The Sims 4 Download

Fabuła gry

Jeśli spodziewaliście się, że w The Sims 4 pojawią się jakieś rewolucyjne zmiany, to... jesteście w błędzie. Twórcy serii, postanowili nie wprowadzać tu wielu nowości, rzecz jasna poza interfejsem gry i jej szatą graficzną. Podobnie jak w poprzednich odsłonach gry, również i tu musimy naszym Simom zapewnić zarówno dach nad głową, jak też zaspokoić ich potrzeby materialne i duchowe.

The Sims 4 Download CODEX

The Sims 4 Download

A co, jeśli czujemy w sobie zdolność do projektowania nieruchomości? The Sims 4. pozwalają nie tylko na zaspokojenie mniej, lub bardziej elementarnych potrzeb, ale też - zaprojektowanie domu dla naszej wirtualnej rodziny Simów. Jeśli więc chcecie pokierować (dosłownie) wszystkimi aspektami życia Waszych "wirtualnych podopiecznych", to z pewnością The Sims 4 Download jest pozycją, którą warto pobrać na swój komputer.

Mechanika gry

We wstępie pisaliśmy o wprowadzonych zmianach w interfejsie. Zmiany te, faktycznie się pojawiają i obejmują między innymi możliwość znacznie dokładniejszego zdefiniowania wyglądu naszych postaci. Efekt? Twarze naszych Simów będą jeszcze bardziej realistyczne.Dzięki kilku wprowadzonym nowościom, znacznie zwiększył się "arsenał" dostępnych cech charakteru naszych bohaterów. W The Sims 4, mamy do wyboru kilkadziesiąt cech osobowości, co w połączeniu z ogromną liczbą życiowych celów, daje nam wręcz nieograniczone możliwości edycyjne.

Zmiany w The Sims 4, nie ominęły również sztucznej inteligencji. Od teraz, jest ona na znacznie wyższym poziomie, co eliminuje błędy, występujące w poprzednich odsłonach serii. Co ważne, nasi wirtualni bohaterowie reagują w sposób jeszcze bardziej naturalny i zróżnicowany na spotykające ich sytuacje życiowe. Efekt? Gra jest bardziej urozmaicona niż kiedykolwiek.

Na wstępie, poświęciliśmy kilka zdań, tematowi rozbudowy nieruchomości w The Sims 4. Faktycznie, również i w tej kwestii wprowadzono szereg zmian. Od teraz, możemy skorzystać ze znacznie większej liczby dostępnych opcji architektonicznych. W efekcie, budowane przez nas domy, mogą stać się prawdziwymi, architektonicznymi perełkami.Wprowadzone w "czwórce" zmiany, dotyczą też emocji, czyli elementu, który w poprzednich częściach serii był znacznie zaniedbany. Jeśli uważacie, że nowe Simy nie są w stanie wnieść nic nowego do dotychczasowej rozgrywki, koniecznie zainstalujcie na swoich komputerach The Sims 4 Download. Zobaczycie, że nowe Simy znacznie różnią się od swoich poprzedników.

Grafika gry

Wiele zmian, wprowadzonych w The Sims 4, obejmuje również szatę graficzną. Niestety, nie są to zmiany które mogłyby zadowolić większość graczy. Dlaczego? Ponieważ, mimo kilku zmian w wyglądzie naszych bohaterów, w grafice nie zmieniło się zbyt wiele. Spodziewano się znacznie większych zmian, a tymczasem otrzymano grę, która od strony graficznej nie jest rewolucyjna. Naszym jednak zdaniem, pomimo tego mankamentu, nowe Simy są jeszcze ciekawsze i bardziej wciągające od ich wcześniejszych wersji. A jeśli nie wierzycie, koniecznie ściągnijcie na swoje komputery The Sims 4 Download.

The Sims 4 Pobierz

Wymagania sprzętowe:

  • - procesor - Core i5 2.33 GHz,
  • - pamięć operacyjna
  • - 4 GB RAM,
  • - karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 650 lub lepsza),
  • - wolne miejsce na dysku
  • - 10 GB HDD,
  • - system operacyjny
  • - Windows 7/8/8.1,
  • - łącze internetowe

0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu