Vikings Wolves of Midgard Pobierz Pełna Wersja

Gra Vikings Wolves of Midgard Download została zaprojektowana na wzór projektu serii Diablo. Fabuła jest osadzona w nordyckiej mitologii, a gracze mają za zadanie wcielić się w przywódcę niewielkiego klanu wikingów o nazwie Ulfung. Musi przede wszystkim ocalić swój klan przez zagładą, która w każdej chwili może nastąpić. Warto podkreślić, iż klan został już wcześniej zdziesiątkowany, a osób w nim nie jest zbyt wiele. Produkcja ta została zaprojektowana przez pochodzące ze Słowacji studio Games Farm. Gracze wcielają się w bohatera, bądź bohaterkę, którego na samym początku osobiście kreują, nadając mu klasę, wygląd oraz - oczywiście - płeć. Zadaniem osławionego już Wilka z Midgardu jest ocalenie świata przez Jotunem. Kim on jest? Otóż, z całą pewnością nie odgrywa roli pozytywnej. Powraca on w trakcie srogiej zimy, aby dokonać zemsty na bogach Asgardu.

Vikings Wolves of Midgard Pobierz Grę na PC

Vikings Wolves of Midgard download

Brzmi wspaniale, prawda? Oczywiście! Nie wahaj się i już w dniu premiery, to jest 24 marca pobierz Vikings Wolves of Midgard Download na swój komputer! Zabawa z całą pewnością będzie przednia! Gra ta została zapowiedziana już w lipcu 2016 roku i niemal natychmiastowo gracze nie mogli doczekać się jej premiery. Wydawnictwem zajęła się słynna firma Kalypso Media, która wydała również gry takie jak Tropico, bądź Rise of Venice: Beyond of the Sea. Gra opowiada o losach przywódcy, bądź przywódczyni. Dochodzi do wielkiej wojny pomiędzy bogami a gigantami. To właśnie ona zwiastuje koniec świata, jednak od naszego bohatera zależy, czy losy ludzi będą skazane na niechybną śmierć. Nic nie jest stracone! Możesz wciągnąć się w bohatera gry Vikings Wolves of Midgard Download i zostać ogłoszonym bohaterem!Jak potoczą się losy ludzi? Czy wojna zakończy się końcem świata? Czy uda Ci się odbudować wioskę oraz - finalnie - klan? Nie wiesz? A więc na co czekasz! W dniu premiery pobierz Viking: Wolves of Midgard i sam sprawdź, jak to wszystko się potoczy! Nie poddawaj się, wszystko jest w Twoich rękach, być może to właśnie Ty będziesz jedynym, który uratuje świat! Ludzie liczą na Ciebie! W końcu... jesteś Wilkiem z Midgard, prawda? Słynnym i nieustraszonym przywódcą. Wciel się w tą postać i pokaż, na co Cię stać! Poprowadź wojowników, którzy ocaleli do zwycięstwa. Bądź drużyną, która zażegna konflikt pomiędzy bogami a żądnym zemsty Jotunem. Baw się i walcz! Dodatkowym urozmaiceniem gry jest padający śnieg, a także grafika, która przypomina wręcz świat rzeczywisty. Pamiętaj, aby szukać źródeł ciepła, bowiem nikt nie może zginąć z wyziębienia. Czy Ci się uda? Czy dasz radę ocalić świat? Tak! W końcu kto jak nie Ty?


Vikings Wolves of Midgard free download Vikings Wolves of Midgard pobierz gre Vikings Wolves of Midgard download Vikings Wolves of Midgard crack download

Gra dostępna będzie w angielskiej wersji językowej, lecz nie jest to zbyt duża przeszkoda do zagrania w Vikings: Wolves of Midgard Download. Już niedługo premiera będzie posiadała licznych klientów, którzy będą chcieli jak najszybciej pobrać słynną grę i sprawdzić ją na własnej skórze. Bądź jednym z nich! Gra jest dostępna dla wszystkich grup wiekowych, dzięki czemu każdy, zarówno dzieci, jak i dorośli mogą w nią zagrać. Każdy ma szansę na uratowanie świata! Również i Ty! Wystarczy, że uwierz w siebie, pobierze grę i... stworzysz własną postać. Pokaż na co Cię stać, wykorzystaj swoje umiejętności przywódcze i walcz!

Vikings Wolves of Midgard Download Pełna Wersja

Vikings Wolves of Midgard pobierz

  • - Pobierz Vikings Wolves of Midgard Crack pebx
  • - Free Download Vikings Wolves of Midgard Torrent
  • - Exsite Vikings Wolves of Midgard Pobierz za darmo
  • - Chomikuj Vikings Wolves of Midgard Free Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu