Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Assassin's Creed III Pobierz na PC

Assassin's Creed III to już piąta część kultowej gry. To kontynuacja serii o wojnie Asasynów z Zakonem Templariuszy. Nosi numer III, jako że w grze posługujemy się jako bohaterem trzecim z przodków Desmonda Milesa. Poza tym - to opowieść zakrojona na szeroką skalę, obejmująca wiele pokoleń, wiele lat i wiele ciekawych historii na tle różnych wydarzeń historycznych, dziejących się na różnych szerokościach geograficznych. "Trójka", jest zatem trzecim rozdziałem tej kultowej serii, możemy się zatem spodziewać, że będą kolejne.

Assassin's Creed III Pobierz - Pełna Wersja PC


Assassin's Creed 3 download

>> Pobierz <<


Wciągająca fabuła


Zanim klikniesz pobierz Assassin III download, dowiedz się czegoś więcej na temat mrocznych klimatów tej gry. Z pewnością znasz klimat tej historii z poprzednich części. Tym razem jednak pozbywamy się znanych nam dotąd bohaterów na rzecz kolejnego - Connora, który jest owocem miłości Brytyjczyka i Indianki w trudnych czasach konfliktu pomiędzy kolonistami i Indianami w latach 1753-1783. Jego życie, jak łatwo się domyślić, od przyjścia na świat nie było usłane różami, ale prawdziwy dramat rozpoczyna się, gdy wioska Connora zostaje zniszczona, a on sam staje się najzacieklejszym walczącym o sprawiedliwość i pomstę na najbliższych.

Ulepszenia w grze


Asasyn, którym posługuje się gracz w grze, skupia się głównie na walce wręcz z pozycji ziemi. Posługuje się oprócz klasycznego ukrytego ostrza, również tomahawkiem. Co ciekawe, Connor dostał dużo więcej opcji atakowania wśród dzikiej przyrody - ma możliwość wspinania się na drzewa i sprawnego poruszania się w tak trudnym terenie. Nic w tym dziwnego - w końcu ma w sobie wojownicza indiańską krew! Dzięki swoim zdolnościom i sprawności fizycznej, Connor znacznie przewyższa swoimi możliwościami wszystkich potencjalnych wrogów. Jeśli masz ochotę sprawdzić wszystkie możliwości, jakie producent gry nadał Connorowi - pobierz już dziś Assassin's Creed III download!

Ulepszenia w zakresie postaci to nie jedyne, co uległo zmianie w tej odsłonie gry. Gracz może zaobserwować zmieniające się pory roku, co w połączeniu z ostrzejszą teksturą i lepszą grafiką daje naprawdę pożądane efekty wizualne. Również system ekonomiczny gry uległ nieznacznym zmianom - bohater może polować w lasach na dziką zwierzynę, co daje mu możliwość pozyskiwania skór, które następnie można sprzedawać.

Assassin's Creed III downloadAssassin's Creed III download Assassin's Creed III chomikujAssassin's Creed III chomikuj Assassin's Creed III pobierzAssassin's Creed III pobierz Assassin's Creed III torrentAssassin's Creed III torrent


Wymagania sprzętowe


Jeśli chcesz spróbować swoich sił w leśnej indiańskiej głuszy w osiemnastym wieku - już dziś pobierz Assassin's Creed 3 download na swój komputer! Upewnij się jednak, czy posiadasz rekomendowane przez producenta wymagania sprzętowe. Wymagania te to: procesor Core 2 Duo 2.66 Ghz, 4GB RAM, karta grafiki 512 MB, 17 GB HDD, a wszystko to na Windowsie Vista, 7 lub 8.

Wśród najciekawszych zalet tej gry wymienia się fantastyczny soundtrack i świetną grywalność - dużo lepszą w ocenie graczy, aniżeli w przypadku poprzednich odsłon. Okazuje się, że trzecia wersja stała się po prostu ulepszoną wersją gry o asasynach, w której poprzednie niedociągnięcia zostały zgrabnie zakamuflowane i poprawione. Nie czekaj, aż powstaną kolejne, jeszcze bardziej unowocześnione części tej gry. Spróbuj już dziś swoich sił jako Connor z indiańskimi korzeniami walczący ze złem i niesprawiedliwością osiemnastowiecznego świata!

Assassin's Creed III Download


Assassin's Creed III Pobierz

>> Pobierz <<


  • - Pobierz Assassin's Creed III Torrent Chomikuj
  • - Free Download Assassin's Creed 3 Exsite PC
  • - Pebx Assassin's Creed III Free Download Skidrow
  • - Cracked Assassin's Creed 3 Pobierz za darmo
Wstecz
Wyświetlenia: 2853
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *