Obduction Download

Fabuła gry

Wyobraź sobie, że pojawiasz się nagle na drugim końcu Wszechświata, a Twoim zadaniem jest... powrócenie na Ziemię. Oczywiście, żeby tego dokonać, musisz najpierw zlokalizować miejsce Twojego pobytu. Jeśli to zrobisz, to znaczy że wykonałeś pierwszy krok, by powrócić do domu...

Obduction Download Cracked

Obduction Download

Jeśli ten krótki wstęp, wzbudził Twoje zainteresowanie, to z pewnością Obduction Download będzie produkcją, którą koniecznie musisz pobrać na dysk twardy Twojego komputera. Dlaczego? Z kilku powodów:

  1. Rozbudowana warstwa fabularna. W Obduction, mamy do czynienia z bardzo otwartym światem. Wszystkie Twoje decyzje, mogą wpływać na całokształt Twojej sytuacji. Brak liniowości, to jedna z najważniejszych zalet tej gry.

  2. Eksploracja otoczenia. To, że dzięki niezwykłemu artefaktowi, znalazłeś się nagle na innej planecie, nie oznacza, że nie możesz eksplorować swojego otoczenia. Jak to zrobić? Bardzo prosto. Wystarczy, że ruszysz głową i z każdym krokiem będziesz bliżej domu.

Mechanika gry

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, w Obduction naszym zadaniem będzie zaawansowana eksploracja otaczającego nas świata. Będziemy musieli znaleźć sposób na to, by wrócić cało i zdrowo do domu. Cała rozgrywka, opiera się więc na bardzo rozbudowanej warstwie logicznej. Dlatego, jeśli jesteś typem detektywa, to z pewnością Obduction Download przypadnie Ci do gustu.Podczas prowadzenia rozgrywki, naszym zadaniem będzie rozwiązywanie różnych łamigłówek. Niektóre z nich, będą bardzo proste i wystarczy Ci zaledwie kilka sekund, żeby je rozwiązać. Niestety, nie zawsze będzie tak łatwo. Tak naprawdę, w Obduction trudność rozgrywki jest dosyć wysoka i czasem możesz mieć po prostu problemy z przejściem do dalszego poziomu gry.

Grafika gry

Mechanika oraz sposób prowadzenia rozgrywki, to nie jedyne atuty Obduction. Warto podkreślić, że w ogólnym wizerunku gry, dużą role odgrywa sama grafika. Dzięki zaimplementowanemu silnikowi Unreal Engine, cała rozgrywka wygląda bardzo ładnie. Otaczający nas świat, zdaje się żyć swoim życiem. Poszczególne elementy flory i fauny, zostały dopracowane pod wieloma szczegółami. Dzięki temu, grając w Obduction, mamy wrażenie, że faktycznie zostaliśmy teleportowani do innego świata.Bardzo ciekawie od strony graficznej wyglądają również... postacie ludzkie. Tak, na wspomnianej planecie spotkamy również ludzi. Ciekawostką jest fakt, że zagrali ich prawdziwi aktorzy, mniej lub bardziej znani. Nawiasem mówiąc, jeśli chcesz spotkać swojego ulubionego aktora na innej planecie, to koniecznie... pobierz Obduction na swój komputer i rozpocznij wciągającą zabawę już teraz.

Tryby gry

Gra Obduction, jest dostępna wyłącznie w trybie single player. Nie oznacza to jednak, że wszyscy fani gier sieciowych powinni czuć się zaniedbani. Wręcz przeciwnie, rozgrywka w grze jest na tyle otwarta, że znajdą w niej coś dla siebie również zagorzali fani popularnych "sieciówek".

Dodatkowe informacje

W Obduction, będziemy mogli również wejść w interakcję z innymi rasami. W jaki sposób? O tym, dowiecie się pobierając i instalując w Waszych komputerach grę Obduction Download.

Podsumowanie

Otwarty świat i ciekawa rozgrywka, to dwie cechy, którymi można podsumować Obduction. Czy warto zagrać? Oceńcie sami.

Obduction Pobierz oraz zainstaluj


1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu