Farming Simulator 15 Download

Farming Simulator 15, to kolejna odsłona popularnej serii gier typu "symulator farmy", w której naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę zarządcy farmy i wprowadzenie innowacji, które znacznie poprawią jej możliwości ekonomiczne. Za stworzenie gry, odpowiada Giants Software, odpowiedzialne za szereg innych, ciekawych produkcji.

Farming Simulator 15 Download

Farming Simulator 15 Free Download

Fabuła gry

Farming Simulator 15, to klasyczny symulator farmy. Podobnie jak w przypadku innych, podobnych gier, jesteśmy odpowiedzialni za rozwój ekonomiczny naszej farmy. Robimy to klasycznymi metodami: wprowadzamy coraz lepsze i wydajniejsze uprawy, dbamy o dobre nawożenie gruntów a także - kupujemy coraz nowocześniejszy i wydajniejszy sprzęt. Jeśli więc chcemy poczuć się jak "rasowy" komputerowy rolnik, koniecznie zainstalujmy na naszym komputerze Farming Simulator 15 Download.

W porównaniu z poprzednimi odsłonami serii, to właśnie w "piętnastce", pojawia się druga, nowa lokalizacja, w której możemy rozwijać nasze gospodarstwo rolne. Jest to podstawowa cecha, która odróżnia tą grę od innych, podobnych pozycji (na przykład w wersji przeglądarkowej). Odtąd, możemy prowadzić nasz rolniczy interes również na terenach północnej Europy, a konkretnie - Skandynawii. Oznacza to, wprowadzenie zupełnie nowych upraw, nawozów i metod uprawy roślin. Tym samym, gra staje się jeszcze bardziej urozmaicona.


Farming Simulator 15 Pobierz Farming Simulator 15 Download Farming Simulator 15 Free Download Farming Simulator 15 PC Download

Nowością, wprowadzoną w Farming Simulator 15, jest również możliwość ścinania drzew. Dlaczego "piętnastkę" zaimplementowano właśnie w tą funkcję? Ponieważ szereg prac rolnych, będziemy musieli od teraz wykonywać na obszarach leśnych (Skandynawia). Tym samym, zamienimy się nie tylko w komputerowego rolnika, ale przede wszystkim - właściciela tartaku :) Na marginesie, jeśli jeszcze jak to jest być jednocześnie rolnikiem i drwalem, koniecznie pobierzcie na swój sprzęt Farming Simulator 15 Download.

Farming Simulator 15 - grafika

Podobnie, jak w przypadku poprzednich odsłon gry, również i w Farming Simulator 15 grafika powinna powalić nas na kolana. Wykorzystywane przez nas maszyny i wzrastające uprawy wyglądają naprawdę pięknie na tle zachodzącego słońca.

Tryby gry

Cechą charakterystyczną, dla gier z serii Farming Simulator 15, jest możliwość prowadzenia rozgrywki zarówno w trybie multi, jak i single player. Dzięki trybowi multi, możemy (maksymalnie wraz z szesnastoma osobami), współpracować nad rozwojem naszej farmy, tworząc ogromne gospodarstwa rolne, których nie sposób stworzyć w oparciu o tryb single. Jeśli więc macie znajomych, wraz z którymi chcielibyście założyć Wasze wspólne ogromne gospodarstwo rolne, koniecznie zainstalujcie na Waszych komputerach Farming Simulator 15 Download. Gwarantujemy przednią zabawę.


Dodatki

Farming Simulator 15, to nie tylko symulator farmy. To również ogromna społeczność, skupiona wokół tejże gry. W jej nowej odsłonie, po dłuższej przerwie powróciło wsparcie, dla dodatków i modyfikacji tworzonych przez graczy. Oznacza to jeszcze ciekawszą i efektywniejszą rozgrywkę, w oparciu o szereg dodatkowych gadżetów.

Wymagania sprzętowe i techniczne

Pomimo dopieszczonej szaty graficznej, Farming Simulator 15 nie wymaga zbyt wiele w zakresie wymagań sprzętowych. Oto rekomendowane wymagania, dla tej właśnie gry:

- procesor - Core 2 Duo 2.0 GHz,

- pamięć operacyjna - 2 GB RAM,

- karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza),

- wymagane miejsce na dysku 3 GB HDD,

- zalecany system operacyjny - Windows Vista/7/8

Farming Simulator 15 Pobierz

Farming Simulator 15 Download

  • - Pobierz Farming Simulator 15 Chomikuj
  • - Free Download Farming Simulator 15 Torrent
  • - Exsite Farming Simulator 15 Pobierz za darmo
  • - Pebx Farming Simulator 15 Download
  • - Cracked Farming Simulator 15 Free Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu