Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Strategiczne

RollerCoaster Tycoon World Download

RollerCoaster Tycoon World, to kolejna odsłona popularnej serii gier strategiczno - ekonomicznych, stworzona przez studio Nvizzio Creations. Z kolei za wydanie gry, odpowiada firma Atari, znana wszystkim, nieco starszym fanom gier wideo.

Fabuła gry


Jak sprawić, by nasz park rozrywki generował większe dochody? Odpowiedź jest prosta - musimy zwiększyć jego popularność wśród okolicznych mieszkańców. Jak to zrobić? Na powyższe pytania, musi odpowiedzieć sobie sam gracz, który wciela się w rolę zarządcy lunaparku. Żeby było ciekawiej - choć nazwa sugeruje inaczej - nie będziemy tu jeździć wyłącznie na kolejkach górskich, aczkolwiek będą one integralną częścią naszego parku rozrywki.

RollerCoaster Tycoon World Download


RollerCoaster Tycoon World Pobierz

>> Pobierz <<


Naszym zadaniem, będzie więc nie tylko zarządzanie finansami naszego parku, ale też inwestowanie w coraz bardziej wymyślne atrakcje. Jeśli chcecie się sprawdzić, w roli ekonomicznego "stratega wszech czasów" i rozbudować Wasz prywatny lunapark do niebotycznych rozmiarów, koniecznie pobierzcie na swoje komputery RollerCoaster Tycoon World Download.

Mechanika gryZaletą produkcji jest jej otwartość. Mamy tu dużo alternatywnych metod zarządzania lunaparkiem. Możemy postawić na wspomniane kolejki górskie, jednocześnie "po macoszemu" traktując pozostałe formy rozrywki, a możecie też w miarę równomiernie dysponować posiadanymi przez Was środkami. W grze, możemy skorzystać z ogromnej liczby różnych atrakcji i ulepszeń, które możemy instalować na terenie naszego lunaparku. Drzewko ulepszeń jest tu bardzo rozbudowane, dlatego nie będziemy się nudzić, wprowadzając kolejne nowości. Nawet jeśli ukończymy naszą grę, to nic nie będzie stało na przeszkodzie, by rozpocząć ją od nowa.

RollerCoaster Tycoon World PobierzRollerCoaster Tycoon World Pobierz RollerCoaster Tycoon World DownloadRollerCoaster Tycoon World Download RollerCoaster Tycoon World Free DownloadRollerCoaster Tycoon World Free Download RollerCoaster Tycoon World TorrentRollerCoaster Tycoon World Torrent


Sporą rolę, w RollerCoaster Tycoon World odgrywa edytor torów rollercoastera. Jest to oczywiste zważywszy, że mamy do czynienia z grą w której zaawansowane kolejki górskie to podstawowa atrakcja naszego lunaparku. W edytorze torów, możemy dowolnie skręcać prowadnice naszej kolejki, co oczywiście przedkłada się na niesamowite wrażenia i niezapomniane efekty podczas przejażdżki. Pamiętajmy jednak, by przed każdym uruchomieniem zaprojektowanej od nowa kolejki, zrobić odpowiednią symulację. Może się okazać, że nasza nowa inwestycja, będzie po prostu niewypałem. Zanim więc wprowadzimy do niej okolicznych mieszkańców, sprawdźmy jak będzie się ona poruszać po naszym torze. Jeśli więc czujesz, że chciałbyś stworzyć niesamowitego rollercoastera w oparciu o swój własny pomysł, pobierz RollerCoaster Tycoon World Download na swój komputer.

Jak już wspominaliśmy, kolejka to nie jedyna atrakcja, którą możemy wprowadzić do naszego lunaparku. Możemy też postawić na jego terenie dodatkowe atrakcje takie jak karuzele, punkty gastronomiczne i szereg różnych dodatkowych ulepszeń. Musimy pamiętać, by nie przesadzać z naszymi inwestycjami. Zaciągnięcie kredytu na rozwój lunaparku, może bowiem okazać się dla nas posunięciem zgubnym...Tryby gryW RollerCoaster Tycoon World, możemy grać zarówno jako samotny gracz (single player), jak również z naszymi znajomymi (w trybie multi). Ciekawą opcją, jest też tryb sandbox, w którym to my decydujemy o wszystkich aspektach posiadanego przez nas lunaparku, z ukształtowaniem terenu włącznie. RollerCoaster Tycoon World Download polecamy wszystkim, którzy lubią otwarte symulatory i gry strategiczne. Zmiany jakie tu możemy wprowadzić, są bardzo zróżnicowane. Z pewnością nie będziecie się nudzić przy tej grze.

RollerCoaster Tycoon World Pobierz


RollerCoaster Tycoon World Download

>> Pobierz <<


  • - Pobierz RollerCoaster Tycoon World Torrent
  • - Free Download RollerCoaster Tycoon World Chomikuj
  • - Exsite RollerCoaster Tycoon World Pobierz za darmo
  • - Pebx RollerCoaster Tycoon World Download Free
  • - Crack RollerCoaster Tycoon World Download PC

Wstecz
Wyświetlenia: 1721
Dodał: Mihus22
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *