Przykład - Grand Theft Auto

PES 2017 Download
Kolejna część serii piłkarskich symulatorów Pro Evolution Soccer nadchodzi wielkimi krokami. W części 2017 będzie można grać różnorakimi klubami piłkarskimi w rozmaitych trybach single player i multiplayer. W tworzeniu gry wykorzystano technologię Fox Engine, z której korzystano również w dwóch poprzednich częściach oraz grze Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Japońska firma Konami tworząc grę

Watch Dogs 2 Download
Watch Dogs to sandboksowa gra akcji z roku 2014, Watch Dogs 2 to jak sama nazwa wskazuje jej pełnoprawna kontynuacja. Kluczowym elementem rozgrywki jest możliwość hakowania elementów miejskiej infrastruktury, smatfonów oraz innych urządzeń komunikacyjnych. O ile w jedynce hakujemy infrastrukturę miejską Chicago, w kolejnej odsłonie serii odwiedzimy San Francisco i wcielimy się w członka tutejszej

Dead Island Definitive Collection Download
Dead Island Definitive Collection, to pakiet dwóch gier z serii Dead Island, wraz z udostępnionymi do nich dodatkami. W skład pakietu, wchodzą Dead Island oraz Dead Island Riptide - obydwie gry, jak też ich pakiet, zostały stworzone przez studio Techland.

Deus Ex Mankind Divided Download
Deus Ex Mankind Divided, to RPG osadzone w cyberpunkowej rzeczywistości. Gra została stworzona przez studio Eidos Montreal, które pewnie wkroczyło "w buty" twórców poprzednich części serii.

Sniper Ghost Warrior 3 Download
Sniper Ghost Warrior 3, to kolejna odsłona popularnej serii strzelanej snajperskich, stworzona przez polskie studio CI Games. Gra, jest typowym FPP, co oznacza, iż rozgrywka jest prowadzona wyłącznie w trybie pierwszoosobowym.

Mirrors Edge Catalyst Download
Mirrors Edge Catalyst, to kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji, wydanej w 2008 roku. Podobnie jak w poprzedniej wersji, również i w nowej odsłonie Mirrors Edge Catalyst wcielimy się w rolę kurierki Faith, która stanie do walki z otaczającą ją rzeczywistością...


Wyścigi

F1 2016 Download

F1 2016, to kolejna odsłona popularnej serii licencjonowanych gier, które traktują o wyścigach pojazdów Formuły 1. Gra, podobnie zresztą jak i jej poprzedniczki, została stworzona przez brytyjskie studio Codemasters. W procesie tworzenia gry, ogromną rolę odegrały opinie fanów serii. Dzięki temu, w F1 2016 gra się o wiele lepiej, niż w przypadku jej poprzednich odsłon.

F1 2016 Download CODEX


F1 2016 Download

>> Pobierz <<Fabuła gry


Trudno mówić o zaawansowanej fabule gry, skoro mamy do czynienia z symulatorem... Naszym podstawowym zadaniem, jest wcielenie się w jednego z kierowców bolidu i ściganie się z naszymi przeciwnikami. Oczywiście za zwycięstwo, zostaniemy w odpowiedni sposób wynagrodzeni. Jeśli więc kochasz Formułę 1 i chcesz wcielić się w rolę kierowcy bolidu, koniecznie pobierz na swój komputer F1 2016 Download. Zobaczysz, że dzięki tej grze, poziom Twojej adrenaliny gwałtownie wzrośnie.

Mechanika gry


Jak już wspominaliśmy, F1 2016 to gra licencjonowana. Oznacza to, że wcielamy się w niej w rolę prawdziwych kierowców. Jednocześnie ścigamy się autentycznymi bolidami po prawdziwych torach. Dlatego nikogo nie zdziwi fakt, że w tegorocznej odsłonie gry, możemy ścigać się na ulicach słynnego, azerbejdżańskiego Baku.
F1 2016 DownloadF1 2016 DownloadF1 2016 DownloadF1 2016 Download

Zabawę w F1 2016, rozpoczynamy od stworzenia własnego awatara. Wcielamy się w wybraną postać a następnie przypisujemy się do określonego teamu. Należy pamiętać, że każda z drużyn ma zupełnie inne oczekiwania wobec swoich kierowców. Jeśli będzie to drużyna debiutująca, to jej celem będzie osiągnięcie przez nas w miarę dobrego wyniku i być może - zdobycie sponsorów. Jeśli zaś pojawimy się w doświadczonym i odnoszącym sukcesy teamie, możemy mieć pewność, że oczekiwania wobec nas będą znacznie wyższe.

Za odnoszone sukcesy, otrzymujemy odpowiednie punkty. Te zaś, możemy wydawać na różnego rodzaju ulepszenia. W grze, drzewko ulepszeń jest naprawdę imponujące. Wpływa to na poziom rozgrywki i sprawia, że staje się ona o wiele ciekawsza.

Nowością w grze, jest możliwość rozmowy ze specjalistami, wchodzącymi w skład naszego teamu. W ten sposób, możemy np zlecić naszym inżynierom i technikom, stworzenie innowacyjnego detalu, który wpłynie na wydajność i szybkość naszego bolidu. Wszak innowacje, to rdzeń całej F1. Jeśli więc również i Ty chcesz wpłynąć na rozwój technologiczny swojego pojazdu, wpłyń na członków swojego teamu i pobierz grę F1 2016 Download. Przekonasz się, ile warte mogą być Twoje pomysły.

Kolejną nowością w F1 2016, jest możliwość przeprowadzania jazd testowych. Co ważne - jazdy te są w pełni funkcjonalne. Możemy je przeprowadzać na dowolnym torze i to tuż przed rozpoczęciem wyścigów. Dzięki temu, możemy stosunkowo łatwo zapamiętać układ całego toru i jednocześnie zdobyć kolejną dawkę potrzebnych nam punktów. Tym samym, dzięki jazdom testowym możemy jeszcze bardziej rozwinąć swój bolid.

Tryby gry


Jeśli powiemy, że gra dostępna jest zarówno w trybie single jak i multi, to z pewnością zbyt spłycimy tą kwestię. Oprócz trybu single i trybu sieciowego, możemy tu wyróżnić tryb kariery, w którym rozwijamy swoją postać i posiadany przez nią bolid, tryb próby czasowej a także - możliwość rozegrania pojedynczych zawodów, bądź też całego sezonu. Jeśli więc nudzi Cię klasyczny rozwój własnej postaci i szukasz gry, w której możesz się wyłącznie ścigać, to koniecznie pobierz na swój komputer grę F1 2016 Download. Przekonasz się, że wyścigi F1 niejedno mają imię i że klasyczna wyścigówka, również ma swoje zalety.

F1 2016 Pobierz pełna wersja


F1 2016 Download

>> Pobierz <<

Wstecz
Wyświetlenia: 3198
Dodał: B89
Komentarze: 0

Nazwa:*
E-Mail:
Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Przepisz kod: *