Farming Simulator 17 Download

Farming Simulator 17, to kolejna odsłona popularnego cyklu symulatorów, w którym wcielamy się w rolników. Za stworzenie gry, odpowiada znana już wcześniej miłośnikom serii firma Giants Software, która stworzyła poprzednie części symulacji.

Farming Simulator 17 Download - Pełna Wersja

Farming Simulator 17 Pobierz

Fabuła gry

W przypadku Farming Simulator 17, mamy do czynienia z grą symulacyjną. Trudno więc jednoznacznie wyodrębnić tu element fabularny. Naszym zadaniem jest po prostu sadzenie i zbieranie plonów a następnie - ich sprzedawanie. Jeśli więc również i Ty chcesz zostać wirtualnym farmerem, koniecznie pobierz Farming Simulator 17 Download na swój komputer. Przekonasz się, że wirtualne plony zbiera się również bardzo ciężko :)

Mechanika gry

Farming Simulator 17, to gra która spełnia wszystkie wymagania klasycznego symulatora. Podobnie jak w przypadku innych, tego typu gier, również i tu rozgrywka podzielona jest na dwa segmenty. W pierwszym z nich, zajmujemy się symulacją. Mamy więc dostęp do poszczególnych urządzeń, które wykorzystuje się na większości dużych farm. W związku z tym, że Farming Simulator 17 jest bardzo dokładnym symulatorem, odwzorowanie znajdujących się w naszym posiadaniu maszyn jest bardzo dokładne i realistyczne.


Farming Simulator 17 Crack Farming Simulator 17 Free Download Farming Simulator 17 Pobierz Farming Simulator 17 PC Download

Drugim segmentem, z którego składa się gra, jest oczywiście zarządzanie naszą farmą. Musimy tak dobierać plony, by zyski z naszej działalności były jak największe. Oczywiście za zdobyte w ten sposób pieniądze, możemy nabywać różne potrzebne nam artykuły a także inne urządzenia czy też... nowe plony.

Nowością w Farming Simulator 17, jest możliwość wykonywania niektórych prac ręcznie. Przykład? Po co podczas przenoszenia drewna korzystać ze skomplikowanych w obsłudze maszyn, skoro czynność tą możemy wykonać ręcznie (i na początku gry szybciej).

Kolejną nowością, są tak zwane misje dodatkowe. Zlecają je nam inni rolnicy, którzy są sterowani przez sztuczną inteligencję. Wykonując te zadania, możemy liczyć na dodatkowy zarobek i jednocześnie - przyspieszyć rozwój swojego przedsiębiorstwa farmerskiego.

Ciekawą nowością, jest wprowadzenie w Farming Simulator 17 możliwości transportu towarów za pomocą pociągów. Na uwagę zasługuje również zaimplementowana możliwość leasingu sprzetu rolnego.Dużo zmieniło się w zakresie samych upraw. Na naszych wirtualnych poletkach, zagościły właśnie soja i słonecznik. Zmieniło się również co nieco, jeśli chodzi o park maszyn. Od teraz, mamy dostęp do około 200 z nich. Z tej ogromnej liczby, 60 maszyn jest licencjonowanych. Oznacza to, że są one dokładnie odzwierciedlone w wirtualnej rzeczywistości.

Jeśli więc kochasz realistyczne podejście do "farmy" to koniecznie pobierz na swój komputer Farming Simulator 17 Download. Przekonasz się, że prowadzenie własnego gospodarstwa rolnego to nie tylko ciężka praca, ale przede wszystkim umiejętność zarządzania.

Kwestie techniczne

Jeśli chodzi o grafikę w grze, to Farming Simulator 17 jest pod tym względem pozycją dość innowacyjną. Wprawdzie korzysta ona z tego samego silnika co poprzednie odsłony gry, ale i tak w szacie graficznej pojawiło się kilka zmian. Obejmują one przede wszystkim naturalne oświetlenie, jak również wygląd posiadanych przez nas maszyn. Nowością jest też zupełnie nowa plansza o wdzięcznej nazwie Sosnovka.

Podsumowując, Farming Simulator 17 to kontynuacja starej gry i to w zupełnie nowej odsłonie. Jeśli lubisz takie klimaty, to pobierz grę Farming Simulator 17 Download. Z pewnością Ci się ona spodoba.

Farming Simulator 17 Pobierz na PC

Farming Simulator 17 Download

3

Komentarze 1

kacpi122
kacpi122 30-Lis, 18:53
bardzo fajne - dzięki
2

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu