FIFA 16 Download

FIFA 16 to kolejna odsłona serii popularnych gier, w których wcielamy się w rolę piłkarzy, prowadzących swoje kluby i reprezentacje narodowe do największych sukcesów światowej piłki. Podobnie, jak w przypadku poprzednich wersji gry, również za powstanie "szesnastki", odpowiedzialna jest kanadyjska filia Electronic Arts.

Co nowego w grze?

W nowej odsłonie, popularnej "fifki", wszystko jest dokładnie tak jak w poprzednich wersjach gry, z tym że zawiera ona znacznie poprawioną grafikę. Wszystko to za sprawą silnika nowej generacji Ignite, który prezentuje się o wiele lepiej, niż jego poprzednicy. Jeśli więc chcecie zobaczyć, jak to jest pograć w grę FIFA 16 na zupełnie nowym silniku, koniecznie pobierzcie FIFA 16 Download na dysk swojego komputera.

FIFA 16 Download - Pełna Wersja PC

FIFA 16 Crack

Mechanika gry

Najważniejszą nowością, która pojawiła się w FIFA 16, jest wprowadzenie kobiecych reprezentacji narodowych. Niestety, fani kobiecej piłki nożnej nie będą zadowoleni. Dlaczego? Chociażby z wielu ograniczeń, obejmujących żeńskie drużyny piłkarskie. W nowej FIFIE, nie będzie można grać meczy pomiędzy kobietami a mężczyznami. Ponadto, rola żeńskich drużyn ograniczy się wyłącznie do meczy towarzyskich.

Zmiany pojawiły się również w sekcji odpowiedzialnej za tworzenie określonej drużyny. Od teraz, jedyne co musimy zdefiniować to formację (wybieramy ją z określonych rodzajów), wybór kapitana drużyny i nakreślenie, który z zawodników ma znajdować się na wybranej pozycji. Faktycznie, w porównaniu z wcześniejszymi odsłonami gry, jest tu naprawdę dużo zmian.


FIFA 16 Pobierz FIFA 16 Download FIFA 16 Free Download FIFA 16 Crack


Gdyby tego było mało, to twórcy gry uraczyli nas kolejną nowością, którą jest... wprowadzenie meczów przedsezonowych. Ich celem, jest wypracowanie taktyki i sprawdzenie konkretnych zawodników. Wprowadzono też możliwość uczestniczenia w treningach drużyny, dzięki którym umiejętności poszczególnych graczy (oraz nasze), mogą zostać w znacznym stopniu poprawione. Jeśli więc chcemy ulepszyć swoje piłkarskie umiejętności, gra FIFA 16 download będzie pozycją odpowiednią dla Was.

Znacznie, rozrosły się również możliwości poruszania zawodników. Teraz, gracze mogą skorzystać z szeregu dodatkowych opcji, takich jak możliwość wyznaczania długości ślizgu czy też bardziej dokładne podania, nawet na większą odległość. Oznacza to, że nasi wirtualni piłkarze, będą grali znacznie efektywniej a sama rozgrywka, będzie wyglądać znacznie ciekawiej. Kilka zmian dotyczy również samego dryblingu, jednak nie powiemy co to za zmiany. Możemy jedynie zapowiedzieć, że zmiany będą naprawdę ciekawe!Tryby gry

Podobnie jak w przypadku poprzednich gier z serii FIFA, również w przypadku "szesnastki" mamy możliwość prowadzenie rozgrywki zarówno w trybie single, jak i multiplayer. W ten sposób, wraz z naszymi znajomymi, możemy rozgrywać wirtualne turnieje. Chcecie stworzyć własną, wirtualną drużynę piłkarską a następnie stanąć w szranki z Waszymi przyjaciółmi? Koniecznie pobierzcie FIFA 16 download na dyski Waszych komputerów!

Kwestie techniczne...

Jak już wspominaliśmy, gra posiada odnowiony silnik. Dzięki temu, grafika prezentuje się znacznie bardziej realistycznie. Co więcej, w konkretnych (narodowych) wydaniach FIFY 16, pojawiają się lokalne gwiazdy piłki nożnej. W przypadku FIFA 16 w wersji polskiej, jest to Arkadiusz Milik.

Wymagania gry

 • - procesor - Intel Core i5-2550K 3.4 GHz,
 • - pamięć operacyjna - 8 GB RAM,
 • - karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 6870 lub lepsza,
 • - miejsce na dysku twardym 15 GB HDD,
 • - system operacyjny - Windows 8/8.1/10 64-bit

FIFA 16 Pobierz na PC - Cracked

FIFA 16 Download

 • - Free Download FIFA 16 Torrent
 • - Exsite FIFA 16 Pobierz za darmo
 • - Pebx FIFA 16 Free Download
 • - Pobierz FIFA 16 Chomikuj
 • - Crack FIFA 16 Download PC
 • - Pełna Wersja FIFA 16 PC Download

2

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu