Carmageddon Max Damage Download

Carmageddon Max Damage, to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych. za stworzenie którego odpowiedzialne jest studio Stainless Games. Po raz kolejny więc, staniemy do morderczego i krwawego wyścigu, w którym zwycięzca może być tylko jeden.

Fabuła gry

Fabuła w Carmageddon Max Damage, po raz kolejny przenosi nas w świat (dosłownie) morderczych wyścigów. W grze, walczymy nie tylko o pierwsze miejsce w wyścigu, ale przede wszystkim - o życie. Niech nie łudzi Was, "grzecznościowy" charakter gry. Pomimo, iż mamy do czynienia ze "zwykłą" wyścigówką, to tak naprawdę często jej ofiarami padają przypadkowi ludzie i zwierzęta, które akurat napotykamy na drodze. Rzecz jasna, starcia z innymi kierowcami również nie mają pokojowego charakteru. Używając różnego rodzaju broni, staramy się wyeliminować ich z wyścigu. Czy nam się to uda? Wszystko zależy od gracza.

Carmageddon Max Damage Download

Carmageddon Max Damage Pobierz

Jeśli kochacie starego, dobrego Carmageddona, to polecamy Wam również jego kolejną odsłonę Carmageddon Max Damage Download. Warto pobrać ją na swój komputer.

Mechanika gry

Carmageddon Max Damage, to nie tylko krwawe pojedynki na ulicach i torach wyścigowych. To również wiele nowości, które sprawiają, że choć tematycznie niewiele się zmieniło, to w praktyce zmiany obejmują szereg różnych kwestii.

Wśród zmian, wymienić można dodanie szeregu nowych pojazdów i lokacji, w których będziemy się ścigać z naszymi przeciwnikami. W nowej odsłonie Carmageddona, pojazdów jest aż 30, co stanowi rekord jeśli weźmiemy pod uwagę całą serię. Nie inaczej jest, w przypadku lokacji w których musimy się poruszać. Jest ich naprawdę mnóstwo, począwszy od rozpalonych słońcem pustyń a kończąc na tętniących życiem centrach wielkich miast. Nowa odsłona Carmageddona, jest ponadto jeszcze bardziej krwawa, niż poprzednie wersje. Zaimplementowane animacje, przedstawiające zabijanych ludzi i zwierzęta, faktycznie są bardzo krwawe i brutalne. Pod tym względem, przebijają one w znacznym stopniu wszystkie poprzednie odsłony gry.Gra ma bardzo dynamiczny charakter. Pamiętajmy, że mamy do czynienia z grą zręcznościową, w której liczy się nie tylko szybkość, ale przede wszystkim spryt, zwrotność i umiejętność szybkiego reagowania na konkretne wydarzenia. Jeśli jesteście pasjonatami szybkiej i brutalnej jazdy, koniecznie pobierzcie Carmageddon Max Damage Download na swój komputer. Przednia zabawa gwarantowana!

Grafika w grze

Grafika w Carmageddon Max Damage, jest znacznie lepsza niż w przypadku poprzednich części serii. Pod tym względem, zmieniło się naprawdę dużo. Wprowadzono szereg zmian, obejmujących nie tylko same lokacje, w których będziemy się ścigać, ale też - wykorzystywane przez nas bronie i pojazdy. W nowej szacie graficznej, znacznie lepiej wyglądają posiadane przez nas pojazdy, a także - efekty ich zniszczeń. W Carmageddon Max Damage, uderzenie w betonowy słup nie doprowadzi do odbicia się samochodu i dalszej jazdy, ale jego rozkawałkowania i to na mnóstwo drobnych elementów.


Carmageddon Max Damage Free Download Carmageddon Max Damage Download Carmageddon Max Damage Pobierz Carmageddon Max Damage Chomikuj

Tryby gry

Jeśli kochacie sieciowe wyścigówki, mamy dla Was doskonałą wiadomość. Carmageddon Max Damage Download, pozwala na zabawę zarówno w trybie single, jak i multi. Dlatego tym bardziej warto ją pobrać na swój komputer. Oczywiście to nie wszystkie tryby, jakich możemy doszukać się w grze. Znajdziemy tu też tryb, w którym uciekamy przed ścigającymi nas przeciwnikami, albo też inny tryb - w którym to my zamieniamy się w łowców i walczymy ze sztuczną inteligencją.

Carmageddon Max Damage Pobierz na PC

Carmageddon Max Damage Download

  • - Pobierz Carmageddon Max Damage Torrent
  • - Free Download Carmageddon Max Damage Exsite
  • - Chomikuj Carmageddon Max Damage Pobierz za darmo
  • - Pebx Carmageddon Max Damage Free Download
  • - Pełna Wersja Carmageddon Max Damage Download PC

0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu