Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Sportowe

PES 2016 Download

W nowej odsłonie PES 2016, ogólne zasady rozgrywki pozostały takie same. Wydaje się, że jest to dobry krok - w ten sposób, zachowana została niepowtarzalność marki. Jednak tu i ówdzie dało się zauważyć mniejsze i większe zmiany.

Grafika


Grafika w grze, opiera się na nieco ulepszonym silniku Fox Engine. Dzięki temu, PES 2016 jest pozycją ciekawszą od strony graficznej od swej poprzedniczki, ale za to ustępującą PES 2016 wydanemu na konsole. Widać jednak, że nawet wprowadzone półśrodki zaowocowały znacznie lepszymi efektami wizualnymi.

PES 2016 Download CODEX


PES 2016 Download

>> Pobierz <<


Nasi wirtualni gracze, mogą od teraz poruszać się w zupełnie nowy sposób. Pojawiło się sporo nowych animacji, dzięki którym efekt "sztuczności" został w znacznym stopniu wyeliminowany. Zmianie, uległa również fizyka w grze. Piłka porusza się jeszcze bardziej naturalnie a kolizje zawodników, są jeszcze bardziej zróżnicowane. Jeśli więc, chcecie zagrać w prawdziwą i "naturalną" piłkę nożną, koniecznie pobierzcie PES 2016 Download na Wasz komputer.

Mechanika gry


Dużo zmian, pojawiło się w kwestii sztucznej inteligencji. Ta, działa o wiele lepiej, szczególnie w przypadku szybkich akcji. Niestety, stosunkowo powolne ataki pozycyjne wciąż nie wyglądają pod tym kątem idealnie, aczkolwiek i tak nastąpiła tu ogromna poprawa.
PES 2016 DownloadPES 2016 DownloadPES 2016 DownloadPES 2016 Download

Zmiany nie ominęły również sterowania piłkarzami podczas szybkich rozgrywek i starć 1 na 1. Od teraz, piłkarze reagują znacznie szybciej na nasze komendy, co znacznie przyspieszyło i ułatwiło rozgrywkę. Jeśli więc wcześniej denerwowało Was to, że w grze czas reakcji zawodników "nieco się opóźnia", to jest to kolejny powód by pobrać PES 2016 Download na swój komputer. Przekonacie się, że warto to zrobić.

Zmiany, pojawiły się również w kwestii zarządzania umiejętnościami piłkarzy. Jakie to zmiany? Chodzi między innymi, o zupełnie nowe kryteria, za pomocą których definiowane są umiejętności piłkarzy. Być może, ta wprowadzona zmiana nieźle Was zaskoczy, ale przynajmniej, cała rozgrywka jest znacznie ciekawsza i prowadzona w pewien sposób "od nowa".

Tryby gry


W PES 2016, rozgrywkę można prowadzić zarówno w trybie single jak i multiplayer. Podobnie zresztą, jak w poprzednich odsłonach serii.

Dodatkowe, kosmetyczne zmiany:
W nowym PES 2016, Konami zaimplementowało kilka nowości, o pomniejszym znaczeniu. Są to między innymi:

1. Wprowadzenie nowych komentatorów - od teraz, funkcję tą przejmą Peter Drury i Marco Hagemann. Mamy więc zupełnie nowe głosy. Czy ciekawsze? Oceńcie sami!
2. Cieszynki a konkretnie - możliwość ich wykonywania samemu. Radość ze strzelonej bramki będzie wyglądać o wiele lepiej.

Jeśli więc chcecie zobaczyć, jak wygląda odnowiony Pro Evolution Soccer, koniecznie pobierzcie PES 2016 Download na swój komputer.

Kwestie techniczne i wymagania sprzętowe.


Wbrew pozorom, PES 16 nie jest grą, która nadmiernie obciąża nasz system operacyjny. Wymagania sprzętowe nie są tu zbyt duże. Oto one:
  • - procesor - Intel Core i3 530 2.93 GHz.
  • - pamięć operacyjna 2 GB RAM,
  • - karta grafiki 1 GB GeForce GTX 260 / ATI Radeon HD 4850 lub lepsza,
  • - wymagane miejsce na dysku 9 GB na HDD,
  • - system operacyjny Windows 8 lub 10


Pro Evolution Soccer 2016 Pobierz


PES 2016 Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1630
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *