PES 2017 Download

Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę Pro Evolution Soccer 2017 rywalizuje z grą FIFA 17 autorstwa Electronic Arts. Konami nie posiada licencji piłkarskiej federacji FIFA, także nazwy klubów, tak samo jak nazwiska piłkarzy, są fikcyjne.

Pro Evolution Soccer 2017 / PES 2017 Download PC

PES 2017 Pobierz

Mimo to developerzy dołożyli wszelkich starań, by wiernie odwzorować w grze wygląd piłkarzy, tak byśmy z łatwością rozpoznali swoich ulubieńców z murawy oraz tych mniej znanych piłkarzy. Firma Konami posiada za to licencję na Ligę Mistrzów, Ligę Europy oraz Superpuchar Europy, których na próżno możemy się doszukiwać w innych grach tego typu. Edycja na PC jest taka sama jak na inne platformy sprzętowe. Jeśli chcesz poczuć w swoich dłoniach puchar po efektownym zwycięstwie w Lidze Mistrzów, pobierz PES 2017 Download już teraz.

USPRAWNIENIA WZGLĘDEM POPRZEDNICZKI

Dla twórców gry ważny jest realizm piłkarskich spotkań, jednak zgodnie z poprzednimi odsłonami cyklu starają się oni połączyć elementy zręcznościowe ze szczyptą strategii. Grę PES 2017 oczywiście usprawniono w wielu aspektach względem poprzedniczki. Na przykład system Precise Pass odpowiada za to jak zachowuje się piłka w czasie podań, ważna jest precyzja i wyczucie odpowiedniego momentu na wykonanie podania. System Real Touch odtwarza kontrolowanie piłki przez zawodników. Ponadto poza możliwością zaawansowanych ustawień drużyny (Advanced Instructions), możemy natychmiastowo zmienić nastawienie drużyny z ofensywnego na defensywne i na odwrót (Total Team Control), dzięki czemu możemy na bieżąco reagować na sytuację na boisku. Są też nowe opcje przy rzutach rożnych. Chcesz sam przetestować jakie zmiany zaszły w najnowszej odsłonie serii? Pobierz PES 2017 Download i ciesz się zabawą.JAK SIĘ MOŻEMY BAWIĆ W PRO EVOLUTION SOCCER 2017

Wśród trybów sinlge player znajduje się tryb myClub, w którym bawimy się w budowanie własnego zespołu, którym potem rozgrywamy spotkania z drużynami innych graczy lub SI. Możemy tu sobie pomagać skautami, którzy są wymagani do podpisywania umów z nowymi zawodnikami. Innym trybem gry jest Master League - tutaj walczymy z innymi drużynami o tytuł najlepszego zespołu. W tym trybie poprawiono system negocjacji i transferów, wprowadzono też bardziej zróżnicowany system rozwoju graczy. W grze też dostępny jest przystępny samouczek oraz możliwość treningu, które nowym graczom pozwolą się szybko wdrożyć, tak by mogli przejść szybko do innych trybów gry.


PES 2017 Download PES 2017 Pobierz PES 2017 Crack PES 2017 Chomikuj

W Pro Evolution Soccer 2017 poprawiono model zawodników, trybuny, oświetlenie oraz stadiony. Ponadto powstało wiele nowych animacji, w tym dla bramkarzy, którzy mają też nowe zachowania. W najnowszej odsłonie bramkarze są trudniejsi do pokonania przez napastników niż kiedykolwiek, w którymkolwiek Pro Evolution Soccer. Zastanawiasz się teraz jak ty się zachowasz w sytuacji sam na sam z bramkarzem i czy faktycznie będzie tak trudno go pokonać? Sprawdź to na własnej skórze i czym prędzej pobierz Pro Evolution Soccer 2017 download, by stawić czoła piłkarskim rywalom.

PES 2017 Pobierz Pełną Wersję na PC
Pro Evolution Soccer 2017

PES 2017 Download

2

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu