Sniper Ghost Warrior 3 Download

Fabuła gry

Mamy zimną wojnę, a to oznacza, że wystarczy niewielka iskra zapalna, by dwa najpotężniejsze kraje świata: Związek Radziecki i Stany Zjednoczone, wysadziły cały świat w powietrze. W tych, jakby nie patrzeć mało przyjemnych realiach, wcielamy się w rolę emerytowanego strzelca wyborowego armii Stanów Zjednoczonych. Jego rolą, będzie eliminowanie najważniejszych osób, związanych z puczem, który ma miejsce gdzieś na terenie Gruzji (ps. historia lubi się powtarzać, prawda?).

Sniper Ghost Warrior 3 Download CODEX

Sniper Ghost Warrior 3 Download

Żeby było ciekawiej, rola naszego emerytowanego snajpera, nie będzie ograniczać się wyłącznie do walki z pomniejszymi wrogami. W grę, wejdzie również sprawa zaginięcia młodszego brata żołnierza, która może mieć związek z wydarzeniami w Gruzji. W efekcie, nasz bohater sam będzie musiał zadecydować, z kim aktualnie należy podjąć współpracę. Okaże się, że świat wcale nie jest pomalowany na czarno i biało a dotychczasowi przyjaciele, bądź wrogowie, mogą tak naprawdę stać po drugiej stronie barykady.Jeśli kochacie pierwszoosobowe strzelanki, w których Wasza rola nie ogranicza się wyłącznie do zabijania, ale też do wszechstronnego myślenia, to koniecznie pobierzcie na swoje komputery Sniper Ghost Warrior 3 Download.

Mechanika gry

W porównaniu z poprzednimi odsłonami, Sniper Ghost Warrior 3 prezentuje o wiele bardziej otwarty świat. Tutaj wszystko nam wolno. W niektórych momentach, może pojawiać się okazja do zrealizowania zadania dodatkowego. Nie musimy wcale podejmować się tych zadań, ale warto pamiętać, że ich wykonanie doda nam odpowiednich umiejętności i podwyższy doświadczenie. Nie zabraknie też mozliwości ulepszenia swojej broni, czy też skorzystania z tak zwanego safe-house, który ma być czymś na wzór naszej bezpieczniej kryjówki.

Sniper Ghost Warrior 3, oferuje nam znacznie wyższy poziom realizmu w kontekście oddawanych strzałów. Od teraz, podczas strzelania na duże odległości, musimy uwzględnić również takie czynniki, jak wilgotność powietrza, siłę wiatru itd.Podczas walki, możemy posługiwać się wieloma rodzajami karabinków snajperskich. Ponadto otrzymamy też granaty i pistolety. Niemniej, twórcy gry, na każdym kroku sugerują nam, że oddany strzał może wywołać wiele niespodziewanych i niebezpiecznych konsekwencji. Ponadto, jak wiadomo, na terenie opanowanym przez wroga trudno o amunicję do naszej Beretty... Dlatego przed oddaniem strzału, należy bezwzględnie przemyśleć każdy aspekt sytuacji. Jeśli lubimy takie klimaty, Sniper Ghost Warrior 3 Download musimy wręcz pobrać na dysk twardy naszego komputera.

Grafika gry

Twórcy gry, postanowili oprzeć się na dobrze znanym wszystkim graczom silniku Unreal Engine 4. W oparciu o niego, powstała dosyć ciekawa gra, która jednak nie jest pozbawiona wad. Jakich? Jedną z nich, są "paranormalne" zdolności naszego głównego bohatera, który w pewnym momencie może zauważyć podkreślone w jaskrawych kolorach, ślady swojego celu...Jeśli te drobne niedociągłości Was nie zraziły, to koniecznie ściągnijcie Sniper Ghost Warrior 3 Download na swoje komputery. Przekonacie się, że warto zagrać w tą grę.

Tryby gry

Jak na razie, nic nie wskazuje na to, by ta gra, miała pojawić się w wersji multiplayer.

Sniper Ghost Warrior 3 Pobierz


2

Komentarze 1

siunio
siunio 14-Sie, 18:51
niesamowita gra, dzięki wielkie
1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu