Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Homefront The Revolution Download

Homefront The Revolution, to sequel popularnej gry Homefront. W nowej odsłonie serii, musimy ponownie stanąć do walki ze znienawidzonym, północnokoreańskim okupantem, który kilka lat wcześniej zajął część terytorium Stanów Zjednoczonych. Tym razem, nie jesteśmy w walce sami. Razem z nami, do walki rusza coraz silniejszy ruch oporu, który - być może dzięki Tobie - pokona najeźdźcę i wyrzuci go z kraju.

Czy wyobrażałeś sobie, jak to jest, gdy legalne władze przestają normalnie funkcjonować, w kontrolę nad państwem przejmuje okupant? Jeśli nie, to koniecznie pobierz na swój komputer Homefront The Revolution Download. W grze, nie tylko staniesz się jednym z żołnierzy ruchu oporu, ale też poczujesz ten przerażający klimat życia w okupowanym państwie.

Homefront The Revolution Download


Homefront The Revolution Pobierz

>> Pobierz <<

Fabuła gry


Jak już pisaliśmy we wstępie, w Homefront The Revolution przenosimy się do niedalekiej przyszłości, cztery lata po pamiętnej inwazji wojsk Korei Północnej na Stany Zjednoczone. Inwazja przebiegła pomyślnie a USA z wolnego państwa i wzorca demokracji, przekształciły się w okupowany przez Koreańczyków obszar. Jednak od tego czasu minęły już cztery lata. Sytuacja nieco się zmieniła. Coraz częstsze ataki ze strony lokalnego ruchu oporu doprowadzają do odwetów okupanta. W ten sposób, spirala przemocy nakręca się i mimowolnie nadchodzi czas, w którym mieszkańcy USA wypędzą Koreańczyków daleko za ocean. Zanim jednak do tego dojdzie, musisz sam chwycić za broń, przejść odpowiednie szkolenie a na koniec - brać udział w rozmaitych zasadzkach i nakłonić ruch oporu do wielkiej ofensywy przeciw okupantowi. Czy dasz sobie radę?

Homefront The Revolution PobierzHomefront The Revolution Pobierz Homefront The Revolution ChomikujHomefront The Revolution Chomikuj Homefront The Revolution DownloadHomefront The Revolution Download Homefront 2 DownloadHomefront 2 Download

Niestety walka nie będzie równa. Na terenie Filadelfii, (gdzie rzuca Cię fabuła Homefront 2), znajdują się silne jednostki lepiej wyposażonego i uzbrojonego wroga. Musisz stawić im czoło, gdyż kto wie... może Tobie przypadnie rola bojownika o wolność i demokrację. Może w pamięci ocalałych będziesz żył wiecznie? Chcesz poczuć ten klimat? Chcesz stać się bohaterem? Koniecznie pobierz Homefront The Revolution Download na swój komputer.

Mechanika gry


W Homefront The Revolution, wcielamy się w rolę bojownika ruchu oporu. I jak na prawdziwego bojownika, mamy całkiem spory arsenał środków, które możemy wykorzystać przeciw Koreańczykom z Północy. Trzeba przyznać, że świat gry jest bardzo otwarty. Możesz rekrutować innych bojowników, ale to Ty sam wybierasz kto nimi będzie. Musisz brać pod uwagę mnóstwo cech charakteru przyszłych rekrutów, jak też - posiadane przez nich umiejętności. Homefront The Revolution można więc nazwać specyficznym "symulatorem walki partyzanckiej".


Żeby tego było mało, masz dostęp do swojej kryjówki. W przerwach pomiędzy starciami, możesz ulepszać swoją broń, dzięki czemu skuteczniej stawisz czoła najeźdźcom. Oczywiście to nie wszystko. Starcia z wrogiem, mogą mieć charakter otwartych bitew, bądź też - cichych ataków partyzanckich. Poczuj się jak partyzant, pobierz Homefront 2 Download na swój komputer i ciesz się ze zwycięstwa nad nieprzyjacielem.

Tryby gry


Homefront The Revolution, pozwala na grę w kilku trybach. Podstawowym trybem, jest single player. Ale również dla fanów gier sieciowych znajdzie się coś ciekawego. Gra pozwala na prowadzenie rozgrywek w internecie, polegających na działaniu w kooperacji. W jednej drużynie, będzie się mogło znaleźć maksimum czterech graczy. Dlatego każdy z naszych bohaterów będzie miał ręce pełne roboty.

Homefront 2 Pobierz w pełnej wersji


Homefront The Revolution Download

>> Pobierz <<


  • - Free Download Homefront The Revolution Torrent
  • - Pobierz Homefront The Revolution Exsite
  • - Chomikuj Homefront The Revolution Free Download
  • - Pebx Homefront The Revolution Pobierz za darmo
  • - Crack Homefront The Revolution Download PC
  • - Pełna Wersja Homefront 2 PC Download
Wstecz
Wyświetlenia: 1886
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *