Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Wyścigi

Carmageddon Max Damage Download

Carmageddon Max Damage, to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych. za stworzenie którego odpowiedzialne jest studio Stainless Games. Po raz kolejny więc, staniemy do morderczego i krwawego wyścigu, w którym zwycięzca może być tylko jeden.

Fabuła gry


Fabuła w Carmageddon Max Damage, po raz kolejny przenosi nas w świat (dosłownie) morderczych wyścigów. W grze, walczymy nie tylko o pierwsze miejsce w wyścigu, ale przede wszystkim - o życie. Niech nie łudzi Was, "grzecznościowy" charakter gry. Pomimo, iż mamy do czynienia ze "zwykłą" wyścigówką, to tak naprawdę często jej ofiarami padają przypadkowi ludzie i zwierzęta, które akurat napotykamy na drodze. Rzecz jasna, starcia z innymi kierowcami również nie mają pokojowego charakteru. Używając różnego rodzaju broni, staramy się wyeliminować ich z wyścigu. Czy nam się to uda? Wszystko zależy od gracza.

Carmageddon Max Damage Download


Carmageddon Max Damage Pobierz

>> Pobierz <<


Jeśli kochacie starego, dobrego Carmageddona, to polecamy Wam również jego kolejną odsłonę Carmageddon Max Damage Download. Warto pobrać ją na swój komputer.

Mechanika gry


Carmageddon Max Damage, to nie tylko krwawe pojedynki na ulicach i torach wyścigowych. To również wiele nowości, które sprawiają, że choć tematycznie niewiele się zmieniło, to w praktyce zmiany obejmują szereg różnych kwestii.

Wśród zmian, wymienić można dodanie szeregu nowych pojazdów i lokacji, w których będziemy się ścigać z naszymi przeciwnikami. W nowej odsłonie Carmageddona, pojazdów jest aż 30, co stanowi rekord jeśli weźmiemy pod uwagę całą serię. Nie inaczej jest, w przypadku lokacji w których musimy się poruszać. Jest ich naprawdę mnóstwo, począwszy od rozpalonych słońcem pustyń a kończąc na tętniących życiem centrach wielkich miast. Nowa odsłona Carmageddona, jest ponadto jeszcze bardziej krwawa, niż poprzednie wersje. Zaimplementowane animacje, przedstawiające zabijanych ludzi i zwierzęta, faktycznie są bardzo krwawe i brutalne. Pod tym względem, przebijają one w znacznym stopniu wszystkie poprzednie odsłony gry.Gra ma bardzo dynamiczny charakter. Pamiętajmy, że mamy do czynienia z grą zręcznościową, w której liczy się nie tylko szybkość, ale przede wszystkim spryt, zwrotność i umiejętność szybkiego reagowania na konkretne wydarzenia. Jeśli jesteście pasjonatami szybkiej i brutalnej jazdy, koniecznie pobierzcie Carmageddon Max Damage Download na swój komputer. Przednia zabawa gwarantowana!

Grafika w grze


Grafika w Carmageddon Max Damage, jest znacznie lepsza niż w przypadku poprzednich części serii. Pod tym względem, zmieniło się naprawdę dużo. Wprowadzono szereg zmian, obejmujących nie tylko same lokacje, w których będziemy się ścigać, ale też - wykorzystywane przez nas bronie i pojazdy. W nowej szacie graficznej, znacznie lepiej wyglądają posiadane przez nas pojazdy, a także - efekty ich zniszczeń. W Carmageddon Max Damage, uderzenie w betonowy słup nie doprowadzi do odbicia się samochodu i dalszej jazdy, ale jego rozkawałkowania i to na mnóstwo drobnych elementów.

Carmageddon Max Damage Free DownloadCarmageddon Max Damage Free Download Carmageddon Max Damage DownloadCarmageddon Max Damage Download Carmageddon Max Damage PobierzCarmageddon Max Damage Pobierz Carmageddon Max Damage ChomikujCarmageddon Max Damage Chomikuj


Tryby gry


Jeśli kochacie sieciowe wyścigówki, mamy dla Was doskonałą wiadomość. Carmageddon Max Damage Download, pozwala na zabawę zarówno w trybie single, jak i multi. Dlatego tym bardziej warto ją pobrać na swój komputer. Oczywiście to nie wszystkie tryby, jakich możemy doszukać się w grze. Znajdziemy tu też tryb, w którym uciekamy przed ścigającymi nas przeciwnikami, albo też inny tryb - w którym to my zamieniamy się w łowców i walczymy ze sztuczną inteligencją.

Carmageddon Max Damage Pobierz na PC


Carmageddon Max Damage Download

>> Pobierz <<


  • - Pobierz Carmageddon Max Damage Torrent
  • - Free Download Carmageddon Max Damage Exsite
  • - Chomikuj Carmageddon Max Damage Pobierz za darmo
  • - Pebx Carmageddon Max Damage Free Download
  • - Pełna Wersja Carmageddon Max Damage Download PC
Wstecz
Wyświetlenia: 2367
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *