Euro Truck Simulator 2 Pobierz Pełna Wersja

Jeśli zawsze marzyłeś o tym, by przejechać się prawdziwą ciężarówką, pobierz już teraz Euro Truck Simulator 2 download - to fantastyczna gra symulacyjna pozwalająca wczuć się w rolę kierowcy ciężarówki.

ETS 2 / Euro Truck Simulator 2 Pobierz na PC

ETS 2 download

Nieskomplikowana fabuła

Nie zawsze gry komputerowe muszą dostarczać silnych wrażeń i dawać kopa adrenaliny. Nie zawsze muszą się opierać na wyścigach, bijatykach i walkach z potworami. Dla niektórych osób najprzyjemniejsze są właśnie symulatory. Pozwalają one poznać prawdziwe zachowania na drodze i sposób prowadzenia pojazdów.

Symulatory są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby sprawdzić się na przykład jako kierowcy ciężarówek, ale z pewnych przyczyn w realnym życiu nie mogą tego zrobić. Są przecież nawet symulatory salonów fryzjerskich, wybiegów mody czy budowy domów - w internecie można znaleźć naprawdę dużo propozycji dla osób, które chciałyby poznać zasady funkcjonowania niektórych zawodów.


Euro Truck Simulator 2 pobierz ETS 2 Pobierz Euro Truck Simulator 2 download Euro Truck Simulator 2 chomikuj

Euro Truck Simulator 2 to gra opierająca się na bardzo prostej fabule. Gracz porusza się wybranym modelem ciężarówki znanych marek, takich jak Scania czy Mercedes, co dodatkowo dodaje realizmu grze. Jeździ nimi po trasach Starego Kontynentu, zwiedzając okoliczne miasta. Zadaniem kierowcy TIR-a jest dostarczenie towaru w wyznaczone miejsce w możliwie jak najkrótszym czasie. Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Gra wymaga sporej zręczności i dobrej logistyki, by zaplanować jak najkrótszą trasę i opracować system sprawnego jej pokonywania.

Ćwicz zręczność na symulatorze!

Tym, co jest w tej grze najciekawsze, jest zdecydowanie bliskość realiów. Realistyczne są zarówno ciężarówki, jak i sposób ich prowadzenia. Gracz może niemal namacalnie odczuć, że TIR wyładowany po brzegi towarem nie jest tak lekki w prowadzeniu jak samochód wyścigowy w popularnych symulatorach. Ciężarówka będzie wpadała w poślizgi, będzie z trudnością pokonywała ostre zakręty, zatem do zadań gracza będzie należało unikanie zbyt ryzykownych i zbyt trudnych tras. Można przy takich zakrętach poćwiczyć również zręczność, jeśli się już wyczuje sposób prowadzenia ciężarówki.


Trudna trasa do pokonania

Gra tylko z pozoru wydaje się nudna - nie doświadczymy tu mrożącej krew w żyłach akcji, za to zmienimy się w kierowcę ciężarówki, który ma jak najbardziej sumiennie wykonywać swoje zadania - dostarczanie towaru na czas. W praktyce jednak może się to okazać prawdziwym wyzwaniem. Zaplanowanie jak najkrótszej trasy, która pozwoli szybko dostarczyć towar do klienta może być banalnie proste. Jednak w praktyce często okazuje się, że najkrótsza w linii prostej trasa jest tak naprawdę pełna niebezpieczeństw i trudności, więc w rezultacie okaże się mniej korzystna czasowo. Jeśli chcesz się sprawdzić jako kierowca TIR-a, koniecznie pobierz Euro Truck Simulator 2 download i ciesz się swoim nowym pojazdem!

Twórcy wprowadzili pewne unowocześnienia w postaci lepszej grafiki i dużo bardziej rozbudowanej mapy - dzięki temu gracz ma do zwiedzania o wiele więcej terenów, co jest chyba najprzyjemniejszym aspektem tej gry. Pobierz Euro Truck Simulator 2 download i sprawdź, jakie możliwości daje Ci prawdziwy symulator jazdy ciężarówką, którą możesz uprawiać siedząc wygodnie we własnym fotelu z padem lub klawiaturą w ręku!

ETS 2 / Euro Truck Simulator 2 Download - Pełna Wersja

Euro Truck Simulator 2 Pobierz

  • - Free Download Euro Truck Simulator 2 Crack Pebx
  • - Pobierz Euro Truck Simulator 2 Torrent Chomikuj
  • - Exsite Euro Truck Simulator 2 Free Download PC
  • - Polska wersja Euro Truck Simulator 2 Pobierz za darmo

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu