Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Mafia 3 Download

Mafia 3, to kolejna odsłona popularnej gry, w której wcielamy się w członka jednej z mafijnych rodzin. Za stworzenie gry, odpowiedzialne jest studio Hangar 13. Prace nad tą grą trwały od 2012 roku. Jednak pomimo tak długiego czasu, zmiany jakie zostały wprowadzone, można ocenić bardzo wysoko.

Mafia 3 Download PC - Cracked


Mafia 3 Pobierz

>> Pobierz <<


Fabuła gry


W Mafia 3, wcielamy się w rolę weterana wojny w Wietnamie. Po pewnym czasie wracamy do kraju. Nagle dowiadujemy się, że praktycznie cała nasza rodzina, została zabita w wyniku porachunków mafijnych. Nasz bohater będzie więc musiał wziąć sprawy w swoje ręce i wyeliminować tych, którzy są odpowiedzialni za śmierć jego bliskich. Zadanie to może być bardzo trudne, zważywszy na fakt, że za ten zamach odpowiedzialny jest don innej grupy przestępczej. W tym pojedynku nie będziemy jednak sami. Będziemy mogli liczyć na wsparcie innych członków przestępczego półświatka. Jeśli również i Ty chcesz wziąć odwet na swojej "komputerowej" rodzinie mafijnej, koniecznie pobierz na swój komputer grę Mafia 3 Download i przekonaj się, jak wyglądało życie w USA pod koniec lat 70-tych...

Mechanika gry


O ile poprzednie części serii oferowały nam jako tako otwarty świat, o tyle w przypadku Mafia III, mamy do czynienia z całkowitym sandboksem. Można śmiało powiedzieć, że mechanika w grze coraz bardziej przypomina Grand Theft Auto. Wchodząc do świata gry, możemy spotkać szereg zwykłych przechodniów, którzy... wykonują rozmaite, często nawet dziwne czynności.

Mafia III DownloadMafia III Download Mafia III PobierzMafia III Pobierz Mafia 3 Free DownloadMafia 3 Free Download Mafia 3 ChomikujMafia 3 Chomikuj


Oczywiście nie trzeba wspominać, że dzięki temu zabiegowi świat gry jest jeszcze bardziej otwarty. Możemy w praktycznie dowolny sposób wpływać na otaczający nas świat. Pamiętajmy jednak, że nasze działania zawsze będą miały wpływ na dalszą rozgrywkę. Może się okazać, że niektóre wybory, uniemożliwią nam (przynajmniej na jakiś czas) eliminację członków konkurencyjnej rodziny mafijnej.

Nowością w Mafia 3, jest możliwość przejmowania wrogich kryjówek. Gdy na danej planszy wszystkie z nich zostaną już oczyszczone z nieprzyjaciół, możemy umiejscowić w nich naszych współpracowników (tak zwanych poruczników). W niektórych sytuacjach mogą oni okazać się niezbędni, na przykład gdy okaże się, że bez wsparcia nie będziemy w stanie uciec policji.W trzeciej części Mafii, wprowadzono znacznie większą liczbę obsługiwanych przez naszego bohatera broni. Jednak w ostatecznym rozrachunku, nadal możemy prowadzić walkę z wrogiem tylko w oparciu o dwa rodzaje broni. Zresztą nic w tym dziwnego. Jeśli Mafia 3 to kolejny krok w stronę realizmu, to raczej trudno byłoby naszemu bohaterowi nosić kilka karabinów maszynowych, masę granatów, pistolety itd.

Jeśli nie straszne są Ci zmiany wprowadzone w trzeciej części Mafii i jednocześnie kochasz sandboksy, to koniecznie pobierz na swój komputer grę Mafia 3 Download. Przekonasz się, że jej nowa odsłona jest jeszcze ciekawsza od poprzednich.

Tryby gry


Gra nie jest niestety dostępna w wersji multiplayer. Gracz musi się więc zadowolić tym, co daje mu tryb single. Jednak na otarcie łez, mamy dobrą wiadomość. Tryb pojedynczego gracza, jest tu bardzo rozbudowany. Jak bardzo? Przekonacie się sami, pobierając Mafia 3 Download na swoje komputery.

Kwestie techniczne


Mafia 3, to gra dopracowana pod kątem szaty graficznej. Cieszy nie tylko ciekawa i szczegółowa grafika, ale też... realizm tamtych czasów. Przypomnijmy, że gra została osadzona w 1968 roku. Czasy te zostały w sposób mistrzowski ukazane w grze.

Mafia 3 Pobierz w Pełnej Wersji


Mafia 3 Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 3400
Dodał: Mihus22
Komentarze: 1

rafal  30 Listopad 2016 11:57
nie takie fajne jak poprzednie czesci ale da sie grac

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *