Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Symulacje, Towarzyskie

The Sims 4 Download

Fabuła gry


Jeśli spodziewaliście się, że w The Sims 4 pojawią się jakieś rewolucyjne zmiany, to... jesteście w błędzie. Twórcy serii, postanowili nie wprowadzać tu wielu nowości, rzecz jasna poza interfejsem gry i jej szatą graficzną. Podobnie jak w poprzednich odsłonach gry, również i tu musimy naszym Simom zapewnić zarówno dach nad głową, jak też zaspokoić ich potrzeby materialne i duchowe.

The Sims 4 Download CODEX


The Sims 4 Download

>> Pobierz <<


A co, jeśli czujemy w sobie zdolność do projektowania nieruchomości? The Sims 4. pozwalają nie tylko na zaspokojenie mniej, lub bardziej elementarnych potrzeb, ale też - zaprojektowanie domu dla naszej wirtualnej rodziny Simów. Jeśli więc chcecie pokierować (dosłownie) wszystkimi aspektami życia Waszych "wirtualnych podopiecznych", to z pewnością The Sims 4 Download jest pozycją, którą warto pobrać na swój komputer.

Mechanika gry


We wstępie pisaliśmy o wprowadzonych zmianach w interfejsie. Zmiany te, faktycznie się pojawiają i obejmują między innymi możliwość znacznie dokładniejszego zdefiniowania wyglądu naszych postaci. Efekt? Twarze naszych Simów będą jeszcze bardziej realistyczne.
The Sims 4 DownloadThe Sims 4 DownloadThe Sims 4 DownloadThe Sims 4 Download

Dzięki kilku wprowadzonym nowościom, znacznie zwiększył się "arsenał" dostępnych cech charakteru naszych bohaterów. W The Sims 4, mamy do wyboru kilkadziesiąt cech osobowości, co w połączeniu z ogromną liczbą życiowych celów, daje nam wręcz nieograniczone możliwości edycyjne.

Zmiany w The Sims 4, nie ominęły również sztucznej inteligencji. Od teraz, jest ona na znacznie wyższym poziomie, co eliminuje błędy, występujące w poprzednich odsłonach serii. Co ważne, nasi wirtualni bohaterowie reagują w sposób jeszcze bardziej naturalny i zróżnicowany na spotykające ich sytuacje życiowe. Efekt? Gra jest bardziej urozmaicona niż kiedykolwiek.

Na wstępie, poświęciliśmy kilka zdań, tematowi rozbudowy nieruchomości w The Sims 4. Faktycznie, również i w tej kwestii wprowadzono szereg zmian. Od teraz, możemy skorzystać ze znacznie większej liczby dostępnych opcji architektonicznych. W efekcie, budowane przez nas domy, mogą stać się prawdziwymi, architektonicznymi perełkami.

Wprowadzone w "czwórce" zmiany, dotyczą też emocji, czyli elementu, który w poprzednich częściach serii był znacznie zaniedbany. Jeśli uważacie, że nowe Simy nie są w stanie wnieść nic nowego do dotychczasowej rozgrywki, koniecznie zainstalujcie na swoich komputerach The Sims 4 Download. Zobaczycie, że nowe Simy znacznie różnią się od swoich poprzedników.

Grafika gry


Wiele zmian, wprowadzonych w The Sims 4, obejmuje również szatę graficzną. Niestety, nie są to zmiany które mogłyby zadowolić większość graczy. Dlaczego? Ponieważ, mimo kilku zmian w wyglądzie naszych bohaterów, w grafice nie zmieniło się zbyt wiele. Spodziewano się znacznie większych zmian, a tymczasem otrzymano grę, która od strony graficznej nie jest rewolucyjna. Naszym jednak zdaniem, pomimo tego mankamentu, nowe Simy są jeszcze ciekawsze i bardziej wciągające od ich wcześniejszych wersji. A jeśli nie wierzycie, koniecznie ściągnijcie na swoje komputery The Sims 4 Download.

The Sims 4 Pobierz


The Sims 4 Download

>> Pobierz <<


Wymagania sprzętowe:


  • - procesor - Core i5 2.33 GHz,
  • - pamięć operacyjna
  • - 4 GB RAM,
  • - karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 650 lub lepsza),
  • - wolne miejsce na dysku
  • - 10 GB HDD,
  • - system operacyjny
  • - Windows 7/8/8.1,
  • - łącze internetowe
Wstecz
Wyświetlenia: 4601
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *