Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Symulacje

Farming Simulator 17 Download

Farming Simulator 17, to kolejna odsłona popularnego cyklu symulatorów, w którym wcielamy się w rolników. Za stworzenie gry, odpowiada znana już wcześniej miłośnikom serii firma Giants Software, która stworzyła poprzednie części symulacji.

Farming Simulator 17 Download - Pełna Wersja


Farming Simulator 17 Pobierz


>> Pobierz <<

Fabuła gry


W przypadku Farming Simulator 17, mamy do czynienia z grą symulacyjną. Trudno więc jednoznacznie wyodrębnić tu element fabularny. Naszym zadaniem jest po prostu sadzenie i zbieranie plonów a następnie - ich sprzedawanie. Jeśli więc również i Ty chcesz zostać wirtualnym farmerem, koniecznie pobierz Farming Simulator 17 Download na swój komputer. Przekonasz się, że wirtualne plony zbiera się również bardzo ciężko :)

Mechanika gry


Farming Simulator 17, to gra która spełnia wszystkie wymagania klasycznego symulatora. Podobnie jak w przypadku innych, tego typu gier, również i tu rozgrywka podzielona jest na dwa segmenty. W pierwszym z nich, zajmujemy się symulacją. Mamy więc dostęp do poszczególnych urządzeń, które wykorzystuje się na większości dużych farm. W związku z tym, że Farming Simulator 17 jest bardzo dokładnym symulatorem, odwzorowanie znajdujących się w naszym posiadaniu maszyn jest bardzo dokładne i realistyczne.

Farming Simulator 17 CrackFarming Simulator 17 Crack Farming Simulator 17 Free DownloadFarming Simulator 17 Free Download Farming Simulator 17 PobierzFarming Simulator 17 Pobierz Farming Simulator 17 PC DownloadFarming Simulator 17 PC Download


Drugim segmentem, z którego składa się gra, jest oczywiście zarządzanie naszą farmą. Musimy tak dobierać plony, by zyski z naszej działalności były jak największe. Oczywiście za zdobyte w ten sposób pieniądze, możemy nabywać różne potrzebne nam artykuły a także inne urządzenia czy też... nowe plony.

Nowością w Farming Simulator 17, jest możliwość wykonywania niektórych prac ręcznie. Przykład? Po co podczas przenoszenia drewna korzystać ze skomplikowanych w obsłudze maszyn, skoro czynność tą możemy wykonać ręcznie (i na początku gry szybciej).

Kolejną nowością, są tak zwane misje dodatkowe. Zlecają je nam inni rolnicy, którzy są sterowani przez sztuczną inteligencję. Wykonując te zadania, możemy liczyć na dodatkowy zarobek i jednocześnie - przyspieszyć rozwój swojego przedsiębiorstwa farmerskiego.

Ciekawą nowością, jest wprowadzenie w Farming Simulator 17 możliwości transportu towarów za pomocą pociągów. Na uwagę zasługuje również zaimplementowana możliwość leasingu sprzetu rolnego.Dużo zmieniło się w zakresie samych upraw. Na naszych wirtualnych poletkach, zagościły właśnie soja i słonecznik. Zmieniło się również co nieco, jeśli chodzi o park maszyn. Od teraz, mamy dostęp do około 200 z nich. Z tej ogromnej liczby, 60 maszyn jest licencjonowanych. Oznacza to, że są one dokładnie odzwierciedlone w wirtualnej rzeczywistości.

Jeśli więc kochasz realistyczne podejście do "farmy" to koniecznie pobierz na swój komputer Farming Simulator 17 Download. Przekonasz się, że prowadzenie własnego gospodarstwa rolnego to nie tylko ciężka praca, ale przede wszystkim umiejętność zarządzania.

Kwestie techniczne


Jeśli chodzi o grafikę w grze, to Farming Simulator 17 jest pod tym względem pozycją dość innowacyjną. Wprawdzie korzysta ona z tego samego silnika co poprzednie odsłony gry, ale i tak w szacie graficznej pojawiło się kilka zmian. Obejmują one przede wszystkim naturalne oświetlenie, jak również wygląd posiadanych przez nas maszyn. Nowością jest też zupełnie nowa plansza o wdzięcznej nazwie Sosnovka.

Podsumowując, Farming Simulator 17 to kontynuacja starej gry i to w zupełnie nowej odsłonie. Jeśli lubisz takie klimaty, to pobierz grę Farming Simulator 17 Download. Z pewnością Ci się ona spodoba.

Farming Simulator 17 Pobierz na PC


Farming Simulator 17 Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 51403
Dodał: Mihus22
Komentarze: 1

kacpi122  30 Listopad 2016 18:53
bardzo fajne - dzięki

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *