XING The Land Beyond Download

XING The Land Beyond, to dość nietypowa gra. Jest ona czymś na wzór eksploracyjnej przygodówki. Została ona stworzona przez studio White Lotus Interactive.

XING The Land Beyond Download PC

XING The Land Beyond Download

Fabuła

XING The Land Beyond, to gra dosyć specyficzna. Jako jedna z niewielu produkcji, zaczyna się bowiem wtedy, gdy... umieramy. Wtedy właśnie zaczyna się nasza przygoda. Trafiamy do czegoś na wzór zaświatów, mających formę archipelagu wysp. Co dalej? Dalej jest jeszcze ciekawiej! Naszą rolą, jest bowiem wcielenie się w duszę głównego bohatera i pomoc w pogodzeniu się ze śmiercią. Oprócz tego, możemy sobie na własną rękę eksplorować nasze zaświaty. Przy okazji, poznamy ich przeszłość a także - przeszłość innych dusz ją zamieszkujących. Wszystko zaś odbywa się bez narratora i scen dialogowych. Jeśli więc szukasz oryginalnej gry o dość specyficznej fabule, koniecznie pobierz XING The Land Beyond Download na swój komputer i ciesz się swoją wirtualną śmiercią...

Mechanika gry

Główne zadanie w XING The Land Beyond, to przede wszystkim eksploracja. Wszystko tu opiera się na eksplorowaniu dużych powierzchni i jednocześnie - rozwiązywaniu kolejnych łamigłówek. Jak na prawdziwe zaświaty przystało, nie uświadczymy tu żadnych scen walki. Jedyne, na co musimy uważać, to niektóre elementy otoczenia. Przydadzą się nam one, do pokonywania kolejnych "zaświatowych" poziomów.Na nasze szczęście, zaświaty w XING The Land Beyond są dosyć logiczne. Jest to jedyny logiczny element w całej krainie, w której jakby nie patrzeć dominującą role odgrywa mistycyzm. Nie będzie więc większego problemu z ich rozwiązaniem, o ile oczywiście umiemy działać szybko i logicznie.

Żeby nam było łatwiej, nasza dusza została wyposażona w szereg dodatkowych umiejętności. W głównej mierze, polegają one na wywoływaniu różnych zjawisk pogodowych, takich jak deszcz, wiatr czy też śnieg. Jeśli więc do zaliczenia kolejnego poziomu będzie to nam potrzebne, z łatwością możemy tego dokonać. Kto nam zabroni? Przecież jesteśmy obdarzeni niezwykłymi mocami.

Dlatego, jeśli szukasz oryginalnej przygodówki, z elementami eksploracyjnymi i jednocześnie - chcesz zagrać w coś, w co jeszcze jak dotąd nie grałeś, XING The Land Beyond Download jest pozycją właśnie dla Ciebie, koniecznie więc pobierz ją na swój komputer.

Kwestie techniczne

Wbrew pozorom, XING The Land Beyond to dość szybka i dynamiczna gra. Dlatego nie dziwi nas fakt, że jej twórcy zaimplementowali w niej silnik Unreal Engine 4. Z pewnością twórcom XING The Land Beyond, nie można odmówić z jednej strony pomysłowego podejścia do tematu a z drugiej - piękna przedstawionego świata. Zarówno flora jak i fauna zaświatów, prezentują się niezwykle pięknie. Na tyle pięknie, że gracz nie tylko skupia się na rozwiązywaniu poszczególnych łamigłówek, ale przede wszystkim - na obserwacji otaczającego go wirtualnego świata.


I jeszcze jedna ważna kwestia o której nie wspomnieliśmy. XING The Land Beyond, to gra kompatybilna z systemem okularów rozszerzonej rzeczywistości Oculus Rift. Niestety, swoistą wadą jest brak możliwości prowadzenia rozgrywki w trybie multiplayer.

Podsumowanie

Z pewnością XING The Land Beyond, to pozycja niecodzienna. Niemniej, prezentuje się ona przepięknie, zarówno pod kątem fabuły (o ile ktoś kocha eksploracyjne przygodówki) i prezentowanego świata. Jeśli również i ty lubisz takie klimaty, koniecznie pobierz na swój komputer XING The Land Beyond Download. Z pewnością będziesz zadowolony.

XING The Land Beyond Pobierz CRACKED


1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu