Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Dead by Daylight Download

Dead by Daylight, to asymetryczny horror multiplayerowy, stworzony przez studio Behaviour Interactive, znane z takich tytułów jak Warhammer 40K: Eternal Crusade czy Naughty Bear: Panic in Paradise.

Fabuła gry


Jest ciemna noc, a my sami (w czwórkę) podróżujemy sobie po lesie. Owszem, przestrzegano nas, by nie chodzić samemu po owianej złą sławą gęstwinie, ale co tam - przecież jest nas czterech. Nawet, jeśli spotkamy kogoś dziwnego na naszej drodze, mamy przewagę liczebną...

Powyższy opis, wręcz idealnie nadawałby się jako opis zdarzeń, które mają miejsce w tej grze. W Dead by Daylight, możemy wcielić się w rolę ofiar, bądź... mordercy. Ale od początku... Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym dokładnie jest Dead by Daylight Download, koniecznie pobierz tę grę i - przeczytaj poniższy opis.

Dead by Daylight Download


Dead by Daylight Pobierz

>> Pobierz <<


Mechanika gry


Dead by Daylight, jest grą dosyć specyficzną. Dlaczego? Ponieważ możemy w niej, wcielić się w rolę jednej z czterech potencjalnych ofiar psychopatycznego mordercy, bądź też - w niego samego. Rola każdej z postaci, wnosi do gry kilka specyficznych cech.

Przykładowo, jeśli wcielimy się w rolę jednej z potencjalnych ofiar, będziemy mogli skorzystać z opcji kamery, która da nam możliwość przeglądania otoczenia w znacznie większym zakresie, niż u zwykłego człowieka. Tym samym, będziemy mogli wykryć potencjalnego przeciwnika już znacznie wcześniej, niż zobaczymy go gołym okiem.

Z kolei wybór roli mordercy, daje nam z pewnością przewagę fizyczną jak też - możliwość wyboru określonego uzbrojenia. Trzeba przyznać, że nasz arsenał jest pod tym względem bardzo rozbudowany. Zaletą tej postaci jest to, że w starciu 1 na 1 mamy praktyczne 100-procentową szansę na zwycięstwo. Problem polega na tym, że potencjalnych ofiar jest więcej. Tym samym, mogą one zastawić na nas pułapkę, z której już nie uda się nam uciec.

Dead by Daylight Free DownloadDead by Daylight Free Download Dead by Daylight DownloadDead by Daylight Download Dead by Daylight PobierzDead by Daylight Pobierz Dead by Daylight TorrentDead by Daylight Torrent

Wybierając rolę mordercy, możemy wybierać pomiędzy kilkoma różnymi osobowościami. Każdy z morderców, będzie miał swoje własne cechy charakterystyczne, które ujawnią się podczas prowadzenia walki. Każda z osobowości, ma też swoje słabe jak i silne strony. Nasze potencjalne ofiary, dopiero po pierwszym kontakcie z postacią mordercy, będą mogły ocenić jaka jest jej osobowość.

Dead by Daylight, to przede wszystkim wybory moralne. Fabuła gry, dosłownie zmusza nas do tego, byśmy poświęcali innych tylko po to, by samemu przeżyć. Czy będziemy w stanie poświęcić naszych wirtualnych znajomych, by samemu uratować skórę? Jeśli znasz odpowiedź na to pytanie, koniecznie pobierz i zainstaluj na swoim komputerze grę Dead by Daylight Download. Przekonasz się, że gra zweryfikuje Twoje podejście do rzeczywistości...Grafika w grze


Dead by Daylight, to - oprócz dość specyficznej warstwy fabularnej - również niesamowita grafika. Przedstawiony w grze świat, jest niezwykle sugestywny. Praktycznie przez cały czas prowadzenia rozgrywki, znajdujemy się w ciemnym i mrocznym lesie. Otaczająca nas zewsząd mgła, nie tylko pogarsza naszą widoczność, ale przy okazji nadaje całej rzeczywistości nieco przerażający charakter.

Podsumowanie


Dead by Daylight, to z pewnością gra, która od strony fabularnej w niczym nie przypomina tradycyjnych, survivalowych horrorów. Wręcz przeciwnie - asymetryczny tryb multiplayer jeszcze bardziej podkreśla dramaturgię rozgrywki. Całość, okraszona dość przerażającym interfejsem sprawia, że ciarki na plecach staną się rzeczywistością. Koniecznie pobierz Dead by Daylight Download, jeśli kochasz takie klimaty.

Dead by Daylight Pobierz Pełną Wersję


Dead by Daylight Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 4031
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *