Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Wyścigi

Forza Horizon 3 Download

Forza Horizon to luźny spin-off gry wyścigowej Forza Motorsport i co najważniejsze wielkimi krokami nadchodzi jej trzecia część - Forza Horizon 3. W tej odsłonie zamiast po torach będziemy się ścigać po ulicach i trasach międzymiastowych zamiast po torach. Całość została wyprodukowana przez studio Playground Games. Lokacja w jakiej zagościmy w tej odsłonie serii to rozległe i piękne tereny Australii, zaś fajną ciekawostką jest możliwość przejścia kampanii w ramach czteroosobowego co-opa. Świat produkcji Playground Games ma być naprawdę duży, wręcz największy w historii cyklu. A, że gra zabierze nas do Australii będzie na co patrzeć poza samochodami, którymi będziemy się ścigać. Jeśli chcesz wziąć udział w widowiskowych wyścigach po australijskich trasach już dziś spełnij swoje marzenie i pobierz Forza Horizon 3 download.

Forza Horizon 3 Download pełna wersja


Forza Horizon 3 Download

>> Pobierz <<NAJWIĘKSZY FESTIWAL MOTORYZACYJNY NA ŚWIECIE


Jeśli chodzi o fabułe, to nie zmieniła się ona zbytnio od czasów części drugiej i pierwszej. Również w trzeciej odsłonie serii bierzemy udział w motoryzacyjnym festiwalu, tym razem jednak zarówno jako zawodnik, jak i jako organizator. Ponieważ jesteśmy organizatorem całej imprezy mamy wpływ na puszczaną na niej muzykę, miejsce i termin rozpoczęcia wyścigu i tym podobne. Naszym celem, poza wygrywaniem wyścigów, jest zapewnienie imprezie jak największej liczby fanów, tak by stała się największym tego typu eventem na świecie. Jeżeli zawsze chciałeś wziąć udział w zorganizowanym przez siebie gigantycznym festiwalu motoryzacyjnym wreszcie nadarza się ku temu okazja - pobierz Forza Horizon 3 download.
Forza Horizon 3 DownloadForza Horizon 3 DownloadForza Horizon 3 DownloadForza Horizon 3 Download

MECHANIKA


Od strony mechaniki gra Forza Motorsport 3 jest połączeniem zręcznościowych wyścigów ze szczyptą symulacji. Jeździmy po terenach Australii, zaś mapa oddana nam do dyspozycji jest dwukrotnie większa od tej z Forza Motorsport 2. Teren oddany nam do użytkowania jest imponujący, jednak mimo to największą atrakcją pozycji pozostaje przebogaty park maszyn - developerzy udostępnili nam aż 350 pojazdów z różnych klas. Znajdziemy w tej produkcji superszybkie samochody jak Lamborghini Centenario, samochody terenowe jak Trophy Truck czy B.J. Baldwin czy nawet pojazdy typu buggy jak Penhall Cholla. Dodatkową atrakcją jest możliwość modyfikacji każdej z maszyn pod względem wizualnym nalepiając na nią różne wzory, zmieniając lakier czy felgi.

Wyścigi w których możemy w grze brać udział również możemy poddawać drobnym modyfikacjom pod kątem zasad, ograniczeń pojazdów, pogody i innych, a wyścigów są tu setki. Potem możemy owe eventy zapisywać i dzielić się nimi ze znajomymi. Podobnie rzecz się ma z Bucket Lists, które powróciły w tej części serii.

W Forza Horizon 3 ścigamy się ze sztuczną inteligencją oraz Drivatarami, którzy odzwierciedlają poziom umiejętności naszych znajomych. W zależności od poziomu trudności zmienia się wysokość nagród za jak najwyższe miejsce zajęte w wyścigu. Możemy też korzystać z usług domu aukcyjnego w którym sprzedajemy pojazdy, wzory grafik i inne.

Forza Motorsport 3 jest najbardziej społecznościową odsłoną ze wszystkich części serii, dlatego poza trybem single player ze szczerego serca polecić należy tryb multiplayer. Co więcej ze względu na świetną szatę graficzną jest to aktualnie jedna z piękniejszych gier wyścigowych. Jeżeli chcesz się ścigać po zapierających dech w piersi terenach Australii superszybkimi autami już teraz pobierz Forza Horizon 3 download.

Forza Horizon 3 Pobierz i zainstaluj


Forza Horizon 3 Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 3540
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *