Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Minecraft Download

Gdybyśmy mieli dokładnie scharakteryzować, czym jest Minecraft, musielibyśmy użyć jednego słowa "piaskownica". Tak, w tej grze, mamy do czynienia z niezwykle otwartym światem, w którym możemy niemal wszystko... i to dosłownie.

Fabuła gry


W Minecraft - jak już wspomnieliśmy na samym początku - wcielamy się w rolę budowniczego. Tworzymy własne konto w grze, logujemy się, wybieramy określony tryb a następnie - budujemy.

Minecraft Download CODEX


Minecraft Download

>> Pobierz <<


Tak jak wspomnieliśmy powyżej, Minecraft jest dostępny w kilku trybach. Co ważne - nie chodzi tu wcale o tryby single i multi. Tryby Minecrafta, różnią się pomiędzy sobą sposobem rozgrywki. W niektórych z nich, naszym zadaniem jest wyłącznie budowanie. Tak, ta nudna na pierwszy rzut oka czynność, może naprawdę wciągnąć przed ekrany komputera. Z kolei w innych trybach, rozgrywka jest już nieco trudniejsza, gdyż musimy w niej (często) stawić czoło innym graczom, bądź tak zwanym potworom, walczącym z nami w wirtualnym świecie gry Minecraft. Jeśli więc, chcecie się przekonać, jak to jest być "minecraftowym" budowlańcem, koniecznie pobierzcie Minecraft Download na swój komputer. Gwarantujemy Wam, że ta gra nigdy Wam się nie znudzi.

Minecraft od strony graficznej.


Minecraft, cechuje się dość charakterystyczną oprawą graficzną. Przypomina ona w pewnym stopniu gry, w które mogliśmy grać w latach 90-tych. Raczkująca grafika 3D i bardzo mała rozdzielczość były synonimami grafiki w tamtych czasach. Nie inaczej jest w przypadku gry Minecraft, która również posiada stosunkowo słabą rozdzielczość, opartą na trójwymiarowym interfejsie. Charakterystyczną cechą interfejsu Minecrafta, jest również... system klocków, które widzimy dosłownie wszędzie. Tak, cały świat tej gry, jest zbudowany z charakterystycznych cegiełek, za pomocą których możemy budować dosłownie wszystko - począwszy od mniejszych i większych budowli, a kończąc na rozmaitych broniach.

Co ciekawe, pomimo iż grafika wciąż idzie do przodu, raczej nic nie wskazuje na to, by interfejs Minecrafta miał ulec jakiejkolwiek "poprawie". Może to i dobrze - wszak świat, zbudowany w oparciu o charakterystyczne klocki, to wizytówka Minecrafta. Jeśli więc chcecie na własne oczy przenieść się w czasie, i zobaczyć jak może wyglądać świat zbudowany w oparciu o klocki, koniecznie pobierzcie grę Minecraft Download na swój komputer. Z pewnością będziecie zaskoczeni, jak wiele może dać graczom, na pierwszy rzut oka tak toporny interfejs.

Tryby gry


Na wstępie, wspominaliśmy o trybach Minecrafta, w których możemy walczyć o przeżycie, bądź też - spokojnie budować otaczający nas świat. Jednak Minecraft, to również "standardowe" tryby gry. Wbrew wielu stereotypom, w grze tej nie znajdziemy wyłącznie trybu multi. Prowadzić rozgrywkę możemy również samotnie. Pamiętać jednak należy o tym, że kooperacja to jedna z cech tej gry, która najlepiej wyszła jej twórcom. Jeśli lubicie współpracować z innymi graczami, nad rozwojem Waszego świata, to Minecraft Download jest pozycją, która obowiązkowo musi pojawić się na Waszym dysku.

Minecraft Pobierz


Minecraft Download

>> Pobierz <<


Wymagania sprzętowe


  • - procesor - Pentium 4 2.6 GHz,
  • - pamięć operacyjna - 4 GB RAM,
  • - karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza),
  • - wolne miejsce na dysku - 150 MB HDD,
  • - system operacyjny - Windows XP/Vista/7/8
Wstecz
Wyświetlenia: 2009
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *