Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Grand Theft Auto IV Download

Grand Theft Auto IV, to kolejna odsłona dość kontrowersyjnej i brutalnej serii gier, w której naszym zadaniem jest prowadzenie naszych prywatnych, gangsterskich interesów na terenie miasta. W przypadku Grand Theft Auto IV, mamy do czynienia z grą akcji, ukazaną z perspektywy trzeciej osoby. Dzięki temu zabiegowi, cała rozgrywka jest poprowadzona bardzo ciekawie a na dodatek, zyskujemy bardzo szerokie spektrum widzenia.

Fabuła gry


W grze, wcielamy się w rolę niejakiego Nico, którego krewniak - Roman, ściągnął go wprost z Europy Wschodniej. Co prawda, obiecywał mu on "złote góry" i pełne konto w banku, ale...okazało się, że to wszystko to jedna wielka mistyfikacja. Na dodatek, musimy wyciągać wspomnianego Romana z wielu niebezpiecznych przygód.

Grand Theft Auto IV Download - Pełna Werjsa


GTA 4 Download

>> Pobierz <<


Jak zainstalować grę? Oglądaj poradnik.

Mechanika gry


Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że interfejs gry opiera się na... telefonie komórkowym. Ale od początku... Nasz niesforny Roman, jest naszym pierwszym zleceniodawcą. U niego uczymy się gangsterskiego "fachu" a przy okazji, poznajemy kolejne, grube ryby lokalnego półświatka. Należy dodać, że co jakiś czas, nasi zleceniodawcy się zmieniają. Kontaktują się oni z nami, za pomocą wspomnianego telefonu komórkowego, który nie tylko umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, ale pozwala też na transfer zdjęć i różnych innych danych. Jeśli chcecie na własnej skórze poczuć gangsterskie klimaty, koniecznie pobierzcie Grand Theft Auto IV Download na swój komputer.

Żeby było ciekawiej, naszą wirtualną komórkę możemy dowolnie... modyfikować! Jak? Chociażby poprzez ustawienia dzwonków, tapet i szeregu innych, konfiguralnych opcji. Jak więc widać, podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon gry, również i tu twórcy zaskoczyli nas dość oryginalną fabułą i scenariuszem gry.

Grand Theft Auto IV PobierzGrand Theft Auto IV Pobierz Grand Theft Auto IV DownloadGrand Theft Auto IV Download GTA 4 PobierzGTA 4 Pobierz GTA 4 DownloadGTA 4 Download


W grze poruszamy się po fikcyjnym "Mieście Wolności" - Liberty City. Co ciekawe, do złudzenia przypomina on Nowy Jork. Można w nim znaleźć szereg obiektów, charakterystycznych dla tego ogromnego, amerykańskiego miasta.

W Grand Theft Auto IV, otaczający nas świat jest w dużym stopniu otwarty. Na miejsce wykonania misji, możemy dotrzeć zarówno pieszo, jak też przy pomocy taksówki czy skradzionego pojazdu. Fanów serii, nie zdziwi pewnie fakt, że w grze możemy poruszać się również... śmigłowcem. Po dotarciu na miejsce, walczymy z lokalnymi przeciwnikami, mając dostęp do szeregu broni, o szczegółach których nie będziemy Was informować. Możemy jednak obiecać, że w porównaniu z wcześniejszą odsłoną serii, nasz arsenał jest o wiele ciekawszy i bogatszy. Jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej na ten temat, koniecznie pobierzcie Grand Theft Auto IV Download na swój komputer.

W tym miejscu, warto zaznaczyć, że podczas starć możemy w znacznym stopniu wpływać na fabułę gry. Tak, w Grand Theft Auto IV daleko nam będzie do liniowej rozgrywki.Oprawa graficzna.


W Grand Theft Auto IV, mamy do czynienia z RAGE - autorskim silnikiem, stworzonym przez twórców gry. Dzięki temu, efekty graficzne są dobrze dopracowane, a uważny gracz dostrzeże takie szczegóły jak... omijanie przez gapiów dziur w drodze, czy też rozpływanie się dymu w powietrzu. Jeśli chcecie zobaczyć to na własne oczy, koniecznie pobierzcie GTA 4 Download na swój komputer.

Tryby gry


Grand Theft Auto IV, podobnie jak swoje poprzedniczki, to gra dostępna zarówno w trybie single jak i multi. A jeśli mowa o trybie multiplayer, to pewnie zaskoczy Was fakt, że przełączenie pomiędzy nim a trybem single może odbywać się poprzez... opisywany wyżej telefon komórkowy, którym posługuje się główna postać w grze.

GTA 4 Download - Grand Theft Auto IV do Pobrania


Grand Theft Auto IV Download

>> Pobierz <<


  • - Free Download Grand Theft Auto IV Chomikuj
  • - Exsite Grand Theft Auto IV Pobierz za darmo
  • - Pebx Grand Theft Auto IV Download na PC
  • - Pobierz Grand Theft Auto IV Torrent
  • - Crack GTA 4 Download PC
Wstecz
Wyświetlenia: 43844
Dodał: Mihus22
Komentarze: 4

miki  26 Listopad 2016 10:38
super podziękował za darmówke

kola123  7 Grudzień 2016 17:32
Super gierka, jak chyba każde GTA :D Dzięki za pelna wersje

lislive  23 Grudzień 2016 13:25
lol dziwne to ale gra dziala

kamil  2 Styczeń 2017 19:03
dzięki, super gra

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *