Sudden Strike 4 Pobierz gre

Czasy II wojny światowej to bez wątpienia bardzo mroczny i fascynujący okres w historii świata. Gra Sudden Strike 4 została oparta właśnie na motywach wojennych i przedstawiona w gatunku RTS, co niewątpliwie dodało jej jeszcze więcej realizmu. Dzięki temu gracz ma możliwość poznania od środka okrutnego, przesyconego krwią, zbrodnią i walką o władzę świata wojny...

Sudden Strike 4 Download - Pełna Wersja PC

Sudden Strike 4 pobierz

Akcja gry

Gra toczy się w rozbudowanych kampaniach, w których gracz przejąwszy kontrolę nad wojskami Wielkie Brytanii, USA, ZSRR i Niemiec bierze udział w wojnie. Do dyspozycji gracza powstało ponad 20 scenariuszy gry, która polega na dowodzeniu przez generałów różnymi jednostkami żołnierzy. Pobierz Sudden Strike 4 download, jeśli chcesz sprawdzić, jak radziłbyś sobie z wydawaniem rozkazów na polu walki!

Realistyczne narzędzia

W grze dotyczącej okresu drugiej wojny światowej nie może zabraknąć realistycznych akcentów - wynika to poniekąd z historycznego charakteru tej gry. Dlatego też twórcy Sudden Strike 4 zadbali o to, by gracz miał do dyspozycji nie tylko wojennych bohaterów i sterował walką w realistyczny sposób, ale również, by dysponował iście historycznym sprzętem wojennym.Grając w grę, mamy możliwość posługiwania się oryginalnymi niemieckimi bombowcami i czołgami, rosyjskimi czołgami lub brytyjskimi myśliwcami. Są one bardzo wiernie przedstawione i odwzorowane, co jest w dużej mierze zasługą doskonałej grafiki gry.

Generałowie, którymi sterujemy podczas gry, mają bardzo specyficzne cechy charakteru i dowodzą powierzonymi im jednostkami w sposób charakterystyczny. Dzięki temu gracz dostrzega, jak duży wpływ na wyniki walk i starć mają indywidualne predyspozycje charakterologiczne postaci. Sprawdź, czy nadajesz się na dowódcę batalionu wojennego - pobierz Sudden Strike 4 download i ruszaj do walki, na front!

Grafika i grywalność

Wymagania wiekowe w grze Sudden Strike 4 są ograniczone - powyżej 16 roku życia. Wynika to ze sporej dawki brutalności, w którą obfitowały przecież historyczne wydarzenia II wojny światowej. Decyzje podejmowane na froncie nie zawsze są moralnie słuszne, ale mają służyć określonemu celowi - wygraniu walk.


Sudden Strike 4 free download Sudden Strike 4 pobierz gre Sudden Strike 4 crack chomikuj Sudden Strike 4 ściągnij

Jeśli chodzi o grafikę, producenci postarali się nieco bardziej niż w poprzednich wersjach gry - zaoferowali nowoczesną, trójwymiarową oprawę graficzną. Co więcej, w porównaniu z poprzednimi wersjami, gracz ma do dyspozycji większe i bardziej rozległe mapy. Dzięki temu dużo łatwiej jest mu nawigować i wydawać dyspozycje podczas walki.

Grywalność tej gry jest doskonała - zapewnia mnóstwo rozrywki na długie godziny. Producenci przewidzieli dużo możliwych scenariuszy gier, a zatem gracz ma bezpośredni wpływ na rezultaty walk i ich zakończenie. Otrzymuje nie tylko zwartą jednostkę, którą musi dowodzić, ale również gotowy scenariusz gry oraz opancerzone czołgi, bombowce, myśliwce i oryginalną broń z okresu drugiej wojny. Istotnym elementem gry jest możliwość zastosowania różnych akcji - naloty, zasadzki, zajmowanie budynków piechotą. Pobierz Sudden Strike 4 download i sprawdź, jak grafika tej gry i jej scenariusz mają się do Twojej wiedzy z zakresu II wojny światowej - dzięki tej grze na pewno uda Ci się dobrze poznać jej realia i rozegrać bitwy, które zmienią (przynajmniej wirtualnie) losy świata!

Sudden Strike 4 Pobierz grę na PC

Sudden Strike 4 download

  • - Pobierz Sudden Strike 4 Torrent Pebx
  • - Free Download Sudden Strike 4 Cracked
  • - Chomikuj Sudden Strike 4 Free Download
  • - Exsite Sudden Strike 4 Pobierz za darmo

0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu