Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

No Man's Sky Download

Fabuła gry


No Man's Sky, to gra, w której wcielamy się w rolę pilota statku kosmicznego. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że... możemy tu robić dosłownie wszystko. Podróżujemy naszym pojazdem po różnych zakątkach Wszechświata, spotykając na swojej drodze przeróżne planety.

No Man's Sky Download CODEX


No Man's Sky Download

>> Pobierz <<


Właśnie... planety. To one świadczą o bogactwie interfejsu gry. Dlaczego? Ponieważ są one niesamowicie zróżnicowane. Różnią się pomiędzy sobą zarówno fauną jak i florą. Żeby było ciekawiej, niektóre z nich mogą mieć zupełnie inny skład atmosfery niż nasza rodzima Ziemia. Efekt? Konieczność podróżowania w skafandrze kosmicznym i ewentualne przystosowanie danej planety, do warunków panujących na Ziemi. Jeśli lubicie takie klimaty, koniecznie pobierzcie na swoje dyski twarde No Man's Sky Download.

Mechanika gry


Podczas prowadzenia rozgrywki, naszym zadaniem będzie również walka. Przecież postacie mieszkające na danej planecie nie zawsze muszą być zadowolone z tego, że właśnie ktoś taki jak my, wszedł na teren ich planety.

To, co wyróżnia No Man's Sky, to system proceduralnego generowania. Na czym on polega? W dużym skrócie na tym, ze każda z planet żyje własnym życiem. Jeśli więc nasz bohater odkryje którąś z nich, to będzie ona wyglądać tak samo dla innych graczy. Zasada ta, nie dotyczy jedynie planet, ale... wszystkiego, począwszy od organizmów żywych a na galaktykach kończąc.

Oczywiście nie oznacza to, że nie możemy w No Man's Sky prowadzić eksploracji w trybie kooperacji. Wraz z naszymi znajomymi, możemy np rozpoznawać niektóre z planet, gromadzić zapasy, wymieniać się nimi a także - tworzyć własne atlasy nieba, zawierające najważniejsze informacje o każdej z planet. Jeśli więc szukacie symulatora, który oferuje Wam w pełni otwarty (Wszech)świat, to No Man's Sky jest pozycją, którą koniecznie musicie pobrać na swoje komputery.

Grafika gry


No Man's Sky, to niewątpliwie arcydzieło od strony graficznej. Zarówno naturalne środowiska planet, jak też wnętrza statków kosmicznych, prezentują się w tej grze naprawdę interesująco i realistycznie. Ponadto, prowadzenie statku kosmicznego (o którym była mowa kilka akapitów wyżej), można nazwać osobną symulacją, gdyż wszystkie wskaźniki i przyrządy, zostały stworzone dla potrzeb gry z niezwykłą starannością i realizmem.
No Man's Sky DownloadNo Man's Sky DownloadNo Man's Sky DownloadNo Man's Sky Download

Niezwykle interesująco, wyglądają też w No Man's Sky animacje planet, a także ich flory i fauny. Z tego co zobaczyliśmy w grze, możemy śmiało wnioskować, iż szereg aspektów merytorycznych, został tu przeanalizowany z wieloma specjalistami w dziedzinie innych planet. Efekty widać w No Man's Sky.

Tryby gry


Dla wszystkich fanów "gier w pojedynkę", mamy złe wieści. No Man's Sky nie jest dostępny w wersji single player. Gra została stworzona w oparciu o tryb multi, który ze względu na możliwość "podpięcia" wielu graczy, zyskał nawet nazwę massive multiplayer. Mamy jednak też dobrą wiadomość. W No Man's Sky, przez większość czasu podróżujemy samotnie. Nasz statek kosmiczny, został przystosowany wyłącznie do podróżowania w pojedynkę. Tym samym, w interakcję z innymi graczami wchodzimy dopiero na powierzchni konkretnych planet.

Jeśli podoba Wam się ta gra, koniecznie No Man's Sky pobierz na swój komputer. Wszechświat z pewnością Was wciągnie...

No Man's Sky Pobierz


No Man's Sky Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1295
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *