Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Przygodowe

XING The Land Beyond Download

XING The Land Beyond, to dość nietypowa gra. Jest ona czymś na wzór eksploracyjnej przygodówki. Została ona stworzona przez studio White Lotus Interactive.

XING The Land Beyond Download PC


XING The Land Beyond Download

>> Pobierz <<


Fabuła


XING The Land Beyond, to gra dosyć specyficzna. Jako jedna z niewielu produkcji, zaczyna się bowiem wtedy, gdy... umieramy. Wtedy właśnie zaczyna się nasza przygoda. Trafiamy do czegoś na wzór zaświatów, mających formę archipelagu wysp. Co dalej? Dalej jest jeszcze ciekawiej! Naszą rolą, jest bowiem wcielenie się w duszę głównego bohatera i pomoc w pogodzeniu się ze śmiercią. Oprócz tego, możemy sobie na własną rękę eksplorować nasze zaświaty. Przy okazji, poznamy ich przeszłość a także - przeszłość innych dusz ją zamieszkujących. Wszystko zaś odbywa się bez narratora i scen dialogowych. Jeśli więc szukasz oryginalnej gry o dość specyficznej fabule, koniecznie pobierz XING The Land Beyond Download na swój komputer i ciesz się swoją wirtualną śmiercią...

Mechanika gry


Główne zadanie w XING The Land Beyond, to przede wszystkim eksploracja. Wszystko tu opiera się na eksplorowaniu dużych powierzchni i jednocześnie - rozwiązywaniu kolejnych łamigłówek. Jak na prawdziwe zaświaty przystało, nie uświadczymy tu żadnych scen walki. Jedyne, na co musimy uważać, to niektóre elementy otoczenia. Przydadzą się nam one, do pokonywania kolejnych "zaświatowych" poziomów.
XING The Land Beyond DownloadXING The Land Beyond DownloadXING The Land Beyond DownloadXING The Land Beyond Download

Na nasze szczęście, zaświaty w XING The Land Beyond są dosyć logiczne. Jest to jedyny logiczny element w całej krainie, w której jakby nie patrzeć dominującą role odgrywa mistycyzm. Nie będzie więc większego problemu z ich rozwiązaniem, o ile oczywiście umiemy działać szybko i logicznie.

Żeby nam było łatwiej, nasza dusza została wyposażona w szereg dodatkowych umiejętności. W głównej mierze, polegają one na wywoływaniu różnych zjawisk pogodowych, takich jak deszcz, wiatr czy też śnieg. Jeśli więc do zaliczenia kolejnego poziomu będzie to nam potrzebne, z łatwością możemy tego dokonać. Kto nam zabroni? Przecież jesteśmy obdarzeni niezwykłymi mocami.

Dlatego, jeśli szukasz oryginalnej przygodówki, z elementami eksploracyjnymi i jednocześnie - chcesz zagrać w coś, w co jeszcze jak dotąd nie grałeś, XING The Land Beyond Download jest pozycją właśnie dla Ciebie, koniecznie więc pobierz ją na swój komputer.

Kwestie techniczne


Wbrew pozorom, XING The Land Beyond to dość szybka i dynamiczna gra. Dlatego nie dziwi nas fakt, że jej twórcy zaimplementowali w niej silnik Unreal Engine 4. Z pewnością twórcom XING The Land Beyond, nie można odmówić z jednej strony pomysłowego podejścia do tematu a z drugiej - piękna przedstawionego świata. Zarówno flora jak i fauna zaświatów, prezentują się niezwykle pięknie. Na tyle pięknie, że gracz nie tylko skupia się na rozwiązywaniu poszczególnych łamigłówek, ale przede wszystkim - na obserwacji otaczającego go wirtualnego świata.

I jeszcze jedna ważna kwestia o której nie wspomnieliśmy. XING The Land Beyond, to gra kompatybilna z systemem okularów rozszerzonej rzeczywistości Oculus Rift. Niestety, swoistą wadą jest brak możliwości prowadzenia rozgrywki w trybie multiplayer.

Podsumowanie


Z pewnością XING The Land Beyond, to pozycja niecodzienna. Niemniej, prezentuje się ona przepięknie, zarówno pod kątem fabuły (o ile ktoś kocha eksploracyjne przygodówki) i prezentowanego świata. Jeśli również i ty lubisz takie klimaty, koniecznie pobierz na swój komputer XING The Land Beyond Download. Z pewnością będziesz zadowolony.

XING The Land Beyond Pobierz CRACKED


XING The Land Beyond Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 1232
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *