PES 2016 Download

W nowej odsłonie PES 2016, ogólne zasady rozgrywki pozostały takie same. Wydaje się, że jest to dobry krok - w ten sposób, zachowana została niepowtarzalność marki. Jednak tu i ówdzie dało się zauważyć mniejsze i większe zmiany.

Grafika

Grafika w grze, opiera się na nieco ulepszonym silniku Fox Engine. Dzięki temu, PES 2016 jest pozycją ciekawszą od strony graficznej od swej poprzedniczki, ale za to ustępującą PES 2016 wydanemu na konsole. Widać jednak, że nawet wprowadzone półśrodki zaowocowały znacznie lepszymi efektami wizualnymi.

PES 2016 Download CODEX

PES 2016 Download

Nasi wirtualni gracze, mogą od teraz poruszać się w zupełnie nowy sposób. Pojawiło się sporo nowych animacji, dzięki którym efekt "sztuczności" został w znacznym stopniu wyeliminowany. Zmianie, uległa również fizyka w grze. Piłka porusza się jeszcze bardziej naturalnie a kolizje zawodników, są jeszcze bardziej zróżnicowane. Jeśli więc, chcecie zagrać w prawdziwą i "naturalną" piłkę nożną, koniecznie pobierzcie PES 2016 Download na Wasz komputer.

Mechanika gry

Dużo zmian, pojawiło się w kwestii sztucznej inteligencji. Ta, działa o wiele lepiej, szczególnie w przypadku szybkich akcji. Niestety, stosunkowo powolne ataki pozycyjne wciąż nie wyglądają pod tym kątem idealnie, aczkolwiek i tak nastąpiła tu ogromna poprawa.Zmiany nie ominęły również sterowania piłkarzami podczas szybkich rozgrywek i starć 1 na 1. Od teraz, piłkarze reagują znacznie szybciej na nasze komendy, co znacznie przyspieszyło i ułatwiło rozgrywkę. Jeśli więc wcześniej denerwowało Was to, że w grze czas reakcji zawodników "nieco się opóźnia", to jest to kolejny powód by pobrać PES 2016 Download na swój komputer. Przekonacie się, że warto to zrobić.

Zmiany, pojawiły się również w kwestii zarządzania umiejętnościami piłkarzy. Jakie to zmiany? Chodzi między innymi, o zupełnie nowe kryteria, za pomocą których definiowane są umiejętności piłkarzy. Być może, ta wprowadzona zmiana nieźle Was zaskoczy, ale przynajmniej, cała rozgrywka jest znacznie ciekawsza i prowadzona w pewien sposób "od nowa".


Tryby gry

W PES 2016, rozgrywkę można prowadzić zarówno w trybie single jak i multiplayer. Podobnie zresztą, jak w poprzednich odsłonach serii.

Dodatkowe, kosmetyczne zmiany:

W nowym PES 2016, Konami zaimplementowało kilka nowości, o pomniejszym znaczeniu. Są to między innymi:

1. Wprowadzenie nowych komentatorów - od teraz, funkcję tą przejmą Peter Drury i Marco Hagemann. Mamy więc zupełnie nowe głosy. Czy ciekawsze? Oceńcie sami!

2. Cieszynki a konkretnie - możliwość ich wykonywania samemu. Radość ze strzelonej bramki będzie wyglądać o wiele lepiej.

Jeśli więc chcecie zobaczyć, jak wygląda odnowiony Pro Evolution Soccer, koniecznie pobierzcie PES 2016 Download na swój komputer.

Kwestie techniczne i wymagania sprzętowe.

Wbrew pozorom, PES 16 nie jest grą, która nadmiernie obciąża nasz system operacyjny. Wymagania sprzętowe nie są tu zbyt duże. Oto one:

  • - procesor - Intel Core i3 530 2.93 GHz.

  • - pamięć operacyjna 2 GB RAM,

  • - karta grafiki 1 GB GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4850 lub lepsza,

  • - wymagane miejsce na dysku 9 GB na HDD,

  • - system operacyjny Windows 8 lub 10

Pro Evolution Soccer 2016 Pobierz


1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu