Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Dishonored 2 Download

Dishonored 2 jest kontynuacją przebojowej skradanki FPP z roku 2012, więc jeśli lubisz gry z tego gatunku możesz już zacierać ręce, gdyż dwójka szykuje się na równie wciągającą grę. Akcja gry jest osadzona w fikcyjnym, totalitarnym i zarazem quasi-steampunkowym świecie. Wydarzenia, w których bierzemy udział w drugiej odsłonie dzieją się piętnaście lat po opowieści pokazanej w pierwowzorze. W zależności od naszego wyboru z początku gry kierować możemy jedną z dwóch postaci: Corvo Attano lub Emily Kaldwin. Producentem gry jest studio Arkane Stiudios mające w dorobku grę Dark Messiah of Might & Magic z roku 2006, zaś wydawcą Bethesda Softworks mające już w swoim katalogu The Elder Scrolls czy Fallout. W Dishonored II możemy zagrać na komputerach osobistych oraz konsolach ósmej generacji. Są to znane i cenione tytuły, także jeżeli chcesz sprawdzić kolejny świetny tytuł, pobierz Dishonored 2 download.

Dishonored 2 Download - Pełna Wersja


Dishonored 2 Pobierz

>> Pobierz <<


FABUŁA


Opowieść, w którą zostajemy rzucenie w Dishonored 2 dzieje się piętnaście lat po wydarzeniach z jedynki, zaś głównymi bohaterami są ponownie Corvo Attano oraz Emily Kaldwin. Rzecz nie dzieje się już jednak w znanym z jedynki Dunwall, stolicy cesarstwa, na którego tronie zasiada ród Kaldwin. Tym razem przeniesiemy się do miasta Karnaca na południu, gdzie urzędują władze królestwa Serkonos. Nasza główna bohaterka w wyniku paskudnego podstępu traci koronę i ratuje się ucieczką daleko od stolicy cesarstwa. Trafiwszy do Karnaci nasi bohaterowie próbują odzyskać koronę prawnie przysługującą Emily Kaldwin.W interaktywnym wstępie gry - prologu - kierujemy Emily, potem jednak, przed rozpoczęciem właściwej części gry, musimy dokonać wyboru, którą postacią chcemy kierować. Na sam przebieg gry nie ma to większego wpływu, lecz jest to o tyle istotny moment, że wybraną przez nas postacią będziemy musieli grać do końca gry - nie ma możliwości zmiany. Wybrać drugiego bohatera możemy jedynie przy ponownym podejściu. Każda z postaci ma inne moce magiczne i opcje dialogowe, więc gra każdą z postaci jest inna. Tym razem Corvo przemawia, podczas gdy w jedynce milczał. Zmiana w tym aspekcie zaszła w DLC i dwójka kontynuuje tą konwencję. Chcesz usłyszeć relacjonujących to co dzieję się na ekranie bohaterów? Pobierz Dishonored 2 download.

ROZGRYWKA


Sama rozgrywka w Dishonored 2 jest podobna do znanej nam z pierwowzoru, a powierzane nam do wykonania misje przypominają trochę gry z serii Hitman. W misjach mamy różnorakie cele, częścią których nierzadko są skrytobójcze ataki. Warto odnotować, że w przechodzeniu misji mamy ogromną swobodę i sami wybieramy, którą drogą dostaniemy się do docelowej lokacji oraz w jaki sposób pokonamy strażnika (skrytobójczy atak, otwarta walka, ogłuszenie, itp).

Dishonored 2 Free DownloadDishonored 2 Free Download Dishonored II DownloadDishonored II Download Dishonored 2 PobierzDishonored 2 Pobierz Dishonored 2 CrackDishonored 2 Crack


Ponieważ Dishonored 1 była uwielbiana przez graczy i wysoko oceniana przez krytyków, developerzy postanowili jedynie rozwinąć istniejące już w grze mechanizmy. W drugiej odsłonie serii lokacje są rozleglejsze i dają więcej możliwości, ocena moralna naszych działań została poprawiona, ponadto rozbudowano sposób rozwoju mocy magicznych sterowanego przez nas bohatera, który można teraz bardziej spersonalizować.

DANE TECHNICZNE


Gra oferuje jedynie kampanię dla jednego gracza i ponieważ została stworzona z myślą o nowoczesnych komputerach osobistych oraz konsolach ósmej generacji, szata graficzna wygląda bardzo dobrze. W grę zagramy na PC-tach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Jeżeli chcesz pomóc Emily prawnie przysługującą jej koronę pobierz Dishonored 2 download.

Dishonored 2 Pobierz na PC


Dishonored 2 Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1467
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *