ARK Survival Evolved Download

Fabuła gry

Wyobraź sobie, że lądujesz całkiem nagi na pewnej wyspie. Na początku, jedynym Twoim zmartwieniem jest to, że jesteś na niej całkiem sam. Jednak z biegiem czasu dostrzegasz, że to nie do końca prawda. Okazuje się, że znajdujesz się na wyspie pełnej krwiożerczych dinozaurów, z których tych najgroźniejszych jest aż 70. Co teraz zrobić?

ARK Survival Evolved Download CODEX

ARK Survival Evolved Download

I tu właśnie, pojawia się piękno sandboxowych produkcji, z gatunku survivalu. Możesz robić wszystko, a zarazem nic. Jest jednak jedno pytanie, co będziesz jadł i jak poradzić sobie z atakiem krwiożerczych dinozaurów. Jeśli taki typ rozgrywki Cię zwyczajnie kręci, to ARK Survival Evolved Download jest pozycją dla Ciebie.W grze, obowiązkiem gracza, jest nie tylko zgromadzenie odpowiednich zapasów, ale też - stworzenie kryjówki, która ochroni przed najniebezpieczniejszymi dinozaurami. W ARK Survival Evolved, możemy korzystać ze wszystkiego, co daje nam nasze najbliższe otoczenie. Od czasu do czasu, możliwe jest też przywołanie ogromnego monstrum, którego zabicie, daje nam możliwość uzyskania jeszcze większej ilości dóbr.

Tryby gry

Choć ARK Survival Evolved został stworzony zarówno dla graczy preferujących tryb single jak też multi, to jednak Ci drudzy będą chyba bardziej zadowoleni. Dlaczego? Ponieważ twórcy gry, stworzyli ją z myślą kooperacji z innymi graczami. i choć tryb single w żadnym wypadku nie jet niedostępny, to jednak granie w oparciu o niego, nie odblokuje nam wszystkich poziomów gry. Do tego, potrzebni są kooperanci.

Żeby było ciekawiej, w trybie multi nie staniemy wyłącznie naprzeciwko dinozaurów, ale... także i innych graczy. Często bowiem, nasze zapasy (jak również zapasy innych graczy), mogą stać się łupem ludzi. Dlatego w trybie multi, nie wystarczy tylko ochrona przed dinozaurami. W niektórych przypadkach, groźniejsi od nich są inni gracze.Jeśli chcesz na własnej skórze poczuć się jak rozbitek, który musi walczyć o przetrwanie z dużą liczbą krwiożerczych dinozaurów, to ARK Survival Evolved Download będzie pozycją właśnie dla Ciebie.

Grafika gry

Jeśli kochacie realistyczne symulatory przetrwania, utrzymane w niesamowitej szacie graficznej, to ARK Survival Evolved Download jest grą, którą koniecznie musicie ściągnąć na Wasz komputer. A jeśli nie? Również wtedy zalecamy ściągnięcie tej gry. Dlaczego? Ponieważ prezentuje ona przepiękny świat otaczający naszego głównego bohatera. Grafika w grze jest niezwykle realistyczna i płynna. Animacje roślin, zwierząt i ludzi wyglądają naprawdę sugestywnie. Wszystko to, jest zasługą nowatorskiego silnika Unreal Engine 4, z którym "mamy do czynienia" również w wielu innych, podobnych grach.

Kwestie dodatkowe

ARK Survival Evolved, pozwala na prowadzenie rozgrywki nie tylko w oparciu o standardowy monitor komputera, ale też - okulary Oculusa, pozwalające na wygenerowanie sztucznej rzeczywistości w oparciu o prowadzoną rozgrywkę. Czy można chcieć czegoś więcej?

Podsumowując, jeszcze nigdy ucieczka przed dinozaurem nie była aż tak pasjonująca. Pobierz grę ARK Survival Evolved, a przekonasz się jak piękny i otwarty może być świat gry komputerowej najnowszej generacji.

ARK Survival Evolved Pobierz


1

Komentarze 2

Crafter216
Crafter216 10-Lis, 12:34
mega gierka polecam wszystkim
1
Gopi
Gopi 24-Gri, 19:46
również mnie urzekła :D
1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu