Homefront The Revolution Download

Homefront The Revolution, to sequel popularnej gry Homefront. W nowej odsłonie serii, musimy ponownie stanąć do walki ze znienawidzonym, północnokoreańskim okupantem, który kilka lat wcześniej zajął część terytorium Stanów Zjednoczonych. Tym razem, nie jesteśmy w walce sami. Razem z nami, do walki rusza coraz silniejszy ruch oporu, który - być może dzięki Tobie - pokona najeźdźcę i wyrzuci go z kraju.

Czy wyobrażałeś sobie, jak to jest, gdy legalne władze przestają normalnie funkcjonować, w kontrolę nad państwem przejmuje okupant? Jeśli nie, to koniecznie pobierz na swój komputer Homefront The Revolution Download. W grze, nie tylko staniesz się jednym z żołnierzy ruchu oporu, ale też poczujesz ten przerażający klimat życia w okupowanym państwie.

Homefront The Revolution Download

Homefront The Revolution Pobierz

Fabuła gry

Jak już pisaliśmy we wstępie, w Homefront The Revolution przenosimy się do niedalekiej przyszłości, cztery lata po pamiętnej inwazji wojsk Korei Północnej na Stany Zjednoczone. Inwazja przebiegła pomyślnie a USA z wolnego państwa i wzorca demokracji, przekształciły się w okupowany przez Koreańczyków obszar. Jednak od tego czasu minęły już cztery lata. Sytuacja nieco się zmieniła. Coraz częstsze ataki ze strony lokalnego ruchu oporu doprowadzają do odwetów okupanta. W ten sposób, spirala przemocy nakręca się i mimowolnie nadchodzi czas, w którym mieszkańcy USA wypędzą Koreańczyków daleko za ocean. Zanim jednak do tego dojdzie, musisz sam chwycić za broń, przejść odpowiednie szkolenie a na koniec - brać udział w rozmaitych zasadzkach i nakłonić ruch oporu do wielkiej ofensywy przeciw okupantowi. Czy dasz sobie radę?


Homefront The Revolution Pobierz Homefront The Revolution Chomikuj Homefront The Revolution Download Homefront 2 Download

Niestety walka nie będzie równa. Na terenie Filadelfii, (gdzie rzuca Cię fabuła Homefront 2), znajdują się silne jednostki lepiej wyposażonego i uzbrojonego wroga. Musisz stawić im czoło, gdyż kto wie... może Tobie przypadnie rola bojownika o wolność i demokrację. Może w pamięci ocalałych będziesz żył wiecznie? Chcesz poczuć ten klimat? Chcesz stać się bohaterem? Koniecznie pobierz Homefront The Revolution Download na swój komputer.

Mechanika gry

W Homefront The Revolution, wcielamy się w rolę bojownika ruchu oporu. I jak na prawdziwego bojownika, mamy całkiem spory arsenał środków, które możemy wykorzystać przeciw Koreańczykom z Północy. Trzeba przyznać, że świat gry jest bardzo otwarty. Możesz rekrutować innych bojowników, ale to Ty sam wybierasz kto nimi będzie. Musisz brać pod uwagę mnóstwo cech charakteru przyszłych rekrutów, jak też - posiadane przez nich umiejętności. Homefront The Revolution można więc nazwać specyficznym "symulatorem walki partyzanckiej".Żeby tego było mało, masz dostęp do swojej kryjówki. W przerwach pomiędzy starciami, możesz ulepszać swoją broń, dzięki czemu skuteczniej stawisz czoła najeźdźcom. Oczywiście to nie wszystko. Starcia z wrogiem, mogą mieć charakter otwartych bitew, bądź też - cichych ataków partyzanckich. Poczuj się jak partyzant, pobierz Homefront 2 Download na swój komputer i ciesz się ze zwycięstwa nad nieprzyjacielem.

Tryby gry

Homefront The Revolution, pozwala na grę w kilku trybach. Podstawowym trybem, jest single player. Ale również dla fanów gier sieciowych znajdzie się coś ciekawego. Gra pozwala na prowadzenie rozgrywek w internecie, polegających na działaniu w kooperacji. W jednej drużynie, będzie się mogło znaleźć maksimum czterech graczy. Dlatego każdy z naszych bohaterów będzie miał ręce pełne roboty.

Homefront 2 Pobierz w pełnej wersji

Homefront The Revolution Download

  • - Free Download Homefront The Revolution Torrent
  • - Pobierz Homefront The Revolution Exsite
  • - Chomikuj Homefront The Revolution Free Download
  • - Pebx Homefront The Revolution Pobierz za darmo
  • - Crack Homefront The Revolution Download PC
  • - Pełna Wersja Homefront 2 PC Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu