Dead Island Definitive Collection Download

Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Fabuła gry

W pakiecie, znajdują się dwie gry, które nie różnią się niczym od ich oryginalnych wersji wydanych w 2011 i 2013 roku. W obydwu częściach, jesteśmy świadkami inwazji zombie. Jedyne co różni obydwie fabuły, to lokalizacje, w których dochodzi do starć. W obu przypadkach, są to dwie różne wyspy. Jeśli więc chcesz zapoznać się z serią Dead Island Download i przeżyć związane z nią emocje od nowa, koniecznie pobierz ją na swój komputer.

Dead Island Definitive Collection Download

Dead Island Definitive Collection Pobierz

Mechanika gry

Pod względem mechaniki, w zremasterowanym pakiecie obydwu gier niewiele się zmieniło. Z pewnością na lepsze zmienił się sam interfejs, jednak ogólna zasada pozostała taka sama jak wcześniej. Wszystkie starcia z nieumarłymi, opierają się na broni białej. W ten sposób, prowadzona rozgrywka jest znacznie trudniejsza, gdyż uniemożliwia walkę na odległość.

W obydwu częściach gry, naszym podstawowym zadaniem jest eksploracja terenu. Niejako pod drodze, musimy wykonywać szereg zadań pobocznych, od których może zależeć nasze życie. Rozgrywkę w Dead Island Definitive Collection, możemy prowadzić zarówno samemu, jak też - w trybie kooperacji. Zaznaczamy jednak, że pełnię możliwości gry, odkryjemy dopiero w trybie multi, współpracując z innymi graczami w walce o przetrwanie.


Kwestie techniczne

Jak już wspomnieliśmy, obydwie części Wyspy Śmierci, zostały zremasterowane. Stąd też, w pakiecie Dead Island Definitive Collection możemy podziwiać gry, które przeszły spory lifting, głównie w kwestii graficznej. Trzeba przyznać, że twórcy pakietu bardzo napracowali się nad wprowadzanymi zmianami, czego efekty widać w grze. Poruszanie się postaci, jak również efekty towarzyszące im, są znacznie bardziej realistyczne i... krwawe. Wprowadzone zmiany, są skutkiem zastosowania zupełnie nowego silnika graficznego Chrome Engine 6. Jeśli na własne oczy chcesz zobaczyć, jak od strony graficznej prezentuje się pakiet Dead Island Definitive Collection Download, koniecznie pobierz go na swój komputer i ponownie (choć w lepszej jakości) przeżyj to, co przeżyłeś grając w obydwie części gry.

Tryby gry

Dead Island Definitive Collection, podobnie jak oryginalne wersje gier wchodzące w skład pakietu, oferowały rozgrywkę zarówno w wersji single jak również multi. Niestety wykonanie części misji jest bardzo utrudnione w trybie single. Dlatego zalecamy grę w trybie multiplayer, która jest znacznie ciekawsza i daje znacznie większe możliwości głównym bohaterom.


Dead Island Definitive Collection Free Download Dead Island Definitive Collection Pobierz Dead Island Download Dead Island Definitive Collection Download

Podsumowanie

Dead Island Definitive Collection, to z pewnością znacznie odświeżony i ulepszony pakiet dwóch dobrze znanych gier. Pod względem fabuły, nie pojawiły się tu jakiekolwiek zmiany. Zresztą trudno byłoby ich oczekiwać, mając do czynienia z pakietem gier, które cieszyły się w swoim czasie ogromną popularnością. Zadowalają zmiany zarówno w grafice, jak też w interfejsie gry. Niestety, dzięki wprowadzonym zmianom, gra jest jeszcze bardziej krwawa. Dlatego też nie polecamy jej dla osób nieletnich. Podobnie zresztą, jak oryginalnych odsłon dwóch gier wchodzących w skład owego pakietu. Dlatego koniecznie pobierz Dead Island Definitive Collection Download, o ile rzecz jasna nie jesteś niepełnoletni.

Wymagania techniczne

- procesor - Intel Core i5-4670K 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0,

- pamięć operacyjna - 8 GB RAM,

- karta grafiki 2 GB GeForce GTX 780/Radeon R9 290 lub lepsza,

- system operacyjny - Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Dead Island Definitive Collection Pobierz na PC

Dead Island Definitive Collection Download

  • - FitGirl Free Download Dead Island Definitive Collection Pbx
  • - Pobierz Dead Island Definitive Collection Chomikuj Prophet
  • - Exsite Dead Island Definitive Collection Pobierz za darmo
  • - Torrent Dead Island Definitive Collection Free Download
  • - CODEX Dead Island Definitive Collection Download
  • - Dead Island 2 Download PC

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu