American Truck Simulator Download

Fabuła gry

Czy chcieliście kiedykolwiek zasiąść za sterami popularnych, amerykańskich 18-kołowych ciężarówek? Jeśli tak, to koniecznie zainstalujcie na swoich komputerach symulator American Truck Simulator Download. W grze, naszym zadaniem jest nie tylko poruszanie się po bezdrożach Stanów Zjednoczonych (jak na razie, mamy do dyspozycji zaledwie kilka stanów), ale przede wszystkim - dowóz przewożonych dóbr na czas, bezpośrednio do naszego odbiorcy.

American Truck Simulator Download CODEX

American Truck Simulator Download

Oczywiście nie oznacza to, że przez cały czas będziemy poruszać się wyłącznie naszą ciężarówką. Jak w wielu innych symulatorach, również i tu pojawia się znany wszystkim tryb kariery. Możemy więc z biegiem czasu przestać pracować dla innych, by po odniesieniu sukcesu, móc rozwinąć własne przedsiębiorstwo. Ostrzegamy jednak, że w American Truck Simulator wcale nie jest to takie proste :)

Mechanika gry

Cechą charakterystyczną American Truck Simulator, jest... realistyczne odwzorowanie zarówno wnętrza amerykańskich ciężarówek, jak też - obsługiwanych przez nas tras. Jeśli ktokolwiek z Was uważa, że kierowanie takim potężnym, 18-kołowcem jest proste i "banalne" niech koniecznie pobierze na swój komputer American Truck Simulator Download. Efekt? Od razu przekonacie się, że jest to ogromne wyzwanie.W drugiej odsłonie American Truck Simulator, zmieniło się wiele w zakresie sztucznej inteligencji. Pewnie zapytacie czy w symulatorze 18 kołowej ciężarówki, twórcy zaimplementowali sztuczną inteligencje?

Odpowiedź jest prosta! Otaczających nas pojazdach. W American Truck Simulator dużo zmieniło się w zakresie przestrzegania przepisów ruchu drogowego przez innych użytkowników dróg. Teraz, poruszanie się w American Truck Simulator jest o wiele bardziej przewidywalne i bezpieczne.

Grafika gry

Podobnie jak w przypadku szeregu innych gier, które wyszły "z pod pióra" SCS Software również i American Truck Simulator charakteryzuje się doskonałą grafiką. W grze możemy przemierzać najróżniejsze lokacje od pustyń po silnie zurbanizowane tereny. Całość od strony graficznej wygląda naprawdę pięknie, jak na inne produkcje Czechów przystało. Miasta są zrobione bardzo realistycznie, a na drogach oprócz policji możemy spotkać szereg punktów kontroli na przykład masę naszego pojazdu. Jeśli więc chcecie nie tylko pojeździć sobie efektownym 18 kołowcem, ale też pozwiedzać kawał USA, konieczne American Truck Simulator pobierz na swój komputer.


Tryby gry

Niestety nie mamy dobrych wiadomości, dla fanów rozgrywek multiplayrowych. American Truck Simulator nie jest dostępny w trybie Multi, a jedyny tryb jaki jest dostępny w tej grze to single player. Co ważne ta zasada obowiązuje również, w przypadku budowy własnego przedsiębiorstwa spedycyjnego. Pomimo tego, tryb single i tak jest godny polecenia nawet najbardziej wymagającym graczom.

American Truck Simulator Pobierz

Wymagania techniczne i sprzętowe.

  • - procesor - Intel Core 2 Quad Q9650 3.0 GHz,
  • - pamięć operacyjna - 6 GB RAM,
  • - karta grafiki - 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza,
  • - wolne miejsce na dysku twardym - 2 GB HDD,
  • - obsługiwany system operacyjny - Windows 7

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu