Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Strategiczne

Sid Meier's Civilization VI Download

Sid Meier's Civilization VI to jak sama nazwa wskazuje szósta już część epickiego cyklu strategii turowych, która daje nam możliwość władania własnym imperium i kierowania nim na przestrzeni kilku tysięcy lat. Jest to gratka zarówno dla koneserów strategicznych gier komputerowych, jak i miłośników historii. W tym tytule znajdziemy dużo nowości od strony mechaniki oraz całkowicie nowy silnik graficzny, także warto w nią zagrać. Za grę odpowiedzialne jest studio Firaxis Games. Wydawcą gry jest 2K Games mająca w dorobku tak znakomite serie jak Borderlands, BioShock czy NBA 2K. W przypadku piątki wiele elementów z poprzednich części zostało znacznie uproszczonych, jednak developerzy wiele na tym się nauczyli i nie popełnili ponownie tego błędu tworząc grę Sid Meier's Civilization VI. Developerzy wykorzystali przy produkcji gry również doświadczenie zdobyte przy tworzeniu Sid Meier's Civilization: Beyond Earth. Jesteś fanem serii i po piątej odsłonie cyklu czujesz gigantyczny niedosyt, który może zniwelować jedynie zabawy przy części szóstej? W takim razie bezzwłocznie pobierz Sid Meier.

Sid Meier's Civilization VI Download CRACKED


Sid Meier's Civilization VI Download

>> Pobierz <<


NA CZELE HISTORYCZNEJ CYWILIZACJI


Tytuł jest klasyczną strategią turową z segmentu gier 4X. Dobrze się w nią będzie grało zarówno weteranom gatunku, jak i graczom jeszcze zielonym w temacie - w grze znajdziemy rozbudowany samouczek. Na początku zabawy wybieramy jedną z cywilizacji, zaś potem poprzez odpowiednią politykę oraz wybrany przez nas kierunek rozwoju dążymy do zwycięstwa możliwego do osiągnięcia w pięciu różnych wariantach.
Sid Meier's Civilization VI DownloadSid Meier's Civilization VI DownloadSid Meier's Civilization VI DownloadSid Meier's Civilization VI Download

NOWOŚCI W MECHANICE


Jednym z novum w najnowszej odsłonie cyklu jest sposób rozwoju miasta. Teraz zajmuje ono więcej niż jedno pole na mapie, zaś od nas - graczy - zależeć będzie gdzie powstaną kolejne dzielnice. W grze są dostępne cztery kategorie dzielnic: przemysłowe, naukowe, wojskowe oraz handlowe. Jeżeli dzielnicę przemysłową postawimy na złożach minerałów otrzymamy różne bonusy, tak też ma się rzecz z innymi dzielnicami, które mogą przynosić nam dodatkowe korzyści w zależności od miejsca, w którym je postawimy.

Pewne zmiany zaszły również w rozwoju naukowym. Niemalże do każdego wynalazku mamy przypisaną minimisję, a jeśli ją wypełnimy, otrzymamy 50% premii do badań nad daną dziedziną technologii. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz rozwój jest dopasowany do naszego stylu gry. Mając metropolię w środku kontynentu możemy wyspecjalizować się w rolnictwie, lecz mieć braki w technologiach morskich i na odwrót, jeśli postawimy pierwsze miasto nad morzem. Jeżeli jesteś zapalonym naukowcem, zawsze chciałeś tworzyć imponujące wynalazki i zwiększać komfort życia społeczeństwa w którym żyjesz, natychmiast pobierz Sid Meier's Civilization VI download, grę w której zrealizujesz swoje pragnienia.

Nieodłącznym elementem strategii są oczywiście konflikty, w Sid Meier's Civilization V wprowadzono zmianę polegającą na tym, że na jednym polu może przebywać tylko jedna jednostka. W Sid Meier's Civilization VI nieco złagodzono ten aspekt gry. Ponadto wsparcie takie jak wieże oblężnicze czy artyleria przeciwlotnicza mogą teraz być dołączone do standardowej jednostki. Co więcej teraz możemy dwie takie same jednostki na jednym polu połączyć w formację. Potem możemy też tworzyć oddziały i armie. Jeśli fascynują cię konflikty zbrojne i zawsze chciałeś poprowadzić swoją armię do zwycięstwa pobierz Sid Meier's Civilization VI download.

Sid Meier's Civilization VI Pobierz i zainstaluj


Sid Meier's Civilization VI Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 2117
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *