Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Akcji

Grand Theft Auto V Download

Fabuła gry


W Grand Theft Auto V, wcielamy się w rolę trójki protagonistów. Żeby było ciekawiej, podczas prowadzenia rozgrywki możemy wcielić się w rolę jednego z nich. Jednakże, twórcy gry, zaimplementowali w niej przycisk, dzięki któremu możliwe jest szybkie przełączanie się pomiędzy nimi. Ciekawe rozwiązanie, prawda? Dzięki tak oryginalnej fabule, możemy bardzo szybko poznawać świat gry, a więc samo Los Santos, jak też jego okolice. Jeśli więc, chcecie doświadczyć na własnej skórze, gangsterskich klimatów rodem z Kalifornii, Grand Theft Auto V Download będzie pozycją właśnie dla Was!

Jak zainstalować grę? Oglądaj poradnik.

GTA 5 Download Cracked


Grand Theft Auto V Download

>> Pobierz <<


Mechanika gry


Jak już wspominaliśmy, główna fabuła gry rozgrywa się w fikcyjnym Los Santos. Żeby jednak było ciekawiej, świat ten jest niezwykle otwarty. Możemy wchodzić w interakcje nie tylko z otoczeniem, ale też - z przypadkowymi ludźmi spotykanymi na ulicy. Samo miasto, jest BARDZO REALISTYCZNIE odwzorowane na amerykańskim Los Angeles. Dlaczego podkreślamy ów realizm? Ponieważ twórcy gry, postanowili zaczerpnąć informacji nie tylko o samym mieście, ale też o zamieszkującym je społeczeństwie. W ten sposób, powstała gra, która jest niemalże kalką Kalifornii. Czy można chcieć czegoś więcej?
Grand Theft Auto V DownloadGrand Theft Auto V DownloadGrand Theft Auto V DownloadGrand Theft Auto V Download

W Grand Theft Auto V, zaimplementowano serię minigier, które nie mają zbyt wiele wspólnego z dość brutalną rozgrywką. Jednak prawdziwym "jądrem" gry, są misje, które wykonujemy grupką prowadzonych przez nas bohaterów. Oczywiście akcje te są już mniej niewinne, gdyż obejmują napady rabunkowe, kradzieże, włamania itd. Co ciekawe, wiele takich misji ma dużo wspólnego z najbliższymi naszych głównych bohaterów. Dzięki temu, możemy ich o wiele lepiej poznać a wiedza ta, może nam się bardzo przydać.

Czym byłoby GTA 5 bez mnóstwa różnych pojazdów? Prawdopodobnie niczym. Dlatego również i w tej grze, twórcy oddali w nasze ręce szereg różnych, mniej lub bardziej zaawansowanych, wehikułów, dzięki którym możemy znacznie szybciej przemierzać miasto i wykonywać poszczególne misje. A tak na marginesie, jeśli pragniecie poczuć na własnej skórze klimat Los Santos i poczuć, jak Wasza adrenalina daje Wam w kość, koniecznie GTA 5 Pobierz na dyski swoich komputerów.

Zmiany objęły również statystyki postaci. W "piątce", można je dowolnie modyfikować, wykonują różne zadania. Jeśli więc będziemy często strzelać do naszych przeciwników, wzrosną nasze umiejętności strzeleckie.

Grafika i ścieżka dźwiękowa w grze


W Grand Theft Auto V, Rockstar North wprowadziło swój autorski (i znacznie ulepszony) silnik RAGE. Dzięki niemu, renderowanie nawet dużych postaci przebiega o wiele sprawniej, co w przypadku poprzednich wersji gry nie wyglądało już tak dobrze.

Na uwagę, zasługuje również ścieżka dźwiękowa, która dostosowuje się do tempa akcji. Im jest ono szybsze, tym szybszą muzykę słyszymy w naszych głośnikach. Chcecie przekonać się "na własne uszy" jak to brzmi? Zainstalujcie na Waszych komputerach Grand Theft Auto V Download i cieszcie się najlepszą możliwą jakością obrazu i dźwięku.

Tryby gry


Grand Theft Auto V, to produkcja dostępna zarówno w trybie single, jak też w multi. Na specjalną uwagę, zasługuje tu tryb multiplayer, w którym tworzymy własną postać, rywalizującą z bohaterami wygenerowanymi przez naszych znajomych. W jednej takiej sesji, może uczestniczyć maksymalnie 16 osób.

Grand Theft Auto V Pobierz


Grand Theft Auto V Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 2999
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *