Rise of the Tomb Raider Pobierz gre

Tomb Raider to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek gier video. Chyba każdy kojarzy seksowną agentkę Larę Croft. Z biegiem czasu główna bohaterka staje się coraz lepiej wyposażona, lepiej wykonana pod względem graficznym i bardziej "ludzka", co z pewnością podnosi grywalność tej gry. Jeśli chcesz sprawdzić, co ma do zaoferowania Rise of the Tomb Raider download, już dziś pobierz grę na swój komputer i zarezerwuj sobie przynajmniej kilkadziesiąt godzin wolnego czasu - ta gra bowiem wciąga do tego stopnia, że zapomnisz o realnym świecie na jakiś czas!

Rise of the Tomb Raider Download PC

Rise of the Tomb Raider pobierz

Fabuła Tomb Raidera

Główną bohaterką Tomb Raidera jest jak zawsze Lara Croft, którą tym razem zabieramy na odległą Syberię. Tam będzie ona musiała zmierzyć się z wieloma niebezpieczeństwami. Lara, po wydarzeniach z poprzednich serii gry, stała się kobietą jeszcze bardziej zahartowaną, groźną i bezwzględną. W tej serii bohaterka odkrywa nieco swoją mroczną przeszłość - poznajemy historię jej ojca, który popełnił samobójstwo, ale wcześniej prowadził niezmiernie ciekawe badania. Poznajemy też tajemniczego Proroka, którego śladem podąża Lara - podobno w ruinach miasta Kiteż na dalekiej Syberii ukryte zostało źródło nieśmiertelności. Z pewnością jest to gratka nie tylko dla odważnej dziewczyny, która pragnie rozwikłać jego tajemnicę, ale i dla jej wrogów...


Mechanika gry

W tej odsłonie Tomb Raidera możemy zaobserwować nieco więcej możliwości do eksploracji terenu. Cieszy to zawsze najbardziej wytrawnych graczy - jeśli się za takiego uważasz, koniecznie pobierz Rise of the Tomb Raider download i sprawdź, jakie możliwości oferuje Ci najnowsza seria kultowego producenta! Równie ciekawy jest ekwipunek naszej bohaterki, która dostała sporo możliwości craftingu - wytwarzania różnych przedmiotów, takich jak koktajle Mołotowa - niezbędne w tych trudnych syberyjskich warunkach.

Zmiany w najnowszej odsłonie serii

Producenci Tomb Raidera dołożyli wszelkich starań, by gra była jak najbardziej realistyczna. Zaobserwować więc możemy cykl dnia oraz zmieniające się warunki atmosferyczne, które momentami mogą działać na niekorzyść bohaterki. To wszystko sprawia, że gra się przyjemniej, bardziej ambitnie i ciekawiej.

Zadbano również o różne możliwości prowadzenia gry, w tym na przykład Chapter Replay albo Remnant Assistance - możliwość pisania własnych scenariuszy gry!


Rise of the Tomb Raider chomikuj Rise of the Tomb Raider crack Rise of the Tomb Raider pobierz Rise of the Tomb Raider free download

Wymagania i dostępność

Gra ze względu na dużą ilość przemocy oraz wulgarny język, bez którego gra nie byłaby tak wiarygodna, została zaklasyfikowana jako dostępna od 18 roku życia. Jeśli chodzi o wymagania sprzętowe, producent zaleca stosowanie procesora Intel Core i7-3770, 3.40 GHz/AMD, 4 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 290x przy systemie operacyjnym Windows minimum 7 64-bit. Trzeba zatem przyznać, że wymagania są dość wysokie, na szczęście oferuje je większość nowoczesnych producentów sprzętu komputerowego.

Jeśli myślisz o tym, by wcielić się w niezłomną podróżniczkę Larę Croft i wraz z nią pokonywać przestrzenie syberyjskiej tajgi w poszukiwaniu wrogów i odkrywaniu nieodgadnionych dotąd tajemnic, Rise of the Tomb Raider Pobierz na swój komputer! Uważaj tylko - ta gra dzięki wielu unowocześnieniom oferowanym przez producenta wciąga jak mało która!

Rise of the Tomb Raider Pobierz - Pełna Wersja

Rise of the Tomb Raider download

  • - Free Download Rise of the Tomb Raider Crack Torrent
  • - Pobierz Rise of the Tomb Raider Chomikuj PC
  • - Exsite Rise of the Tomb Raider Pobierz za darmo
  • - Pebx Rise of the Tomb Raider Free Download

0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu