Mirrors Edge Catalyst Download

Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...

Za stworzenie gry, odpowiedzialne jest studio EA DICE. Mówi Wam coś ta nazwa? Jeśli nie, to podpowiemy Wam - stworzyła ona takie tytuły jak Battlefield, czy Star Wars Battlefront.

Mirrors Edge Catalyst Download za darmo

Mirrors Edge Catalyst Crack

Fabuła gry

Jak już wspomnieliśmy, w Mirrors Edge Catalyst wcielamy się w rolę pewnej kurierki o imieniu Faith. Jej przeszłość jest dość dziwna, jeśli nie niesamowita. Kilka lat, spędziła ona w więzieniu. Została tam osadzona za drobne przestępstwa. Zresztą nic w tym dziwnego. Nasza bohaterka ma dość nietuzinkowy charakter i z pewnością nie poddaje się zbyt szybko otaczającej ją rzeczywistości.

Mirrors Edge Catalyst przenosi nas do niesamowitego miasta Glass. Dlaczego jest ono tak niesamowite? Ponieważ wszędzie jest czysto, schludnie i pięknie. Tak, gra uderza gracza niezwykle piękną scenerią czystego, ale jednocześnie totalitarnego miasta. Właśnie z tym totalitaryzmem, skupionym wokół rządzących miastem korporacji, musi się nasza główna bohaterka zmierzyć.

Zresztą ma ona do tego odpowiednie predyspozycje. Chcecie zobaczyć, jak wygląda parkour w nowoczesnym (do bólu) mieście? Koniecznie pobierzcie na swoje komputery Mirrors Edge Catalyst Download. Nasz bohaterka, ma bowiem niezwykłe zdolności, pozwalające jej na szybkie i zwinne poruszanie się po całym mieście. Zresztą nic w tym dziwnego, przecież zna ona tą metropolię jak własną kieszeń...


Mirrors Edge Catalyst Pobierz Mirrors Edge Catalyst Free Download Mirrors Edge Download Mirrors Edge Catalyst Download

Mechanika gry

W porównaniu do poprzedniej wersji gry, w Mirrors Edge Catalyst pojawiło się kilka istotnych zmian w kontekście samej mechaniki gry. Jedną z nich, jest rezygnacja ze sztywnego podziału na misje. Od teraz, rozgrywka jest znacznie bardziej otwarta. Sprzyja temu budowa miasta, które jest duże, nowoczesne i posiada mnóstwo zakamarków, w których można schować się przed naszymi przeciwnikami.

W trakcie trwania rozgrywki, naszym zadaniem jest zbieranie specjalnych kulek energii. Są one czymś na wzór środka płatniczego, za pomocą którego, można zdobywać kolejne umiejętności. Niestety, mamy złą wiadomość dla wszystkich amatorów broni palnej w poprzedniej części gry. W Mirrors Edge Catalyst, zwyczajnie jej nie będzie. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji? Koniecznie zainstalujcie na swoich komputerach Mirrors Edge Catalyst Download, a przekonacie się, że jest to możliwe.

W nowej odsłonie przygód Faith, twórcy postawili głównie na zręczność i umiejętności fizyczne naszej bohaterki. Tym samym, żeby pokonać kolejnych przeciwników, będziemy musieli wykazać się dużą dawką sprytu.


Grafika gry

Jak już wspomnieliśmy, Mirrors Edge Catalyst to pozycja dopracowana pod względem grafiki. Odnowione "Miasto Szkieł" prezentuje się o niebo lepiej, szczególnie jeśli prowadzimy rozgrywkę w nocy. Mnogość świateł, czystość i wszechobecna biel sprawiają, że Mirrors Edge Catalyst jest grą niepowtarzalną. Spróbujcie sobie wyobrazić, niesamowite, parkourowe wyczyny, kilkaset metrów nad poziomem ziemi, w otoczeniu setek tysięcy halogenów, neonów i innych form światła... Czy można chcieć więcej?

Jeśli chcecie na własne oczy przekonać się, jak wygląda odnowione miast Glass, koniecznie pobierzcie Mirrors Edge Catalyst Download na dyski Waszych komputerów. Możemy Wam zagwarantować, że nie pożałujecie tej decyzji.

Mirrors Edge Catalyst Pobierz - Pełna Wersja gry

Mirrors Edge Catalyst Download

  • - Free Download Mirrors Edge Catalyst Torrent
  • - Pobierz Mirrors Edge Catalyst Chomikuj
  • - Exsite Mirrors Edge Catalyst Download PC
  • - Pebx Mirrors Edge Catalyst Free Download
  • - Crack Mirrors Edge Catalyst Pobierz za darmo

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu