Dead by Daylight Download

Dead by Daylight, to asymetryczny horror multiplayerowy, stworzony przez studio Behaviour Interactive, znane z takich tytułów jak Warhammer 40K: Eternal Crusade czy Naughty Bear: Panic in Paradise.

Fabuła gry

Jest ciemna noc, a my sami (w czwórkę) podróżujemy sobie po lesie. Owszem, przestrzegano nas, by nie chodzić samemu po owianej złą sławą gęstwinie, ale co tam - przecież jest nas czterech. Nawet, jeśli spotkamy kogoś dziwnego na naszej drodze, mamy przewagę liczebną...

Powyższy opis, wręcz idealnie nadawałby się jako opis zdarzeń, które mają miejsce w tej grze. W Dead by Daylight, możemy wcielić się w rolę ofiar, bądź... mordercy. Ale od początku... Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym dokładnie jest Dead by Daylight Download, koniecznie pobierz tę grę i - przeczytaj poniższy opis.

Dead by Daylight Download

Dead by Daylight Pobierz

Mechanika gry

Dead by Daylight, jest grą dosyć specyficzną. Dlaczego? Ponieważ możemy w niej, wcielić się w rolę jednej z czterech potencjalnych ofiar psychopatycznego mordercy, bądź też - w niego samego. Rola każdej z postaci, wnosi do gry kilka specyficznych cech.

Przykładowo, jeśli wcielimy się w rolę jednej z potencjalnych ofiar, będziemy mogli skorzystać z opcji kamery, która da nam możliwość przeglądania otoczenia w znacznie większym zakresie, niż u zwykłego człowieka. Tym samym, będziemy mogli wykryć potencjalnego przeciwnika już znacznie wcześniej, niż zobaczymy go gołym okiem.

Z kolei wybór roli mordercy, daje nam z pewnością przewagę fizyczną jak też - możliwość wyboru określonego uzbrojenia. Trzeba przyznać, że nasz arsenał jest pod tym względem bardzo rozbudowany. Zaletą tej postaci jest to, że w starciu 1 na 1 mamy praktyczne 100-procentową szansę na zwycięstwo. Problem polega na tym, że potencjalnych ofiar jest więcej. Tym samym, mogą one zastawić na nas pułapkę, z której już nie uda się nam uciec.


Dead by Daylight Free Download Dead by Daylight Download Dead by Daylight Pobierz Dead by Daylight Torrent

Wybierając rolę mordercy, możemy wybierać pomiędzy kilkoma różnymi osobowościami. Każdy z morderców, będzie miał swoje własne cechy charakterystyczne, które ujawnią się podczas prowadzenia walki. Każda z osobowości, ma też swoje słabe jak i silne strony. Nasze potencjalne ofiary, dopiero po pierwszym kontakcie z postacią mordercy, będą mogły ocenić jaka jest jej osobowość.

Dead by Daylight, to przede wszystkim wybory moralne. Fabuła gry, dosłownie zmusza nas do tego, byśmy poświęcali innych tylko po to, by samemu przeżyć. Czy będziemy w stanie poświęcić naszych wirtualnych znajomych, by samemu uratować skórę? Jeśli znasz odpowiedź na to pytanie, koniecznie pobierz i zainstaluj na swoim komputerze grę Dead by Daylight Download. Przekonasz się, że gra zweryfikuje Twoje podejście do rzeczywistości...


Grafika w grze

Dead by Daylight, to - oprócz dość specyficznej warstwy fabularnej - również niesamowita grafika. Przedstawiony w grze świat, jest niezwykle sugestywny. Praktycznie przez cały czas prowadzenia rozgrywki, znajdujemy się w ciemnym i mrocznym lesie. Otaczająca nas zewsząd mgła, nie tylko pogarsza naszą widoczność, ale przy okazji nadaje całej rzeczywistości nieco przerażający charakter.

Podsumowanie

Dead by Daylight, to z pewnością gra, która od strony fabularnej w niczym nie przypomina tradycyjnych, survivalowych horrorów. Wręcz przeciwnie - asymetryczny tryb multiplayer jeszcze bardziej podkreśla dramaturgię rozgrywki. Całość, okraszona dość przerażającym interfejsem sprawia, że ciarki na plecach staną się rzeczywistością. Koniecznie pobierz Dead by Daylight Download, jeśli kochasz takie klimaty.

Dead by Daylight Pobierz Pełną Wersję

Dead by Daylight Download

2

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu