Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Symulacje

American Truck Simulator Download

Fabuła gry


Czy chcieliście kiedykolwiek zasiąść za sterami popularnych, amerykańskich 18-kołowych ciężarówek? Jeśli tak, to koniecznie zainstalujcie na swoich komputerach symulator American Truck Simulator Download. W grze, naszym zadaniem jest nie tylko poruszanie się po bezdrożach Stanów Zjednoczonych (jak na razie, mamy do dyspozycji zaledwie kilka stanów), ale przede wszystkim - dowóz przewożonych dóbr na czas, bezpośrednio do naszego odbiorcy.

American Truck Simulator Download CODEX


American Truck Simulator Download

>> Pobierz <<


Oczywiście nie oznacza to, że przez cały czas będziemy poruszać się wyłącznie naszą ciężarówką. Jak w wielu innych symulatorach, również i tu pojawia się znany wszystkim tryb kariery. Możemy więc z biegiem czasu przestać pracować dla innych, by po odniesieniu sukcesu, móc rozwinąć własne przedsiębiorstwo. Ostrzegamy jednak, że w American Truck Simulator wcale nie jest to takie proste :)

Mechanika gry


Cechą charakterystyczną American Truck Simulator, jest... realistyczne odwzorowanie zarówno wnętrza amerykańskich ciężarówek, jak też - obsługiwanych przez nas tras. Jeśli ktokolwiek z Was uważa, że kierowanie takim potężnym, 18-kołowcem jest proste i "banalne" niech koniecznie pobierze na swój komputer American Truck Simulator Download. Efekt? Od razu przekonacie się, że jest to ogromne wyzwanie.
American Truck Simulator DownloadAmerican Truck Simulator DownloadAmerican Truck Simulator DownloadAmerican Truck Simulator Download

W drugiej odsłonie American Truck Simulator, zmieniło się wiele w zakresie sztucznej inteligencji. Pewnie zapytacie czy w symulatorze 18 kołowej ciężarówki, twórcy zaimplementowali sztuczną inteligencje?
Odpowiedź jest prosta! Otaczających nas pojazdach. W American Truck Simulator dużo zmieniło się w zakresie przestrzegania przepisów ruchu drogowego przez innych użytkowników dróg. Teraz, poruszanie się w American Truck Simulator jest o wiele bardziej przewidywalne i bezpieczne.

Grafika gry


Podobnie jak w przypadku szeregu innych gier, które wyszły "z pod pióra" SCS Software również i American Truck Simulator charakteryzuje się doskonałą grafiką. W grze możemy przemierzać najróżniejsze lokacje od pustyń po silnie zurbanizowane tereny. Całość od strony graficznej wygląda naprawdę pięknie, jak na inne produkcje Czechów przystało. Miasta są zrobione bardzo realistycznie, a na drogach oprócz policji możemy spotkać szereg punktów kontroli na przykład masę naszego pojazdu. Jeśli więc chcecie nie tylko pojeździć sobie efektownym 18 kołowcem, ale też pozwiedzać kawał USA, konieczne American Truck Simulator pobierz na swój komputer.

Tryby gry


Niestety nie mamy dobrych wiadomości, dla fanów rozgrywek multiplayrowych. American Truck Simulator nie jest dostępny w trybie Multi, a jedyny tryb jaki jest dostępny w tej grze to single player. Co ważne ta zasada obowiązuje również, w przypadku budowy własnego przedsiębiorstwa spedycyjnego. Pomimo tego, tryb single i tak jest godny polecenia nawet najbardziej wymagającym graczom.

American Truck Simulator Pobierz


American Truck Simulator Download

>> Pobierz <<


Wymagania techniczne i sprzętowe.


  • - procesor - Intel Core 2 Quad Q9650 3.0 GHz,
  • - pamięć operacyjna - 6 GB RAM,
  • - karta grafiki - 2 GB GeForce GTX 760 lub lepsza,
  • - wolne miejsce na dysku twardym - 2 GB HDD,
  • - obsługiwany system operacyjny - Windows 7
Wstecz
Wyświetlenia: 3225
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *