Postal Redux Download

Fabuła gry

Postal Redux, jest sama w sobie grą na tyle kontrowersyjną, że trudno o niej cokolwiek napisać. Mamy tu głównego bohatera, inne postacie i... mnóstwo krwi. W grze, wcielamy się bowiem w rolę głównego (anty)bohatera, którego jedyną misją jest zabijanie wszystkich spotykanych na swojej drodze ludzi. Chcemy jeszcze raz podkreślić - powyższa gra, jest przeznaczona WYŁĄCZNIE dla dorosłych i ukształtowanych psychologicznie graczy...

Postal Redux, przenosi nas do kilkunastu fikcyjnych lokalizacji. W każdej z nich, naszym zadaniem jest zabijanie jak największej liczby przeciwników. Czasem jednak słowo "przeciwnik", jest nadużyciem. Dlaczego? Ponieważ niejednokrotnie, stajemy w szranki z zupełnie niewinnymi ludźmi

Postal Redux Download

Postal Redux Download

Mechanika gry

Tak jak już wspomnieliśmy, w Postal Redux stajemy się patologicznymi mordercami, których celem jest zgładzenie największej możliwie liczby ludzi. Oczywiście niektórzy z nich mają odpowiednie uzbrojenie. "Likwidowanie" ludzi, wcale nie oznacza, że są oni bezbronni. Mogą oni przeciwstawić nam dosyć spory arsenał środków, ale i tak nasza siła ognia jest pod tym względem znacznie ciekawsza.W Postal Redux, mamy bowiem do czynienia z mnóstwem różnych rodzajów uzbrojenia. W grze, znajdą coś dla siebie fani zarówno broni strzeleckiej, jak również - uzbrojenia cięższego. Wśród dostępnych środków prowadzenia walki, są między innymi karabiny maszynowe, granatniki, miotacze płomieni itd. Jeśli więc, chcecie na własne oczy zobaczyć, jak za pomocą miotacza płomieni, można "usunąć" oddział kilkunastu żołnierzy, pobierzcie na swój komputer Postal Redux Download.

Grafika gry

Interfejs, jest poprowadzony w formie izometrycznej. Na pierwszy rzut oka, wygląda więc to na tanią i słabą od strony graficznej produkcję. Nic bardziej mylnego. Od strony graficznej, Postal Redux prezentuje się bardzo dobrze. Wszystko to, jest zasługą silnika Unreal Engine 4, który doskonale renderuje wszystkie zarówno zabudowę miast, jak również poruszające się po planszach postacie. Szczególnie ciekawie, wyglądają wszystkie animacje, przedstawiające działanie różnych rodzajów broni. Postacie naszych przeciwników, również poruszają się bardzo szybko i płynnie, co oznacza, że trafienie w nich może być dość trudne i skomplikowane.Jak już wspominaliśmy, Postal Redux to gra obfitująca w niezwykle kontrowersyjne i brutalne sceny. Efekty specjalne, choć nie porażają wysoką rozdzielczością, to i tak są aż nadto poruszające. Z kolei w tle, możemy usłyszeć charakterystyczną, mroczną muzykę, przerywaną strasznymi głosami zabijanych ofiar. Jeśli jesteście w stanie to wszystko wytrzymać, to... pobierzcie Postal Redux Download na swój komputer. Przekonacie się, że nie zawsze da się to wszystko znieść.

Dodatkowe informacje na temat gry

Postal Redux, to pozycja zakazana w wielu krajach. Zakazy te, nie obejmują jednak naszego kraju. Twórcy gry, studio Running with scissors, stworzyli grę, która ma ukazać zjawisko osób zmęczonych psychicznie, które nagle chwytają za broń i zabijają wszystkich dookoła.

Tryby gry

Postal Redux, to gra dostępna zarówno w trybie single, jak i multiplayer. Tryb gry sieciowej, nie był dostępny we wcześniejszych wersjach gry. Pojawił się dopiero teraz, co jest ukłonem dla multiplayerowców.

Postal Redux Pobierz i zainstaluj - Codex


  • - Free Download Postal Redux Torrent
  • - Exsite Postal Redux Pobierz Gre
  • - Pebx Postal Redux Free Download
  • - Pobierz Postal Redux Chomikuj
  • - Crack Postal Redux Download PC
  • - Pełna Wersja Postal Redux PC Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu