Grand Theft Auto IV Download

Grand Theft Auto IV, to kolejna odsłona dość kontrowersyjnej i brutalnej serii gier, w której naszym zadaniem jest prowadzenie naszych prywatnych, gangsterskich interesów na terenie miasta. W przypadku Grand Theft Auto IV, mamy do czynienia z grą akcji, ukazaną z perspektywy trzeciej osoby. Dzięki temu zabiegowi, cała rozgrywka jest poprowadzona bardzo ciekawie a na dodatek, zyskujemy bardzo szerokie spektrum widzenia.

Fabuła gry

W grze, wcielamy się w rolę niejakiego Nico, którego krewniak - Roman, ściągnął go wprost z Europy Wschodniej. Co prawda, obiecywał mu on "złote góry" i pełne konto w banku, ale...okazało się, że to wszystko to jedna wielka mistyfikacja. Na dodatek, musimy wyciągać wspomnianego Romana z wielu niebezpiecznych przygód.

Grand Theft Auto IV Download - Pełna Wersja

GTA 4 Download

Jak zainstalować grę? Oglądaj poradnik.

Mechanika gry

Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że interfejs gry opiera się na... telefonie komórkowym. Ale od początku... Nasz niesforny Roman, jest naszym pierwszym zleceniodawcą. U niego uczymy się gangsterskiego "fachu" a przy okazji, poznajemy kolejne, grube ryby lokalnego półświatka. Należy dodać, że co jakiś czas, nasi zleceniodawcy się zmieniają. Kontaktują się oni z nami, za pomocą wspomnianego telefonu komórkowego, który nie tylko umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, ale pozwala też na transfer zdjęć i różnych innych danych. Jeśli chcecie na własnej skórze poczuć gangsterskie klimaty, koniecznie pobierzcie Grand Theft Auto IV Download na swój komputer.

Żeby było ciekawiej, naszą wirtualną komórkę możemy dowolnie... modyfikować! Jak? Chociażby poprzez ustawienia dzwonków, tapet i szeregu innych, konfiguralnych opcji. Jak więc widać, podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon gry, również i tu twórcy zaskoczyli nas dość oryginalną fabułą i scenariuszem gry.


Grand Theft Auto IV Pobierz Grand Theft Auto IV Download GTA 4 Pobierz GTA 4 Download


W grze poruszamy się po fikcyjnym "Mieście Wolności" - Liberty City. Co ciekawe, do złudzenia przypomina on Nowy Jork. Można w nim znaleźć szereg obiektów, charakterystycznych dla tego ogromnego, amerykańskiego miasta.

W Grand Theft Auto IV, otaczający nas świat jest w dużym stopniu otwarty. Na miejsce wykonania misji, możemy dotrzeć zarówno pieszo, jak też przy pomocy taksówki czy skradzionego pojazdu. Fanów serii, nie zdziwi pewnie fakt, że w grze możemy poruszać się również... śmigłowcem. Po dotarciu na miejsce, walczymy z lokalnymi przeciwnikami, mając dostęp do szeregu broni, o szczegółach których nie będziemy Was informować. Możemy jednak obiecać, że w porównaniu z wcześniejszą odsłoną serii, nasz arsenał jest o wiele ciekawszy i bogatszy. Jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej na ten temat, koniecznie pobierzcie Grand Theft Auto IV Download na swój komputer.

W tym miejscu, warto zaznaczyć, że podczas starć możemy w znacznym stopniu wpływać na fabułę gry. Tak, w Grand Theft Auto IV daleko nam będzie do liniowej rozgrywki.


Oprawa graficzna.

W Grand Theft Auto IV, mamy do czynienia z RAGE - autorskim silnikiem, stworzonym przez twórców gry. Dzięki temu, efekty graficzne są dobrze dopracowane, a uważny gracz dostrzeże takie szczegóły jak... omijanie przez gapiów dziur w drodze, czy też rozpływanie się dymu w powietrzu. Jeśli chcecie zobaczyć to na własne oczy, koniecznie pobierzcie GTA 4 Download na swój komputer.

Tryby gry

Grand Theft Auto IV, podobnie jak swoje poprzedniczki, to gra dostępna zarówno w trybie single jak i multi. A jeśli mowa o trybie multiplayer, to pewnie zaskoczy Was fakt, że przełączenie pomiędzy nim a trybem single może odbywać się poprzez... opisywany wyżej telefon komórkowy, którym posługuje się główna postać w grze.

GTA 4 Download - Grand Theft Auto IV do Pobrania

Grand Theft Auto IV Download


  • - Free Download Grand Theft Auto IV Chomikuj
  • - Exsite Grand Theft Auto IV Pobierz za darmo
  • - Pebx Grand Theft Auto IV Download na PC
  • - Pobierz Grand Theft Auto IV Torrent
  • - Crack GTA 4 Download PC


3

Komentarze 4

miki
miki 26-Lis, 10:38
super podziękował za darmówke
2
kola123
kola123 07-Gri, 17:32
Super gierka, jak chyba każde GTA :D Dzięki za pelna wersje
2
lislive
lislive 23-Gri, 13:25
lol dziwne to ale gra dziala
3
kamil
kamil 02-Sty, 19:03
dzięki, super gra
4

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu