Call of Duty: Modern Warfare Remastered Download

KULTOWA STRZELANINA FPS ZREMASTEROWANA

Gra Call of Duty: Modern Warfare jest kolejną odsłoną popularnego cyklu strzelanin FPS autorstwa studia Infinity Ward i bez wątpienia jedną z najlepszych strzelanin roku 2007. Tym razem akcja nie dzieje się w czasach II wojny światowej, walczymy we współczesnych nam czasach. Z kolei gra Call of Duty: Modern Warfare Remastered to jak sam tytuł nam podpowiada zremasterowana wersja gry z całkowicie odnowioną szatą graficzną, teksturami o wyższej rozdzielczości, lepszym oświetleniem, nowymi animacjami i innymi. Poprawiono również oprawę dźwiękową. Trend remasterowania starszych gier jest aktualnie dość powszechny, co ciekawe w wypadku Call of Duty, dzięki zremasterowaniu Modern Warfare w 2016 na rynku ukazały się aż dwa tytuły z tej serii. Drugą pozycją jest Call of Duty: Infinite Warfare, która przenosi nas do samego kosmosu. Co więcej paradoksalnie dużo większym zainteresowaniem graczy cieszy się wersja zremasterowana od nowej odsłony cyklu.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Download

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Pobierz

CEL UŚWIĘCA ŚRODKI

Za konflikt zbrojny w którym weźmiemy udział w grze Call of Duty: Modern Warfare Remastered odpowiada pewien rosyjski skrajny nacjonalista - Zakajew, który w celu przejęcia władzy w swym ojczystym kraju działa również aktywnie w ramach światowego terroryzmu, by odwrócić uwagę światowych mocarstw. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam kierować poczynaniami kilku postaci, zaś iście hollywoodzki scenariusz pozwoli nam przeżyć niezwykle emocjonującą przygodę. W trakcie gry będziemy mieli okazję dokonać desantu z helikoptera UH-60 Black Hawk, walczyć na terytorium wroga w pełnym kamuflażu typu Ghillie Suit czy strzelać z pokładu samolotu AC-130. Ponadto w trakcie gry zwiedzimy całkiem spory kawałek świata, gdyż misje rozgrywają się w różnych zakątkach globu. Będziemy walczyć między innymi na Bliskim Wschodzie jako żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej przeciwko islamskim terrorystom lub we wschodniej Europie jako rosyjski żołnierz biorący udział w wojnie domowej. Jeżeli chcesz zwiedzić te wszystkie lokację w towarzystwie wiernych towarzyszy broni i z karabinem w ręku pobierz Call of Duty: Modern Warfare Remastered download.


POCZĄTEK

Grę Call of Duty: Modern Warfare Remastered zaczynamy od treningu podczas którego dowiemy się jak obsługiwać karabin maszynowy oraz przyswoimy wiedzę, że wystrzelone przez nas pociski mogą przenikać niektóre materiały takie jak drewno czy blacha. Potem Kapitan Price znany z poprzednich odsłon wysyła nas na tor przeszkód. Tutaj jak najszybciej oczyszczamy różne lokacje z wrogich jednostek, które są symbolizowane przez tarcze. W zależności od czasu w jakim wykonamy to zadanie gra określi poziom trudności w jakim przyjdzie nam się zmagać z przeciwnikami w trakcie właściwej części gry. Sprawdź jaki poziom trudności gra wybierze dla ciebie - pobierz Call of Duty: Modern Warfare Remastered download.

Mimo zmiany okresu i realiów, nadal mamy do czynienia ze starym, dobrym Call of Duty. Misje wypełniamy w kilkuosobowych grupkach a zbitych wrogów zazwyczaj zastępują nadciągające posiłki. Nasi kamraci z oddziału aktywnie biorą udział w walce strzelając, rzucając granaty czy otwierając przejścia do kolejnych lokacji.


Call of Duty: Modern Warfare Remastered Download Call of Duty: Modern Warfare Remastered Pobierz COD MW Remastered Free Download COD MW Remastered Cracked

TRYBY GRY

W grze mamy do dyspozycji kampanię fabularną dla jednego gracza oraz tryb multiplayer. O ile kampania jest krótka, oferuje bardzo intensywne doznania, zaś tryb multiplayer jest wzorem do naśladowania dla innych produkcji tego typu. Jeżeli chcesz to sprawdzić pobierz Call of Duty: Modern Warfare Remastered download w pełnej wersji już dziś.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Pobierz na PC

Call of Duty: Modern Warfare Remastered Download

2

Komentarze 1

Miltonor
Miltonor 13-Sie, 02:13
Zremasterowana wersja dużo lepiej wygląda od poprzedniczki, noo i lepiej się gra :)
4

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu