Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Wyścigi

DiRT Rally Download

DiRT Rally, to kolejna, ciekawa gra wyścigowa, która tym razem została wypuszczona przez studio Codemaster, znane z szeregu innych, interesujących produkcji. To, co wyróżnia tę grę, to z pewnością realizm. Odzwierciedla się on zarówno w kontekście tras, na których aktualnie się ścigamy, jak również - w przypadku uszkodzeń, których najprawdopodobniej nabawimy się podczas prowadzenia wyścigu.

Mechanika gry


Tak jak już wspominaliśmy, w DiRT Rally główny akcent postawiono właśnie na realizm rozgrywki. Obejmuje on szereg parametrów naszego samochodu, wśród których wyróżnić można zużycie opon, dociążenie a także... rodzaj nawierzchni na której się poruszamy. Jeśli więc szukamy dobrej i realistycznej gry wyścigowej, to DiRT Rally Download jest pozycją przeznaczoną specjalnie dla nas.

DiRT Rally Download - Cracked


DiRT Rally Pobierz

>> Pobierz <<


Realizm, o którym tak dużo mówimy, obejmuje również stopniowe uszkodzenia o których zresztą pisaliśmy na samym wstępie. Wraz z kolejnymi przejechanymi kilometrami, stopień uszkodzenia naszego pojazdu ciągle wzrasta. Tym samym, po przejechaniu określonego dystansu, naszym obowiązkiem staje się wizyta u mechanika samochodowego.

Żeby było ciekawiej, wspomnianych mechaników zatrudniamy sami. Dobieramy ich do naszego zespołu na podstawie posiadanych umiejętności, zwyczajnie zatrudniając ich w oparciu o odpowiednią umowę. Skoro mówimy o umowie, to pojawiają się również pieniądze. Tak, dokładnie - naszym mechanikom, będziemy musieli wypłacać stosowne wynagrodzenie. Tym samym, staną się oni jednym z głównych składowych naszych kosztów. W zamian za to, nie tylko naprawią oni posiadany przez nas pojazd, ale też ulepszą go, dzięki czemu będziemy mieli jeszcze większe szanse na lepsze wyniki. Jeśli więc szukacie gry wyścigowej, w której dużo zależy nie tylko od szybkiego naciskania klawiszy ale też od szeregu dodatkowych czynników - DiRT Rally Download to pozycja specjalnie dla Was.

DiRT Rally Free DownloadDiRT Rally Free Download DiRT Rally DownloadDiRT Rally Download DiRT Rally PobierzDiRT Rally Pobierz DiRT Rally PC DownloadDiRT Rally PC Download


Tryby gry


Gra, jest dostępna zarówno w wersji single player, jak również - multi. Podział ten to jednak nie wszystko. Oprócz tego, twórcy gry zaimplementowali w niej kilka trybów rozgrywki, wśród których znajdziemy między innymi:
  1. Tryb rajdowych mistrzostw. W tym trybie, naszym zadaniem będzie pokonanie lepszych i bardziej doświadczonych rajdowców. Stawką będą punkty doświadczenia, uznanie i przede wszystkim - duże pieniądze.
  2. Multiplayerowy tryb walki z "duchami". W tym, dość zaskakującym trybie, będziemy musieli pokonać innych graczy, przejeżdżając całą trasę w czasie szybszym niż oni.
  3. Tryb ligi. Ten tryb, również jest dostępny w wersji multiplayer. W tym trybie, będziemy mogli stworzyć własną ligę kierowców, którzy będą mogli rywalizować pomiędzy sobą o jeszcze lepsze miejsca w grupie.
Grafika gry


Grafika, w DiRT Rally prezentuje się naprawdę ciekawie, zarówno pod kątem posiadanych przez nas pojazdów, jak też otoczenia w którym przyszło nam się ścigać. Warto podkreślić, że twórcy gry postanowili zaimplementować w niej aż 17 różnych pojazdów, które odzwierciedlają różne etapy rozwoju motoryzacyjnego. Warto też wspomnieć, o bardzo interesujących i zróżnicowanych trasach, na których przyjdzie nam się ścigać. Jeśli więc chcemy na własne oczy, przekonać się czym jest połączenie doskonałej pod kątem graficznym wyścigówki z doskonale dostosowaną fizyką - to gra DiRT Rally Download będzie pozycją odpowiednią dla nas. Podsumowując, grę tą warto polecić wszystkim. Nawet najbardziej wytrawnym i doświadczonym komputerowym kierowcom rajdowym.

DiRT Rally Pobierz - Pełna Wersja


DiRT Rally Download

>> Pobierz <<


  • - Pobierz DiRT Rally Torrent
  • - Free Download DiRT Rally Chomikuj
  • - Exsite DiRT Rally Pobierz za darmo
  • - Pebx DiRT Rally Download
  • - Crack DiRT Rally Free Download
  • - Pełna Wersja DiRT Rally PC Download
Wstecz
Wyświetlenia: 2661
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *