Mafia 3 Download

Mafia 3, to kolejna odsłona popularnej gry, w której wcielamy się w członka jednej z mafijnych rodzin. Za stworzenie gry, odpowiedzialne jest studio Hangar 13. Prace nad tą grą trwały od 2012 roku. Jednak pomimo tak długiego czasu, zmiany jakie zostały wprowadzone, można ocenić bardzo wysoko.

Mafia 3 Download PC - Cracked

Mafia 3 Pobierz

Fabuła gry

W Mafia 3, wcielamy się w rolę weterana wojny w Wietnamie. Po pewnym czasie wracamy do kraju. Nagle dowiadujemy się, że praktycznie cała nasza rodzina, została zabita w wyniku porachunków mafijnych. Nasz bohater będzie więc musiał wziąć sprawy w swoje ręce i wyeliminować tych, którzy są odpowiedzialni za śmierć jego bliskich. Zadanie to może być bardzo trudne, zważywszy na fakt, że za ten zamach odpowiedzialny jest don innej grupy przestępczej. W tym pojedynku nie będziemy jednak sami. Będziemy mogli liczyć na wsparcie innych członków przestępczego półświatka. Jeśli również i Ty chcesz wziąć odwet na swojej "komputerowej" rodzinie mafijnej, koniecznie pobierz na swój komputer grę Mafia 3 Download i przekonaj się, jak wyglądało życie w USA pod koniec lat 70-tych...

Mechanika gry

O ile poprzednie części serii oferowały nam jako tako otwarty świat, o tyle w przypadku Mafia III, mamy do czynienia z całkowitym sandboksem. Można śmiało powiedzieć, że mechanika w grze coraz bardziej przypomina Grand Theft Auto. Wchodząc do świata gry, możemy spotkać szereg zwykłych przechodniów, którzy... wykonują rozmaite, często nawet dziwne czynności.


Mafia III Download Mafia III Pobierz Mafia 3 Free Download Mafia 3 Chomikuj

Oczywiście nie trzeba wspominać, że dzięki temu zabiegowi świat gry jest jeszcze bardziej otwarty. Możemy w praktycznie dowolny sposób wpływać na otaczający nas świat. Pamiętajmy jednak, że nasze działania zawsze będą miały wpływ na dalszą rozgrywkę. Może się okazać, że niektóre wybory, uniemożliwią nam (przynajmniej na jakiś czas) eliminację członków konkurencyjnej rodziny mafijnej.

Nowością w Mafia 3, jest możliwość przejmowania wrogich kryjówek. Gdy na danej planszy wszystkie z nich zostaną już oczyszczone z nieprzyjaciół, możemy umiejscowić w nich naszych współpracowników (tak zwanych poruczników). W niektórych sytuacjach mogą oni okazać się niezbędni, na przykład gdy okaże się, że bez wsparcia nie będziemy w stanie uciec policji.W trzeciej części Mafii, wprowadzono znacznie większą liczbę obsługiwanych przez naszego bohatera broni. Jednak w ostatecznym rozrachunku, nadal możemy prowadzić walkę z wrogiem tylko w oparciu o dwa rodzaje broni. Zresztą nic w tym dziwnego. Jeśli Mafia 3 to kolejny krok w stronę realizmu, to raczej trudno byłoby naszemu bohaterowi nosić kilka karabinów maszynowych, masę granatów, pistolety itd.

Jeśli nie straszne są Ci zmiany wprowadzone w trzeciej części Mafii i jednocześnie kochasz sandboksy, to koniecznie pobierz na swój komputer grę Mafia 3 Download. Przekonasz się, że jej nowa odsłona jest jeszcze ciekawsza od poprzednich.

Tryby gry 

Gra nie jest niestety dostępna w wersji multiplayer. Gracz musi się więc zadowolić tym, co daje mu tryb single. Jednak na otarcie łez, mamy dobrą wiadomość. Tryb pojedynczego gracza, jest tu bardzo rozbudowany. Jak bardzo? Przekonacie się sami, pobierając Mafia 3 Download na swoje komputery.

Kwestie techniczne

Mafia 3, to gra dopracowana pod kątem szaty graficznej. Cieszy nie tylko ciekawa i szczegółowa grafika, ale też... realizm tamtych czasów. Przypomnijmy, że gra została osadzona w 1968 roku. Czasy te zostały w sposób mistrzowski ukazane w grze.

Mafia 3 Pobierz w Pełnej Wersji

Mafia 3 Download

0

Komentarze 1

rafal
rafal 30-Li, 11:57
nie takie fajne jak poprzednie czesci ale da sie grac
0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu