amunicję do naszej Beretty... Dlatego przed oddaniem strzału, należy bezwzględnie przemyśleć każdy aspekt sytuacji. Jeśli lubimy takie klimaty, Sniper Ghost Warrior 3 Download musimy wręcz pobrać na dysk twardy naszego komputera.

Grafika gry


Twórcy gry, postanowili oprzeć się na dobrze znanym wszystkim graczom silniku Unreal Engine 4. W oparciu o niego, powstała dosyć ciekawa gra, która jednak nie jest pozbawiona wad. Jakich? Jedną z nich, są "paranormalne" zdolności naszego głównego bohatera, który w pewnym momencie może zauważyć podkreślone w jaskrawych kolorach, ślady swojego celu...Jeśli te drobne niedociągłości Was nie zraziły, to koniecznie ściągnijcie Sniper Ghost Warrior 3 Download na swoje komputery. Przekonacie się, że warto zagrać w tą grę.

Tryby gry


Jak na razie, nic nie wskazuje na to, by ta gra, miała pojawić się w wersji multiplayer.

Sniper Ghost Warrior 3 Pobierz


Sniper Ghost Warrior 3 Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 3470
Dodał: B89
Komentarze: 1

siunio  14 Sierpień 2016 18:51
niesamowita gra, dzięki wielkie

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *