Mount & Blade II Bannerlord Pobierz pełna wersja

Mount & Blade II Bannerlord to fantastyczna gra, w której możemy zaznać połączenia strategii, akcji oraz klasycznego RPG. Ta wersja to prawdziwie udoskonalony produkt rewelacyjnych twórców - znajdziesz tam wszystko to, czego brakowało w poprzedniej wersji i wiele innych ulepszeń, które sprawią, że będzie się grało jeszcze ciekawiej. Pobierz Mount & Blade II Bannerlord download i sprawdź, co oferuje Ci ta unowocześniona gra!

Mount & Blade II Bannerlord Pobierz pełna wersja

Mount & Blade II Bannerlord Pobierz pełna wersja

Ulepszenia w grze

Gra RPG zawiera bardzo ciekawy kreator postaci oraz samouczek, dzięki któremu jest nam łatwiej sterować swoją postacią. Oprócz tego został udoskonalony system zarządzania posesjami, handlu i wytwarzania przedmiotów, czyli craftingu. Możemy też zaobserwować wyraźnie lepszą grafikę i bardzo funkcjonalny edytor - co jest raczej normą jeśli chodzi o usprawnienia oferowane nam przez producentów tego typu gier.

Fabuła i akcja

Akcja ma miejsce 200 lat przed wydarzeniami z poprzedniej wersji gry. Tym razem rozgrywa się w Calradii - fikcyjnej krainie, która po śmierci ostatniego władcy pozostała w bezkrólewiu. W państwie nie dzieje się zatem dobrze - opanowane zostało ono przez bandytów, złodziei, koczowników i najemników - nie jest to łatwe do opanowania, gdy się nie ma ku temu odpowiednich narzędzi prawnych. Na szczęście pojawia się nasz bohater - pełna wersja Mount & Blade II Bannerlord pobierz i wciel się w niego, jako przywódcę jednej z sześciu dostępnych frakcji. Twoim zadaniem będzie nie tylko odnaleźć się w obowiązującej sytuacji politycznej i ogólnym chaosie, ale przede wszystkim - wejść na czoło społeczeństwa i przewodzić mu, stworzyć szanse normalnego rozwoju w kraju.

Rozgrywkę podzielono na grę zręcznościową i na akcję, także każdy miłośnik gier strategicznych znajdzie tu coś dla siebie. Główna fabuła to oczywiście objęcie panowania nad państwem, której to misji towarzyszy całe mnóstwo wątków pobocznych. Producenci zadbali o to, by gracz nie nudził się podczas gry, dlatego też jego misje będą naprawdę wyszukane i nie tak proste do wykonania - dzięki temu można spędzić naprawdę wspaniały czas przed swoim komputerem, usiłując zaprowadzić porządek w państwie bez króla!

Interesujące aspekty gry

Ciekawym aspektem gry jest możliwość zmodyfikowania praktycznie każdego elementu wyglądu bohatera - rzecz jasna w tego typu grach strategicznych wygląd bohatera nie ma najmniejszego znaczenia, jednak daje nam to dużą swobodę w operowaniu postacią i sprawia... że nieco bardziej się do niej przywiązujemy. Poza miastami i twierdzami na terenie Calradii znajdują się też inne warte odwiedzenia miejsca.Producent wprowadził tez pewne unowocześnienia, które mogą mieć decydujący wpływ na przebieg bitew. Jedno z nich to na przykład zmieniająca się pogoda, która znacznie utrudnia prowadzenie walki. Zmieniła się również interaktywność niektórych lokacji, które dzięki temu dają nam dużo więcej możliwości. Bardzo fajny jest system powtórek, dzięki któremu każda walka jest zarejestrowana i możemy ją przewinąć i przeanalizować każdy swój ruch - to bardzo przydatne podczas planowania kolejnych walk! Pobierz Mount & Blade II Bannerlord download i sprawdź się w walce wręcz jako jeden z nieustraszonych bohaterów tej szalonej, ambitnej wyprawy po władzę!

Mount & Blade II Bannerlord Download CODEX


  • - Steam Download Mount & Blade II Bannerlord Crack Pebx
  • - Pobierz Mount & Blade II Bannerlord Torrent Exsite
  • - Chomikuj Mount & Blade II Bannerlord Free Download
  • - CODEX Mount & Blade II Bannerlord Pobierz za darmo

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu