Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Doom 4 Download

Doom 4, to kolejna odsłona popularnej serii gier, których protoplasta pojawił się na rynku już w 1993 roku. Tym razem, pomimo upływu czasu, twórcy gry postanowili powrócić niejako do korzeni, udostępniając graczom nowego - starego Doom-a. Podobnie jak w przypadku innych odsłon serii, również i tu za stworzenie gry, jest odpowiedzialne teksańskie studio ID Software, które ma na swoim koncie szereg ciekawych pozycji, jak np Wolfenstein: Return To Castle Wolfenstein.

Fabuła gry


Fabuła Doom-am niewiele różni się od fabuły protoplasty serii. Również i tu, musimy wcielić się w rolę samotnego komandosa, który ma stawić czoła hordzie przerażających potworów, które przez niefrasobliwość naukowców, pojawiły się na jednej z marsjańskich baz.

Doom 4 Download na PC [2016]


Doom 4 Pobierz

>> Pobierz <<


Oczywiście również i w nowym Doom-u, znalazło się kilka nowości. Nie są one jednak na tyle znaczące, by mówić o jakiejkolwiek rewolucyjnej zmianie w fabule gry. Podobnie jak w przypadku protoplasty, również i tu mamy do czynienia z FPS-em. Praktycznie tak samo, wygląda również system przejść pomiędzy różnymi elementami swtacji kosmicznej. Różnica polega jedynie na wielu zmianach w szacie graficznej. Jeśli chcecie przekonać się na własnej skórze, jak wygląda zupełnie nowy Doom 4 Download, koniecznie pobierzcie go na dysk twardy Waszego komputera.

Mechanika gry


To, co może Was zaskoczyć w nowym Doom 4, to z pewnością szybka i wartka akcja. Co ciekawe, można było spodziewać się takich właśnie zmian, w porównaniu do poprzednich odsłon gry. Dlaczego? Nowy Doom, po prostu wraca do korzeni. Mamy w nim wszystko to, co mogliśmy zobaczyć w dwóch pierwszych odsłonach tej niezwykle popularnej gry.

Również i bronie nawiązują do pierwszych gier z serii. W naszym arsenale, nie mogło oczywiście zabraknąć piły łańcuchowej czy karabinu plazmowego. Wraca też broń zamrażająca przeciwników, która na krótki czas, całkowicie wyłącza ich z gry.Zmiany wprowadzone w nowym Doom 4, obejmują szereg dodatkowych efektów specjalnych, takich jak dobijanie zamroczonych przeciwników, oraz wiele ciekawych umiejętności (np wzmocnionego skoku, czy umiejętności zeskakiwania z dużych wysokości). Cieszy również możliwość zbierania po całej otaczającej nas planszy, dodatkowych punktów pancerza i osłony. Należy jednak pamiętać, że w starciu z bardzo szybkimi przeciwnikami, nasze osłony, zdrowie i opancerzenia wystarczają na bardzo krótko. Jeśli więc macie ochotę, by porównać ze sobą nowego i starego Doom 4 Download koniecznie zainstalujcie jego najnowszą odsłonę na dysku Waszego komputera.

Tryby gry


W przypadku Doom 4, mamy standardowy podział na tryb single i multi. I na tym można by zakończyć, ale... bez ujęcia kilku dodatkowych funkcjonalności, ten opis pozostanie raczej niepełny. Dlaczego? Ponieważ ID Software, zaimplementowało w swojej grze, dodatkowe narzędzie o nazwie SnapMap. Dzięki niemu, możecie dowolnie modyfikować poszczególne lokacje, a także - zmieniać zasady rozgrywki.

Doom 4 Free DownloadDoom 4 Free Download Doom 4 DownloadDoom 4 Download Doom 4 PobierzDoom 4 Pobierz Doom 4 TorrentDoom 4 Torrent

Grafika gry


To, co charakteryzuje nowego Doom-a, to z pewnością... hektolitry krwi. Gra jest niezwykle brutalna i śmiało można powiedzieć, że pod tym względem przerosła ona swojego protoplastę. Całość grafiki, opiera się na autorskim silniku id Tech (nazwa wzięła się, od nazwy studia odpowiedzialnego za stworzenie gry).

Pomimo całej tej brutalności, gra w odnowionym interfejsie prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Jeśli kręci Was atmosfera strzelanek z lat 90-tych ubiegłego wieku,. to Doom Download będzie grą w sam raz dla Was. Wystarczy pobrać ją z naszego serwisu.

2016 Doom Download - Pełna wersja do pobrania


Doom 4 Download

>> Pobierz <<


  • - Free Download Doom 4 Torrent
  • - Pobierz Doom 4 Chomikuj
  • - Exsite Doom 4 Free Download
  • - Pebx Doom 4 Pobierz za darmo
  • - Pełna Wersja Doom 4 Download
  • - Crack Doom 4 PC Download
Wstecz
Wyświetlenia: 4141
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *