Day of Infamy Pobierz gre

Czy są osoby, które nie lubią klimatów drugiej wojny światowej? Historia, strzelanie, walka o przetrwanie oraz własny honor. O ojczyznę. O rodzinę. O kraj, w którym żyjesz. Z całą pewnością graczom nie przyszło żyć w takich czasach, jednak już teraz mogą zagrać w Day of Infamy Download, grę, która została opracowana z myślą o komputerach PC. Jest to projekt RPG, gdzie przeważa strzelanie, starcia wielu piechot oraz rozmyślanie nad taktyką. Gra ta została zaprojektowana oraz wydana New World Interactive. Projekt jest dostępny w angielskiej wersji językowej, a wczesny dostęp do gry miał miejsce już 28 lipca 2016 roku. Oficjalna premiera natomiast odbędzie się 28 marca 2017 roku. Gra jest dostępna na PC Windows.

Day of Infamy Pobierz Pełna Wersja PC

Day of Infamy download

Fabuła Day of Infamy Download opiera się przede wszystkim na walce o kolejne przejmowane punkty kontrolne znajdujące się na mapie, którą każdy gracz ma do dyspozycji. Zabawa jest tym bardziej urozmaicona, bowiem została wyposażona w system czatu głosowej oraz wypełnianie coraz to nowszych zadań, które są stawiane przez głównymi bohaterami, tudzież - graczami. Jest to druga część gry Insurgency. W przeciwieństwie do pierwszej, Day of Inflamy Download posiada dwa nowe, dopracowane w najmniejszych szczegółach elementy. Jednym z nich jest objęcie stanowiska oficera, a drugą - postać w charakterze drugiego gracza, który dysponuje radiem. Dzięki temu, można bez trudu przywołać do walki ostrzał artyleryjski. Dodatkowo, w grze dostępne są liczne asortymenty broni, między innymi... miotacze ognia! Tak, to nie jest żart! Ciekawi Cię ta wizja? A więc nie czekaj! Pobierz grę Day of Inflamy na swój komputer i graj w najlepsze!Jak potoczą się losy wojowników II wojny światowej, którą przyszło Ci kierować? Zwyciężysz, a może zginiesz pod gruzami miasta? Walcz. Walcz do samego końca, aby mówiono o Tobie w samych superlatywach. I choć z pewnością nie przeżyłeś drugiej wojny światowej w prawdziwym świecie, to jednak spróbuj swoich sił przynajmniej w grze! Okupanci czekają, a wrogowie czają się na każdym kroku. Osłab ich wojska. Nie pozwól, aby przejęli Twój teren. Nie poddawaj się i walcz! Gra jest dostępna zarówno w trybie single-, jak i multiplayer, dlatego możesz również wraz z przyjaciółmi miło spędzić czas i sprawdzić się na polu bitwy. Liczba graczy wynosi od jednego nawet aż do... trzydziestu dwóch osób! Taka liczba sprawia, iż możesz grać nawet z całą klasą oraz rodziną. Nie wahaj się! Day of Inflamy Download to być może gra właśnie dla Ciebie! Dodatkowo, projekt posiada niezwykle ciekawą grafikę, która potrafi odwzorować w jak najlepszy sposób prawdziwe miasta okupowane w trakcie drugiej wojny światowej przez niemieckich żołnierzy. Poznaj więc historię, włącz się do gry i sprawdź chociaż w małym stopniu, jak wyglądała walka Twoich przodków. Nie obawiaj się, to tylko gra, jednak równocześnie jest w stanie wspaniale odwzorować dawne czasy.


Day of Infamy free download Day of Infamy pobierz gre Day of Infamy download Day of Infamy pobierz chomikuj

Gra jest dostępna dla osób powyżej szesnastego roku życia. Minimalne wymagania sprzętowe to: Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz/AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7. Nie musisz posiadać sprzętu zbyt drogiego, wystarczy komputer, który posiadasz, aby włączyć się do gry!

Day of Infamy Download PC

Day of Infamy pobierz

  • - Free Download Day of Infamy Crack Pebx
  • - Pobierz Day of Infamy Torrent Exsite
  • - Chomikuj Day of Infamy Free Download
  • - CODEX Day of Infamy Pobierz za darmo

2

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu