Dragon Age Inquisition Pobierz PC

Studio BioWare stworzyło trzecią już część sagi cRPG Dragon Age. Gra jest bardzo podobna pod względem struktury do pierwszej części tego cyklu, jednak zawiera pewne ciekawe udogodnienia, które na pewno nie umkną uwagi rasowych graczy. Jeśli uważasz się za takiego - pobierz Dragon Age Inquisition download i ciesz się unowocześnieniami, jakie zaoferował producent gry!

Dragon Age Inquisition Download PC

Dragon Age Inquisition Pobierz

Wciągająca fabuła

Thedas, miasteczko z gry, pogrąża się w chaosie. Po inwazji Mrocznych Pomiotów, dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części sagi królestwo Ferelden wciąż nie odzyskało pełni sił. Imperium Orlais z kolei boryka się z problemem wojny domowej. Dodatkowo na całym kontynencie Templariusze walczą z magami. Rozpoczynają się mroczne czasy wojny, kiedy to każdy walczy z każdym. Świat śmiertelników i równoległy wymiar zwany Pustką zaczynają się ze sobą spajać, granice między nimi zacierają się - co nie znaczy, że zamierzają żyć ze sobą w pokoju. Demony atakują - i tej inwazji może zapobiec jedynie Inkwizycja...

Bohater, który ocali świat przed zagładą

Główny bohater jest przywódcą Inkwizycji. Towarzyszą mu trzej nieustraszeni kompani. Ich zadaniem jest poznanie tożsamości osoby, która sprowadziła potwory do świata żywych - tylko to może powstrzymać inwazję i ocalić świat przed zagładą. Interesującym wątkiem w grze może być wątek seksualny - bohaterowie uwikłani są w różne relacje, romanse, związki międzyludzkie, których podsumowaniem są chociażby sceny seksu.Inkwizytor jest bardzo ważną postacią w całej grze. To on, podążając za głównym celem swoich wypraw, przy okazji podejmuje się też innych zadań pobocznych. Podejmuje decyzje w imieniu całej swojej organizacji. Nie zawsze decyzje te są stuprocentowo moralne - tutaj można zaobserwować jak sprzeczne uczucia będą nim targać. Same starcia w walce wymagają od gracza spostrzegawczości i dobrej taktyki. Poszczególni bohaterowie muszą się nauczyć współgrać ze sobą dla osiągnięcia wspólnego celu - pokonania wrogów. Gracz może wydawać poszczególnym członkom drużyny rozkazy, bazując na swoim doświadczeniu i umiejętnościach taktycznych. Może też skupić się na konkretnym bohaterze i walczyć za jego pomocą. Dzięki temu gracz ma większa kontrolę nad tym, co dzieje się na polu walki. Jeśli chcesz sprawdzić się w walce wręcz - pobierz Dragon Age Inquisition download i sprawdź, co kryje się za skrótami klawiaturowymi, za pomocą których możesz wprowadzać postaci w ruch!


Dragon Age Inquisition free download Dragon Age Inquisition crack download Dragon Age Inquisition pobierz Dragon Age Inkwizycja torrent

Wymagania sprzętowe

Gra należy do tych wymagających dość zaawansowanego sprzętu - procesora Intel Quad Core minimum 2.0 GHz, 4 GB RAM, karty graficznej 512 MB 8800 GT/Radeon 4870 lub nawet lepszych. Gra przeznaczona jest dla 64-bitowego Windowsa 7 lub 8.

Ze względu na wykorzystywanie w grze wulgaryzmów, scen przemocy i seksu, gra ta jest dostępna dla graczy powyżej 18 roku życia. Jeśli jesteś dorosły, pobierz Dragon Age Inquisition download i ciesz się niesamowitymi efektami, świetną grafiką i doskonałą grywalnością! Tysiące graczy oceniło tę grę jako bardzo pozytywną, szczególnie pod względem zmian, jakie dokonały się w grze względem poprzednich edycji. Zmienna pogoda, jako unowocześnienie w grze, z pewnością stanowi dodatkowy smaczek w rozgrywkach i sprawia, że nie są one takie proste!

Dragon Age Inkwizycja Pobierz - Pełna Wersja

Dragon Age Inquisition Download

  • - Chomikuj Dragon Age Inquisition Free Download
  • - Pobierz Dragon Age Inquisition Crack Torrent
  • - Free Download Dragon Age Inkwizycja Pebx
  • - Exsite Dragon Age Inkwizycja Pobierz za darmo

0

Zostaw komentarz

odśwież, jeżeli nie widzisz kodu