No Man's Sky Download

Fabuła gry

No Man's Sky, to gra, w której wcielamy się w rolę pilota statku kosmicznego. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że... możemy tu robić dosłownie wszystko. Podróżujemy naszym pojazdem po różnych zakątkach Wszechświata, spotykając na swojej drodze przeróżne planety.

No Man's Sky Download CODEX

No Man's Sky Download

Właśnie... planety. To one świadczą o bogactwie interfejsu gry. Dlaczego? Ponieważ są one niesamowicie zróżnicowane. Różnią się pomiędzy sobą zarówno fauną jak i florą. Żeby było ciekawiej, niektóre z nich mogą mieć zupełnie inny skład atmosfery niż nasza rodzima Ziemia. Efekt? Konieczność podróżowania w skafandrze kosmicznym i ewentualne przystosowanie danej planety, do warunków panujących na Ziemi. Jeśli lubicie takie klimaty, koniecznie pobierzcie na swoje dyski twarde No Man's Sky Download.

Mechanika gry

Podczas prowadzenia rozgrywki, naszym zadaniem będzie również walka. Przecież postacie mieszkające na danej planecie nie zawsze muszą być zadowolone z tego, że właśnie ktoś taki jak my, wszedł na teren ich planety.To, co wyróżnia No Man's Sky, to system proceduralnego generowania. Na czym on polega? W dużym skrócie na tym, ze każda z planet żyje własnym życiem. Jeśli więc nasz bohater odkryje którąś z nich, to będzie ona wyglądać tak samo dla innych graczy. Zasada ta, nie dotyczy jedynie planet, ale... wszystkiego, począwszy od organizmów żywych a na galaktykach kończąc.

Oczywiście nie oznacza to, że nie możemy w No Man's Sky prowadzić eksploracji w trybie kooperacji. Wraz z naszymi znajomymi, możemy np rozpoznawać niektóre z planet, gromadzić zapasy, wymieniać się nimi a także - tworzyć własne atlasy nieba, zawierające najważniejsze informacje o każdej z planet. Jeśli więc szukacie symulatora, który oferuje Wam w pełni otwarty (Wszech)świat, to No Man's Sky jest pozycją, którą koniecznie musicie pobrać na swoje komputery.

Grafika gry

No Man's Sky, to niewątpliwie arcydzieło od strony graficznej. Zarówno naturalne środowiska planet, jak też wnętrza statków kosmicznych, prezentują się w tej grze naprawdę interesująco i realistycznie. Ponadto, prowadzenie statku kosmicznego (o którym była mowa kilka akapitów wyżej), można nazwać osobną symulacją, gdyż wszystkie wskaźniki i przyrządy, zostały stworzone dla potrzeb gry z niezwykłą starannością i realizmem.Niezwykle interesująco, wyglądają też w No Man's Sky animacje planet, a także ich flory i fauny. Z tego co zobaczyliśmy w grze, możemy śmiało wnioskować, iż szereg aspektów merytorycznych, został tu przeanalizowany z wieloma specjalistami w dziedzinie innych planet. Efekty widać w No Man's Sky.

Tryby gry

Dla wszystkich fanów "gier w pojedynkę", mamy złe wieści. No Man's Sky nie jest dostępny w wersji single player. Gra została stworzona w oparciu o tryb multi, który ze względu na możliwość "podpięcia" wielu graczy, zyskał nawet nazwę massive multiplayer. Mamy jednak też dobrą wiadomość. W No Man's Sky, przez większość czasu podróżujemy samotnie. Nasz statek kosmiczny, został przystosowany wyłącznie do podróżowania w pojedynkę. Tym samym, w interakcję z innymi graczami wchodzimy dopiero na powierzchni konkretnych planet.

Jeśli podoba Wam się ta gra, koniecznie No Man's Sky pobierz na swój komputer. Wszechświat z pewnością Was wciągnie...

No Man's Sky Pobierz


1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu