Motorsport Manager Pobierz

Jesteś miłośnikiem sportów motorowych? Marzyłeś kiedyś o pracy w samej Królowej, czyli Formule 1? Chciałeś poprowadzić ekipę aż do mistrzostwa świata oraz pozyskiwać kierowców pokroju Fernando Alonso, Sebastiana Vettela czy nawet samego Michaela Schumachera? Odkrywać nowe talenty, rozwijać program juniorów? A może cieszyć się z każdego wygranego Grand Prix oraz niezawodności swojego bolidu? Nie ma nic prostszego! Już teraz może pobrać grę Motorsport Manager Download na swój komputer w wersji angielskiej. Światowa premiera miała miejsce 10 listopada ubiegłego roku, jednak w Polsce projekt pojawi się 24 marca bieżącego roku.

Motorsport Manager Pobierz - Pełna Wersja PC

Motorsport Manager Download

Jest to idealna gra dla wszystkich fanów Formuły 1. Dzięki niej, mogą stworzyć własny zespół od podstaw, wcielić się w najbardziej znanych prezydentów pokroju Sergio Marchionne, a nawet Christiana Hornera. Jeździć po najbardziej znanych torach na świecie, rywalizować w Monako oraz na Spa-Francochamps, które są ulubionymi obiektami wszystkich kierowców Królowej. Nie wahaj się i spróbuj swoich sił! Poprowadź team na sam szczyt, tylko uważaj, abyś nie zakończył niczym zapomniana już Marussia, bądź HRT! Gra została wyprodukowana przez firmę Playsport Games pod kierownictwem Christiana Westa. Początkowo gra pojawiła się na urządzenia z system iOS oraz Android, jednak w późniejszym czasie - również na PC. Stwórz własną Formułę 1 dzięki Motorsport Manager Pobierz!Za zadanie gracz ma ustalać ogólne taktyki, podejmować decyzje, ściągać kierowców na pit-stopy oraz pomagać w doborze ogumienia. Wszystko to, aby zespół ostatecznie dojechał do mety jako pierwszy. Co więcej - Motosport Manager Download jest w posiadaniu kierowców jak najbardziej realnych, bowiem nie ma jakichkolwiek bonusów, ani umiejętności specjalnych. Zarządzaj zespołem oraz sprawdź się w roli samego szefa najlepszego zespołu na świecie. Gospodaruj wydatkami, zakontraktuj najlepszych kierowców, pozwól im szkolić się, bilansuj przychody oraz wydatki, a także spróbuj pozyskać nowych sponsorów. Dodatkową gratką dla każdego z graczy jest do złudzenia przypominająca świat rzeczywisty grafika. Pozwala ona w prosty sposób przenieść się do samego serca Królowej Sportów Motorowych - na padok oraz do alei serwisowej, gdzie w trakcie wyścigów emocje sięgają zenitu, a nawet najmniejszy błąd może okazać się przykry. Tu ważą się losy mistrzostwa, zapisania się na łamach kart historii!


Motorsport Manager free download Motorsport Manager pobierz Motorsport Manager download Motorsport Manager pobierz gre

Jeśli interesuje Cię zarządzanie drużyną Formuły 1, nie wahaj się i pobierz Motorsport Manager Download na swój komputer i ciesz się zabawą! Być może właśnie Ty nadajesz się na samego prezydenta Ferrari! Odkryj w sobie talent i osiągnij sukces w motorsporcie. Gra jest dostępne w trybie jednoosobowym, perfekcyjnym na wieczorne chwile, kiedy Formuła 1 nie leci w telewizji, bądź gdy przerwa zimowa ciągnie się w nieskończoność. Wszystko zostało dopracowane w nawet najdrobniejszych szczegółach, które cieszą oko najbardziej wymagających graczy, a może nawet... przyszłych szefów zespołu Formuły 1? Kto wie, być może to właśnie na Ciebie czeka McLaren, a Ferrari wciąż nie może znaleźć osoby Twojego pokroju, która poprowadzi włoski team do Mistrzostwa Świata! Walcz oraz wygrywaj z najlepszymi jako jeden z nich!

Motorsport Manager Download PC

Motorsport Manager Pobierz

  • - Free Download Motorsport Manager Crack CODEX
  • - Pobierz Motorsport Manager Torrent Exsite
  • - Pebx Motorsport Manager Pobierz za darmo
  • - Chomikuj Motorsport Manager Free Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu