Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Assassin's Creed Empire Pobierz pełna wersja

Assassin's Creed to fascynująca seria opowieści o dawnych rodach, ich historii, wydarzeniach, które miały znaczący wpływ na to, jak potoczyły się losy ludzkości. W większości oczywiście są to wydarzenia zmyślone, ale tak sprytnie skonstruowane, że każdy kolejny sequel wydaje się być jeszcze zmyślniejsza wersją poprzedniego. Gra akcji rozgrywa się na przestrzeni różnych epok - w przypadku Empire są to czasy niewolników w starożytnym Egipcie. Pobierz Assassin's Creed Empire download, by wcielić się w rolę starożytnego niewolnika i dokonać wielu fascynujących odkryć!

Assassin's Creed Empire Pobierz za darmo pełna wersja


Assassin's Creed Empire Pobierz pełna wersja

>> Pobierz <<Fabuła gry


Tym razem czasowo cofamy się do bardzo odległej przeszłości, na długo przed rozpoczęciem wydarzeń z poprzednich edycji gry - grę tę można więc śmiało nazwać pre-sequelem. W grze wcielamy się w postać niewolnika będącego dalekim przodkiem pierwszego Asasyna, od którego zaczęła się historia gier Assassin's Creed. Pełna wersja Assassin's Creed Empire pobierz już dziś i sprawdź, co przygotowali dla Ciebie producenci tej niesamowitej gry!

Fabuła gry toczy się wokół szczegółowo zaplanowanych skrytobójstw i innych akcji. Gra została zaplanowana wokół tamtejszych realiów, które zostały przedstawione na przykład w możliwościach poruszania się wierzchem lub łodzią. Postępy gracza są bardzo ciekawie rozbudowane, możemy zatem rozwijać swoje doświadczenie i umiejętności, a także prowadzić walki w urozmaicony sposób. Z całą pewnością w grze Assassin's Creed Empire nie można się nudzić. Chcesz się przekonać? Kliknij pobierz przy grze Assassin's Creed Empire download i zainstaluj u siebie wiele godzin fascynującej fabularnej rozrywki!

Realizm epoki


Rzecz jasna, w grze nie mogło zabraknąć bardzo realistycznych urozmaiceń związanych z grafiką czy dźwiękiem. Zostały one dopasowane do realiów tamtejszej epoki. Z wielkim pietyzmem odwzorowano więc sposób życia, poruszania się czy wyglądu bohaterów. Możemy zaobserwować na pustyni ciekawe miraże i typowe dla tamtej szerokości geograficznej warunki atmosferyczne. Wszystko to sprawia, że gra się naprawdę przyjemnie, a gracz ma wrażenie, jakby został żywcem przeniesiony w czasy starożytnych Egipcjan.Jest to rozgrywka jednoosobowa, ale producenci przewidzieli tak wiele atrakcji, że nie sposób mówić tu o jakiejkolwiek nudzie spowodowanej brakiem wyzwań.

Zasadniczo główna rozrywka tej gry polega na eksploracji terenów i wykonywaniu niewielkich misji prowadzących do osiągnięcia ostatecznego celu. Jeśli chodzi o wymagania wiekowe, producent nałożył ograniczenie wiekowe od lat 18 na tę grę - nie bez powodu, bowiem zarówno fabuła jak i sposób wykonywania zadań są dość brutalne. W tych zamierzchłych starożytnych czasach nie ma mowy o jakiejkolwiek moralności, skrupułach czy etyce - to świat podporządkowany wyimaginowanym bóstwom i starodawnym rytuałom, w które wpleceni zostają również niewolnicy, czy tego chcą czy nie...

Życie niewolnika w starożytnym Egipcie z pewnością nie było usłane różami - pobierz Assassins Creed Empire download i przekonaj się o tym sam. Ze względu na stosunkowo mało udokumentowane wydarzenia z tego okresu historycznego, producenci mogli sobie pozwolić na pewna swobodę w tworzeniu fabuły - to sprawia, że gracz ma wrażenie, jakby wszystko odgrywało się naprawdę!

Assassin's Creed Empire Download Codex


Assassin's Creed Empire Pobierz pełna wersja

>> Pobierz <<  • - Steam Download Assassin's Creed Empire Crack Pebx
  • - Pobierz Assassin's Creed Empire Torrent Exsite
  • - Chomikuj Assassin's Creed Empire Free Download
  • - CODEX Assassin's Creed Empire Pobierz za darmo
Wstecz
Wyświetlenia: 1392
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *