Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Strategiczne

Champions of Anteria Download

Champions of Anteria, to strategia stworzona przez niemieckie studio Blue Byte. Gra opiera się na popularnych Settlersach i po tym jak została dość chłodno przyjęta przez graczy (w 2014 roku), ponownie ją przerobiono. Zmiany okazały się na tyle gruntowne, że dzięki nim dzieło Ubisoftu zostało znacznie lepiej przyjęte przez graczy.

Champions of Anteria Download


Champions of Anteria Download

>> Pobierz <<


Fabuła gry


Champions of Anteria, to strategiczna gra o charakterze RPG, w której bijemy się o władzę w Anterii, tocząc boje z Plemionem z Wydm, Szarobrodymi oraz Złamaną Koroną. Naszym zadaniem, jest całkowite pokonanie naszych przeciwników i jednocześnie - zdobycie panowania w całym królestwie. Zanim jednak tego dokonamy, będziemy musieli cały czas rozbudowywać możliwości naszej frakcji. Stąd też elementy strategiczne w grze.

Dlatego jeśli kochasz strategie i lubisz powolne rozbudowanie i zwiększanie potencjału własnej frakcji, koniecznie pobierz na swój komputer Champions of Anteria Download. Przekonasz się, że samemu możesz przejąć władzę nad wspomnianą krainą.

Mechanika gry


Tak jak wspominaliśmy, mechanika w Champions of Anteria opiera się w głównej mierze właśnie na zarządzaniu strategicznym swoją frakcją a konkretnie - królestwem. Oprócz zarządzania państwem, naszym zadaniem będzie również walka. Dostaniemy do dyspozycji trzech bohaterów, z których każdy będzie reprezentował inny wachlarz możliwości. Zresztą nic w tym dziwnego - każda z postaci, która będzie nam towarzyszyć podczas walk, reprezentuje inny żywioł.

Champions of Anteria DownloadChampions of Anteria DownloadChampions of Anteria DownloadChampions of Anteria Download


W trakcie starć z przeciwnikami, naszym zadaniem będzie zdobywanie surowców, potrzebnych do rozwoju naszego własnego królestwa. Można powiedzieć, że starcia w Champions of Anteria, dzielimy na dwa podstawowe etapy. W pierwszym, naszym zadaniem jest odpowiednie przygotowanie się do natarcia na wrogą frakcję. Musimy bronić naszych wież, osłaniać transporty i konwoje a także - chronić nasze królestwo przed atakami z zewnątrz. Z biegiem czasu jednak, siła naszego państwa jest już na tyle duża, ze jesteśmy w stanie z powodzeniem zaatakować stolicę wrogiej frakcji. Po zniszczeniu wszystkich przeciwników z wybranej frakcji, pozostaje nam walka z bossem. Na szczęście, twórcy Champions of Anteria, zaimplementowali w niej system aktywnej pauzy, pozwalający na wstrzymanie gry i zaplanowaniu kilku ruchów do przodu.Jeśli więc nieobce są Ci takie klimaty, koniecznie pobierz na swój komputer Champions of Anteria Download. Przekonasz się, że pomimo rysunkowego interfejsu, gra ta nie należy do zbyt łatwych.

Kwestie techniczne i grafika w grze.


Jak już wspominaliśmy, Champions of Anteria jest wzorowana na serii Settlersów. Nic więc dziwnego, że mamy tu do czynienia z mocno przerysowanym, ołówkowym interfejsem. Nawet przerywniki filmowe, zostały w tym stylu skomponowane. Jeśli więc kochasz Settlersów i nie przeszkadza Ci ich kreskówkowa forma, koniecznie Champions of Anteria Pobierz na swój komputer.

Gra jest dostępna zarówno w wersji single jak też multi. Zalecamy jednak grę w trybie multi. Przede wszystkim dlatego, że sieciowa odmiana Champions of Anteria, jest znacznie bardziej wymagająca i przede wszystkim - ciekawsza (ze względu na możliwość kooperowania z innymi graczami).

Podsumowanie


Podsumowując, Champions of Anteria to pozycja ciekawa, choć niedoceniona. Pomimo ogromnej popularności Settlersów, pozycja ta nie doczekała się aż tak gorącego przyjęcia. Szkoda, bo to naprawdę kawał dobrej rozrywki. Szczególnie, jeśli kochamy gry z serii Settlers.

Champions of Anteria Pobierz na PC


Champions of Anteria Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1095
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *