Minecraft Download

Gdybyśmy mieli dokładnie scharakteryzować, czym jest Minecraft, musielibyśmy użyć jednego słowa "piaskownica". Tak, w tej grze, mamy do czynienia z niezwykle otwartym światem, w którym możemy niemal wszystko... i to dosłownie.

Fabuła gry

W Minecraft - jak już wspomnieliśmy na samym początku - wcielamy się w rolę budowniczego. Tworzymy własne konto w grze, logujemy się, wybieramy określony tryb a następnie - budujemy.

Minecraft Download CODEX >> Pobierz << 

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, Minecraft jest dostępny w kilku trybach. Co ważne - nie chodzi tu wcale o tryby single i multi. Tryby Minecrafta, różnią się pomiędzy sobą sposobem rozgrywki. W niektórych z nich, naszym zadaniem jest wyłącznie budowanie. Tak, ta nudna na pierwszy rzut oka czynność, może naprawdę wciągnąć przed ekrany komputera. Z kolei w innych trybach, rozgrywka jest już nieco trudniejsza, gdyż musimy w niej (często) stawić czoło innym graczom, bądź tak zwanym potworom, walczącym z nami w wirtualnym świecie gry Minecraft. Jeśli więc, chcecie się przekonać, jak to jest być "minecraftowym" budowlańcem, koniecznie pobierzcie Minecraft Download na swój komputer. Gwarantujemy Wam, że ta gra nigdy Wam się nie znudzi.

Minecraft od strony graficznej.

Minecraft, cechuje się dość charakterystyczną oprawą graficzną. Przypomina ona w pewnym stopniu gry, w które mogliśmy grać w latach 90-tych. Raczkująca grafika 3D i bardzo mała rozdzielczość były synonimami grafiki w tamtych czasach. Nie inaczej jest w przypadku gry Minecraft, która również posiada stosunkowo słabą rozdzielczość, opartą na trójwymiarowym interfejsie. Charakterystyczną cechą interfejsu Minecrafta, jest również... system klocków, które widzimy dosłownie wszędzie. Tak, cały świat tej gry, jest zbudowany z charakterystycznych cegiełek, za pomocą których możemy budować dosłownie wszystko - począwszy od mniejszych i większych budowli, a kończąc na rozmaitych broniach.Co ciekawe, pomimo iż grafika wciąż idzie do przodu, raczej nic nie wskazuje na to, by interfejs Minecrafta miał ulec jakiejkolwiek "poprawie". Może to i dobrze - wszak świat, zbudowany w oparciu o charakterystyczne klocki, to wizytówka Minecrafta. Jeśli więc chcecie na własne oczy przenieść się w czasie, i zobaczyć jak może wyglądać świat zbudowany w oparciu o klocki, koniecznie pobierzcie grę Minecraft Download na swój komputer. Z pewnością będziecie zaskoczeni, jak wiele może dać graczom, na pierwszy rzut oka tak toporny interfejs.

Tryby gry

Na wstępie, wspominaliśmy o trybach Minecrafta, w których możemy walczyć o przeżycie, bądź też - spokojnie budować otaczający nas świat. Jednak Minecraft, to również "standardowe" tryby gry. Wbrew wielu stereotypom, w grze tej nie znajdziemy wyłącznie trybu multi. Prowadzić rozgrywkę możemy również samotnie. Pamiętać jednak należy o tym, że kooperacja to jedna z cech tej gry, która najlepiej wyszła jej twórcom. Jeśli lubicie współpracować z innymi graczami, nad rozwojem Waszego świata, to Minecraft Download jest pozycją, która obowiązkowo musi pojawić się na Waszym dysku.

Minecraft Pobierz

Minecraft Download

 >> Pobierz << 

Wymagania sprzętowe

  • - procesor - Pentium 4 2.6 GHz,
  • - pamięć operacyjna - 4 GB RAM,
  • - karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza),
  • - wolne miejsce na dysku - 150 MB HDD,
  • - system operacyjny - Windows XP/Vista/7/8

0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu