Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

ARK Survival Evolved Download

Fabuła gry


Wyobraź sobie, że lądujesz całkiem nagi na pewnej wyspie. Na początku, jedynym Twoim zmartwieniem jest to, że jesteś na niej całkiem sam. Jednak z biegiem czasu dostrzegasz, że to nie do końca prawda. Okazuje się, że znajdujesz się na wyspie pełnej krwiożerczych dinozaurów, z których tych najgroźniejszych jest aż 70. Co teraz zrobić?

ARK Survival Evolved Download CODEX


ARK Survival Evolved Download

>> Pobierz <<


I tu właśnie, pojawia się piękno sandboxowych produkcji, z gatunku survivalu. Możesz robić wszystko, a zarazem nic. Jest jednak jedno pytanie, co będziesz jadł i jak poradzić sobie z atakiem krwiożerczych dinozaurów. Jeśli taki typ rozgrywki Cię zwyczajnie kręci, to ARK Survival Evolved Download jest pozycją dla Ciebie.
ARK Survival Evolved DownloadARK Survival Evolved DownloadARK Survival Evolved DownloadARK Survival Evolved Download

W grze, obowiązkiem gracza, jest nie tylko zgromadzenie odpowiednich zapasów, ale też - stworzenie kryjówki, która ochroni przed najniebezpieczniejszymi dinozaurami. W ARK Survival Evolved, możemy korzystać ze wszystkiego, co daje nam nasze najbliższe otoczenie. Od czasu do czasu, możliwe jest też przywołanie ogromnego monstrum, którego zabicie, daje nam możliwość uzyskania jeszcze większej ilości dóbr.

Tryby gry


Choć ARK Survival Evolved został stworzony zarówno dla graczy preferujących tryb single jak też multi, to jednak Ci drudzy będą chyba bardziej zadowoleni. Dlaczego? Ponieważ twórcy gry, stworzyli ją z myślą kooperacji z innymi graczami. i choć tryb single w żadnym wypadku nie jet niedostępny, to jednak granie w oparciu o niego, nie odblokuje nam wszystkich poziomów gry. Do tego, potrzebni są kooperanci.

Żeby było ciekawiej, w trybie multi nie staniemy wyłącznie naprzeciwko dinozaurów, ale... także i innych graczy. Często bowiem, nasze zapasy (jak również zapasy innych graczy), mogą stać się łupem ludzi. Dlatego w trybie multi, nie wystarczy tylko ochrona przed dinozaurami. W niektórych przypadkach, groźniejsi od nich są inni gracze.

Jeśli chcesz na własnej skórze poczuć się jak rozbitek, który musi walczyć o przetrwanie z dużą liczbą krwiożerczych dinozaurów, to ARK Survival Evolved Download będzie pozycją właśnie dla Ciebie.

Grafika gry


Jeśli kochacie realistyczne symulatory przetrwania, utrzymane w niesamowitej szacie graficznej, to ARK Survival Evolved Download jest grą, którą koniecznie musicie ściągnąć na Wasz komputer. A jeśli nie? Również wtedy zalecamy ściągnięcie tej gry. Dlaczego? Ponieważ prezentuje ona przepiękny świat otaczający naszego głównego bohatera. Grafika w grze jest niezwykle realistyczna i płynna. Animacje roślin, zwierząt i ludzi wyglądają naprawdę sugestywnie. Wszystko to, jest zasługą nowatorskiego silnika Unreal Engine 4, z którym "mamy do czynienia" również w wielu innych, podobnych grach.

Kwestie dodatkowe


ARK Survival Evolved, pozwala na prowadzenie rozgrywki nie tylko w oparciu o standardowy monitor komputera, ale też - okulary Oculusa, pozwalające na wygenerowanie sztucznej rzeczywistości w oparciu o prowadzoną rozgrywkę. Czy można chcieć czegoś więcej?

Podsumowując, jeszcze nigdy ucieczka przed dinozaurem nie była aż tak pasjonująca. Pobierz grę ARK Survival Evolved, a przekonasz się jak piękny i otwarty może być świat gry komputerowej najnowszej generacji.

ARK Survival Evolved Pobierz


ARK Survival Evolved Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 13390
Dodał: B89
Komentarze: 2

Crafter216  10 Listopad 2016 12:34
mega gierka polecam wszystkim

Gopi  24 Grudzień 2016 19:46
również mnie urzekła :D

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *