Valentino Rossi The Game Download

Valentino Rossi The Game, to kolejna po MotoGP 15 gra serii wypuszczona - podobnie zresztą jak jej poprzedniczki, przez słynne studio Milestone. I choć zmieniono jej nazwę (ze względów promocyjnych) to spokojnie można by ją nazwać Moto GP 16.

Fabuła gry

W grze Valentino Rossi The Game, wcielamy się w rolę tytułowej postaci - Valentino Rossiego. Ów motocyklista dziewięciokrotnie wygrał wyścigi w ramach Motocyklowych Mistrzostw Świata. W grze, będziemy mogli przejść wraz z nim przez całą jego karierę, odnosząc kolejne sukcesy na światowych torach wyścigów motocyklowych.

Valentino Rossi The Game Download PC

Valentino Rossi The Game Pobierz

Żeby było ciekawiej, nasza gra nie ograniczy się wyłącznie do wspomnianej postaci. Będziemy mogli wcielić się również w rolę wielu innych, czołowych graczy. Tym samym, sami będziemy mogli ścigać się w ramach tegorocznych Motocyklowych Mistrzostw Świata.

Mechanika gry

Co ciekawe, gra powstała na licencji wspomnianych Mistrzostw. Dzięki temu, w rozgrywce pojawiają się autentyczni zawodnicy, prawdziwy sprzęt i co ciekawe - autentyczne tory, na których przyjdzie nam się ścigać. Interesujące jest również to, że w porównaniu z poprzednimi wersjami gry, twórcy postanowili na serio potraktować aspekt symulacyjny, dzięki czemu gra jest jeszcze bardziej realistyczna. Przykład? Podczas wyścigu, ogromną rolę będzie odgrywać przyczepność podłoża. Jeden mały błąd i wyjście z poślizgu może okazać się niemożliwe. Jeśli więc sami, na własnej skórze, chcesz się przekonać, jak to wygląda w praktyce, koniecznie pobierz Valentino Rossi The Game Download na swój komputer. Dowiesz się tym samym, jak trudnym sportem są wyścigi motocyklowe.

Jeśli uważacie, że Valentino Rossi The Game to tylko wyścigi motocyklowe, to znaczy, że jesteście w poważnym błędzie. W grze, możemy również poprowadzić samochód. Dlaczego? Ponieważ tytułowy bohater produkcji, pasjonuje się również wyścigami samochodowymi. Niestety, Valentino Rossi The Game to nadal gra motocyklowa, więc prowadzenie samochodów wyścigowych będzie w pewnym stopniu ograniczone.Valentino Rossi The Game, to dwa podstawowe tryby gry. W nasze ukochane wyścigi motocyklowe, zagramy jednak nie tylko w trybie single i multiplayer. Oprócz tego, możemy poprowadzić tryb kariery, w którym to od nas będzie zależało, z jakim sponsorem podpiszemy kontrakt, jaki sprzęt wybierzemy czy też - jaka będzie wysokość naszego wynagrodzenia. Jeśli więc szukasz ciekawej, motocyklowej gry wyścigowej z elementami ekonomicznymi, to koniecznie pobierz Valentino Rossi The Game Download. Gwarantujemy Ci, że te wszystkie elementy znajdziesz we wspomnianej grze.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by w Valentino Rossi The Game wykreować własną postać. W grze jest dostępny edytor postaci, która nada jej określony wygląd i zmieni jej ubiór na wybrany przez nas. Tym samym, możemy stworzyć całkiem egzotyczną postać, która już samym wyglądem będzie budziła strach na wszystkich torach wyścigowych świata.


Valentino Rossi The Game Download Valentino Rossi The Game Pobierz Valentino Rossi The Game Free Download Valentino Rossi The Game Free Torrent

Grafika gry

Valentino Rossi The Game, to gra z pewnością bardzo dopracowana pod kątem grafiki. I nie chodzi tu tylko o sam interfejs użytkownika, ale też o wizualizacje przedstawionego świata. Modele samochodów i motocykli, prezentują się nad wyraz realistycznie, w wielu miejscach przypominając transmisję telewizyjną. Jeśli chcesz się przekonać, jak naturalna może być grafika w grze wyścigowej, koniecznie pobierz Valentino Rossi The Game Download na swój komputer. Zobaczysz, że wyścigi motocyklowe mogą wyglądać bardzo naturalnie na ekranie komputera.

Valentino Rossi The Game Pobierz

Valentino Rossi The Game Download

1

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu